Джинсовий манікюр

Існує безліч дизайнів для оформлення нігтів на кожен день. Останнім часом джинсовий манікюр користується величезною популярністю. Це пов'язано з тим, що більшість людей в світі, проводячи вихідні, воліє помпезним нарядам стиль «кежуал», а джинси в даному напрямку моди є основним видом одягу.

Для будь нігтів підійде?

Джинсовий манікюр можна підібрати під будь-яку форму і довжину нігтів. Тут, головне, зробити правильний вибір на користь відтінку тканини, яку ви будете імітувати на своїх руках. Так, для коротких нігтів квадратної форми підійдуть темні тони. А промальовування поздовжнього малюнка візуально здатна витягнути довжину нігтьової пластини. Довгі нігті дозволяють використовувати всілякі відтінки синього, орнаменти в даному випадку можуть розташовуватися в будь-якій площині. Це ні в якому разі не зробить форму нігтів безглуздої.

Інструменти

Для відтворення джинсового дизайну на нігтях вам знадобляться наступні інструменти:

 • гель-лаки синього, чорного, білого і нюдового відтінків;
 • шматок тканини, по можливості подібною за текстурою із джинсою
 • штамп для перенесення малюнка тканини;
 • пензлі різної товщини для подмалевок і прорісовок;
 • різні декоративні елементи.

Вибір прикрас

Для дизайну манікюру «під джинс» слід застосовувати декор, який можна зустріти на цих джинсах. Всілякі клепки, металеві кружечки і трикутники – все це можна з легкістю використовувати.

Для любителів страз: даний декор також можна використовувати. На джинсах теж нерідко можна зустріти такі елементи. Але тут, головне, не переборщити. Все-таки джинсовий манікюр не повинен бути занадто гламурним.

Також в дизайні «денім» будуть доречні наклейки у вигляді різних блискавок.

Технологія нанесення

Зараз більшість майстрів нейл-індустрії, а також жінки в домашніх умовах для створення манікюру використовують гель-лаки.

Нижче представлена покрокова інструкція, як можна створити джинсовий дизайн на свої нігтики в домашніх умовах.

 1. Спочатку готуємо нігтьову пластину: прибираємо птеригий, зрізаємо кутикулу, знежирюємо ніготь і наносимо на нього праймер.
 2. Тепер фарбуємо ніготь в основний колір. Для цього синім тоном покриваємо всю нігтьову пластину. Просушуємо. Гель-лак потрібно укласти в кілька етапів, щоб у кінцевому результаті отримати ідеальний колір без залисин.
 3. Беремо шматочок тканини, наприклад, його можна вирізати зі старих джинсів, і наносимо зверху білий гель-лак пензлем.
 4. Шкіру навколо нігтя покривається захисним складом Skin Defender. Він не дозволить гель-лаку віддрукуватися на дермі, а значить, позбавить від необхідності відтирати його з пальців.
 5. За допомогою силіконового штампа переносимо текстуру тканини на ніготь.
 6. Прибираємо захист з шкіри навколо нігтика.
 7. При необхідності поправляємо малюнок за допомогою пензля. Це потрібно зробити в тому випадку, якщо білий тон ліг надто щільно.
 8. Просушуємо в лампі.

Можна залишити дизайн так, а можна додати декоративні елементи у вигляді промальованих рядків, кнопок, блискавок.

Оригінальні приклади

Зараз існує безліч варіантів подібного дизайну на нігтях, які майстри пропонують втілити у вашому манікюрі. Ось кілька цікавих прикладів.

 • Френч, оформлений світлої «джинсового тканиною». Лінія «усмішки» на кількох пальцях підкреслена витонченим ремінцем з блискучою металевою пряжкою. Такий манікюр буде відмінно виглядати на довгих нігтях.
 • Рвані джинси зараз перебувають на піку популярності, причому такі моделі мають як зовсім молоді дівчата, так і жінки у віці. Не дивно, що і на нігтях з'явився схожий дизайн. Крізь «протертості» покриття проглядає натуральний колір шкіри.
 • Манікюр «денім» може бути і однотонним. Головне, підібрати правильний відтінок.
 • Гліттер також доречний у джинсовому дизайні, особливо в глибокому відтінку «індиго».
 • Орнамент може бути і повністю промальована вручну. Така техніка нанесення джинсового дизайну складна, але результат виходить ідеальний.
 • Акваріумне нарощування може бути виконано в джинсовому варіанті.
 • Брутальна джинса в поєднанні з білим мереживом додасть вашим рукам неповторну ніжність. Відмінний варіант для молодої дівчини як на кожен день, так і для походу в нічний клуб.
 • Для романтичних осіб дизайн «денім» можна розбавити ніжно-рожевим лаком або вставити кольорову підкладку в розріз блискавки на джинсових нігтях.
 • Стьобані елементи, напис з відомим брендом, який випускає джинсовий одяг, здатні додати яскравості та стилю в дизайн ваших нігтиків.

Про те, як зробити джинсовий манікюр, дивіться у відео нижче.