Манікюр зі стразами для коротких нігтів

Інкрустація нігтів стразами – один із трендів нового сезону. Сьогодні модно, щоб нігті блищали переливаються камінням. Однак далеко не завжди дизайн зі стразами виглядає красиво і виразно. Причиною тому нерідко є недостатня довжина нігтів. Про те, як зробити якісне оформлення нігтів блискучими каменями на коротких нігтьових пластинах, розповість матеріал даної статті.

Особливості коротких нігтів

Те, що нам здається доречним при прикрасі довгих нігтів, далеко не завжди підходить для декорування коротких пластин. По-перше, в цьому випадку не можна користуватися великими елементами. Великий розмір виблискуючого декору здатний візуально укоротити і без того невелику довжину. По-друге, він створить візуальну тяжкість, при якій буде здаватися, що основну частину нігтів довелося підпиляти після обламування.

Важливо продумувати і місце розташування стразів, так як від цього безпосередньо залежатиме візуальний баланс сприйняття.

Якщо при цьому бічні стінки нігтьових пластин паралельні, а саме ложе подовжено від природи, то можливостей для розстановки і композиції більше. Коли ложе коротке і не дотягує до красивого овалу, доводиться уникати асиметричних композицій і ліній. Також у цьому випадку слід продумувати поєднання стразів з іншим декором.

Гармонійна розстановка акцентів

Важливо враховувати, що стрази будуть залучати до себе увагу. Якщо їх буде дуже багато, вони створять ефект дискотечних куль, зливаючись у єдине пляма. При цьому навіть якщо основний лак має незвичайну текстуру, вона буде втрачена на загальному тлі.

Тому, як би не хотілося використати все і відразу, доведеться строго дозувати блискучі елементи.

Для гармонії їх можна комбінувати з глітером або бульонками. Робити це можна різними способами. Приміром, більш гармонійно буде виглядати страз, оточений бульонками, що зображає разом з ними серединку квітки на акцентном нігті. При цьому можна використовувати бульонки різного розміру, але стрази будуть головним акцентом.

Поради

Не варто кріпити великі і об'ємні стрази на всю площу акцентной нігтьової пластини, так як це вважається непристойним. Тим більше не варто так чинити з кожним нігтем манікюру. Крім того, небажано всипати таким декором більшу частину нігтя, навіть якщо це квітка або геометрична фігура.

Також не варто намагатися зобразити стразами однакового розміру подобу градієнта, розташовуючи їх від заснування до середини пластини і далі.

Не варто протиставляти блискучий декор помітною фактурі або графічного дизайну.

Важливо правильно користуватися стразами, а це значить, що їх доведеться клеїти точково.

Так вийде зберегти ілюзію легкості і простору, що для коротких нігтів особливо важливо. Навіть один елемент може виглядати краще і дорожче розсипи інкрустації. Зробити це можна різними способами:

  • приклеївши поверх слайдер-дизайну;
  • використовуючи в якості елементу художнього розпису;
  • акцентуючи певні ділянки декору;
  • вирівнюючи лінію кутикули;
  • комбінуючи з акриловим піском.
  • Слайдери. Що стосується слайдер-дизайну, то цей варіант є одним з найпростіших. Тут необхідно вибрати картинку, на якій заздалегідь придивляється місце для страз. Після фіксації і сушіння картинки на ній підмальовують контурні лінії і клеять стрази.
  • Розпис. У цьому плані принцип розстановки практично однаковий. Спочатку малюють зображення, потім його декорують стразами та глітером. При цьому допускається використання моделюючих гелів, за допомогою яких можна створити ліпні принти об'ємного типу.
  • Заміна частини малюнка. Такі картинки спочатку передбачають використання стразів в конкретних місцях. Наприклад, можна намалювати золотавий колос, а замість зерен розташувати в ньому блискучі камені. Відмінністю від попередніх варіантів є відсутність необхідності промальовування елементів, які будуть клеїти на малюнок.
  • Корекція форми. Такий прийом дозволяє підправити недосконалості нігтьового ложе. Для нього вибирають кілька різних за розміром стразів і створюють з їх допомогою акуратну дужку біля основи нігтя. Якщо нігті зовсім маленькі й вузькі, краще використовувати 1 страз, а замість інших поставити крапки сріблом з допомогою дотса.
  • З пудрою. Таке застосування стразів годиться тільки в разі подовженою природної форми нігтьових пластин. Тут стрази вставляють не по всій площі нігтя, а місцями, використовуючи спеціальний фактурний порошок з блиском на основі акрилу. Для більшої гармонії можна використовувати стрази різного розміру.

Ідеї дизайну

Гарний манікюр – це той, який не «кричить», але привертає захоплені погляди оточуючих. Зробити це можна різними способами. Наприклад, можна акцентувати стразами дужку у підстави нігтьового ложе. При цьому цілком достатньо вибрати в якості основної техніки класику або плавний градієнт.

На основі градієнта можна прикрасити два нігтя з десяти вертикаллю з дрібних стразів, підбираючи блискучий декор прозорого або кольорового типу.

При цьому бажано спиратися на фактуру і колір лаку.

Наприклад, можна умовно розділити пластину з виконаним градієнтом по вертикалі на дві частини, одну з них – прикрасити мереживним малюнком і відокремити її вертикаллю з дрібних стразів.

Використовувати стрази можна і в місячній техніці, якщо природна форма нігтів подовжена від природи. Ними можна підкреслювати лунку, підбираючи елементи різного розміру в єдиному кольорі. При цьому також можна компонувати стрази з срібними точками, поставленими дотсом. Не менш гармонійно виглядають стрази в переплетеннях мережив і на вензелях. Поєднання з білим контрастом теж цілком доречно.

Красиво виглядають декоративні камені в дизайні з художнім розписом. Після промальовування малюнка, який на коротких нігтях повинен бути простим і легким, елементи розташовують точково на самому малюнку та сусідньому нігті. При цьому сусідню пластину варто прикрасити у підстави не більше ніж 3-5 елементами. Цього буде цілком достатньо для виразного дизайну.

Якщо за основу обрана техніка з художнім розписом, можна використовувати стрази для створення об'ємних серединок. При цьому можна підбирати блискучий декор з райдужним блиском. Коли площі акцентной пластини вистачає, можна підтримати стрази сріблом, промалювавши сріблястим глітером дужку у зоні кутикули.

Якщо в якості малюнка обрана павутина, то за допомогою стразів можна зобразити на ній краплі роси. Виглядати це буде більш гармонійно, якщо вибрати для декорування прозорі елементи. Також стразами можна створити ефект мерехтіння, малюючи ялинові гілки, морозні візерунки. Красиво виглядає подібний декор, коли їм прикрашають центр сніжинок або імітують листя рослин, коли принт зовсім маленький. Можна скористатися кольоровими стразами, зображуючи з їх допомогою бутони квітів.

Якщо нігтьове ложе видовжене, можна прикрасити його стразами у поєднанні з бульонками. При цьому акцентують зону кутикули, виводячи вгору по центру пластини вертикаль, яку закінчують бульонками. Враховуючи, що таке оформлення добре поєднується з акриловим напиленням сусіднього нігтя, можна скористатися прийомом гри фактур.

Як не втратити виразність?

Потрібно пам'ятати: чим більше декору і акцентів, тим гірше. Якщо ви вибрали варіант прикраси нігтів, в якому на пластинах буде більше кількох блискучих елементів, потрібно скоротити кількість акцентних нігтів. При цьому іноді в дизайні може бути достатньо і одного нігтя з кількома стразами. В якості підтримки можна спиратися на золотий, сріблястий гель, адже це буде виглядати більш гармонійно. Сріблом або золотом можна покрити сусідній акценту ніготь.

Також не варто клеїти по одному стразу в класичному манікюрі на основу кожного нігтя, розраховуючи, що цим вдасться уникнути великої кількості блиску.

Це некрасиво і нудно. Краще буде виглядати оформлення однієї нігтьової пластини, яку можна прикрасити вертикальними смугами і поперечної, поміщаючи в неї кілька стразів. Навіть якщо решта нігті не будуть мати блиску, виглядати такий манікюр буде стильно й ефектно.

Ідеї дизайну манікюру зі стразами дивіться у відео нижче.