Градієнтний манікюр з блискітками на нігтях

Градієнтний манікюр поступово стає класичним способом оформлення нігтів. Ставши популярним кілька років тому (2015 – 2016 роках), він вторив модної тенденції дизайну волосся в стилі омбре.

Сьогодні ж градієнт на нігтях – сучасний і модний варіант дизайну. Він дозволяє поєднувати різні кольори і відтінки. Крім того, майстри нігтьового сервісу пішли далі і стали прикрашати незвичайний манікюр з блискітками, стразами та штучними кристалами.

Проте варто пам'ятати, що для того щоб ваші нігті змінились і засяяли, необов'язково звертатися в салони краси до майстрів манікюру. Стильне оформлення можна зробити своїми руками.

Як зробити градієнт з блискітками на нігтях самостійно без допомоги фахівців? Про це ви дізнаєтесь, прочитавши нашу статтю.

Варіанти оформлення

Для початку слід зазначити, що існує кілька способів оформлення нігтів в стилі градієнт:

  • вертикальний (кольору нігтів змінюються зліва направо або справа наліво);
  • горизонтальний (кольори змінюються знизу нагору або зверху вниз);
  • діагональний (зміна відтінків відбувається від одного кута до іншого).

Кожен з цих варіантів буде виглядати цікаво і незвично на ваших нігтях.

Як зробити самостійно?

Зрозуміло, звернувшись в салон краси для нанесення градієнтного манікюру, ви отримаєте комплекс професійних послуг, які забезпечать вам висококваліфіковані майстри допомогою дорогих матеріалів і професійної апаратури.

Але як бути в домашніх умовах відсутності таких коштів? Відповідь проста – вам на допомогу прийдуть підручні інструменти. Зробити градієнт в домашніх умовах можна двома способами:

  • зі спонжем і фольгою;
  • з пензликом.

Для початку слід зазначити, що який би з вищенаведених способів ви не вибрали, перше, що слід зробити – це підготувати свої нігті. Їх слід очистити від попереднього манікюру, обробити кутикулу, зробити обрізний манікюр і спа-процедури (масаж, нанесення крему і т. д.), а також знежирити поверхню нігтя за допомогою спеціальних засобів або звичайною рідиною для зняття лаку. Після закінчення обробки на ніготь також слід нанести базу.

Для того щоб нанести градієнт на свої нігті з використанням спонжа і фольги, на невеликий шматочок сріблястою паперу вам необхідно нанести вибрані кольори (їх може бути два або кілька). Причому наносити лак потрібно так, щоб кожний наступний відтінок трохи заходив на попередній. Після цього до нанесеним відтінкам відразу ж, поки вони не встигли висохнути, потрібно з тиском притулити спонж. Тепер спонж прикладаємо до нігтя і придавлюємо на кілька секунд – градієнт на нігтях готовий.

Якщо вам більше імпонує спосіб оформлення нігтів за допомогою пензлика, то вам потрібно виконати наступні дії. Для початку ніготь потрібно повністю покрити одним з обраних вами квітів, а потім на одну з його частин (верхньої або нижньої) потрібно наносити інший колір. Поки покриття не встигли висохнути з допомогою пензлика необхідно розтушувати кордон лаку. Стильний манікюр готовий.

Як наносити блискітки?

Коли основна градієнт база вашого манікюру готова (не забудьте дочекатися повного висихання покриття), слід приступати до нанесення блискіток. Так, ви можете вибрати блискітки, невеликі стрази, більш великі намистини або масивні кристали. Врахуйте, що чим більше за розміром прикраси ви виберете, тим більш акцентовано і яскраво будуть виглядати ваші нігті.

Коли тип прикрас обраний важливо визначитися з кольором. Так, ви можете використовувати різнокольорові стрази (існують кристали всіх кольорів веселки) або ж застосувати більш класичний варіант золотистих і сріблястих прикрас. Найбільш універсальними вважаються срібні блискітки – вони підходять практично до будь-якого базового кольору вашого манікюру. У будь-якому випадку необхідно відштовхуватися від квітів, які були використані при нанесенні градієнта.

Не менш важливим є і розташування намистин на нігті: ними можна прикрасити підставу нігтя або його кінець. Крім того, стрази можна розподілити по всьому периметру або навіть по всій площі.

Також стильно виглядають малюнки, викладені з допомогою прикрас (контури фігур, абстракції, ініціали).

Градієнтний манікюр, сам по собі будучи стильним способом дизайну нігтів, відмінно поєднується з блискітками, які надають образу більшої яскравості, а також якоїсь урочистості і розкоші.

Про те, як зробити градієнтний манікюр з блискітками самостійно, ви дізнаєтесь з відео нижче.