Червоний манікюр з золотом: королівська розкіш і шик

Навіть любительки пастельного френча і нюдовых відтінків іноді відчувають бажання зробити яскравий, буквально кричить, але не вульгарний манікюр. Для такого випадку краще всього підійде поєднання червоного і золотого кольорів. Червоний сам по собі вважається класичним відтінком, який виявиться доречним як в офісі, так і на весільній церемонії. Золотистий в цій ситуації лише трохи пом'якшує свого партнера і додає йому необхідної блиску.

Для яких жінок підходить?

Червоний манікюр з золотом вважається дуже пристрасним і чуттєвим, тому він підходить для яскравих жінок, які не бояться опинитися в центрі уваги.

До речі кажучи, використовувати його можна і для якихось особливих подій, і для звичайного життя.

Червоний є самим яскравим варіантом декору, тому в зайвих кількостях він може зіпсувати образ навіть самої впевненою в собі жінки. Однак використання золотого гармонізує його і надає особливу розкіш і вишуканість. Тому ті дівчата, які прагнуть виглядати так, ніби у них на голові корона, в будь-якій ситуації обов'язково повинні звернути на нього увагу.

Сам по собі золотистий вважається досить доброзичливим відтінком, причому не тільки тому, що він поєднується з іншими тонами. Так як його можна назвати родичем золотого кольору, він теж дарує тепло і світло. Доброзичливі і товариські дівчата обов'язково повинні використовувати його в свій манікюр, доповнюючи образ золотими прикрасами.

Нарешті, важливо згадати, що золотисто-червоний манікюр негайно притягує увагу оточуючих до рук, тому жінка, яка обирає ці кольори, повинна гідно доглядати за ними. Це говорить про необхідність наносити крем, коригувати кутикулу і стежити за формою пластини. До того ж важливо дбайливо ставитися до манікюру, виконувати домашню роботу в рукавичках і запобігати появі відколів або подряпин на лаку.

З малюнком

У тому випадку, якщо ніготь хочеться покрити однаковими візерунками, то щоб не повторювати десять разів одне й те ж, можна скористатися стемпингом. Відмінною ідеєю буде покрити більшу частину нагідок червоним лаком і нанести на них золотисті завитки, а пару-трійку залишилися – золотим лаком з червоними малюнками. Взагалі, говорячи про малюнках, перевага повинна віддаватися чому-то нескладному, лаконічного, з відсутністю дрібних деталей. Наприклад, це можуть бути якісь символи або геометричні фігури, етнічні мотиви, абстракція або класичні клітини і смужки.

Не можна вибирати щось несерйозне, так як ні золотистий, ні червоний не поєднується з дурними зображеннями. Для формування візерунків зручно користуватися скотчем або покупними золотими смужками.

Рекомендується покривати малюнками від сили два нігтя, так як лаки самі по собі дуже яскраві і ймовірно виникнення надмірності. Хоча зазвичай вибирається червона основа і золотисті малюнки, можлива і зворотна ситуація. Як правило, акцент у такому манікюр робиться на безіменному пальці, який можна виділити не тільки красивим малюнком, а й золотими блискітками, паєтками або навіть лусочками. В останньому варіанті інші пальці повинні залишитися пофарбованими акуратним глянцем. У тому випадку, якщо основа пофарбована в червоний колір, найбільш популярними малюнками називають прямі чи ламані лінії, трикутники і квадрати.

З блискітками

Варіації золотистого лаку дозволяють робити покриття нігтів з великими або маленькими блискучими кульками. Крім того, дизайн буде значно змінюватися, якщо наносити блискітки в різні частини нігтьової пластини.

Популярністю користується «розтяжка» блискітками. Для цього червоним лаком покривається весь ніготь, потім на кінчик рясно наносяться блискітки і їх кількість поступово зменшується у напрямку до лунуле.

Червоно-золотий френч

Френч в яскравих фарбах виглядає гармонійно в обох варіантах. Тобто нігтьову пластину можна практично повністю фарбувати червоним, а кінчик зробити блискучим або покрити ніготь золотим і доповнити все червоними смужками. Крім цього, смужка другого відтінку може бути як тоненькою і делікатною, так і більш широкої і привертає увагу. Можна також додати тоненький білий фрагмент між цими двома частинами.

Останнім часом особливо популярний місячний манікюр, так званий зворотний френч. Основа забарвлюється в будь-який відтінок червоного, а лунула, що утворює півмісяць, покривається за допомогою відповідного до нього золотистого.

Так як основа володіє достатньою площею, на парі пальців варто зобразити якісь ненав'язливі орнаменти.

Червоно-золотий манікюр дозволяє експериментувати і поєднувати різні стилі і деталі. Той же френч можна доповнити блискітками і акцентами. Робиться це наступним чином: всі нігті, крім безіменного пальця, покриваються глянцевим червоним лаком, а залишився повністю зафарбовується золотим. Потім на парі червоних нігтів формується золотиста лунула, а на решті робиться золота розтяжка.

До речі кажучи, френч може бути і кольоровим, і шевроном, і французьким з бантиками. В останньому випадку ніготь приблизно ділиться навпіл, дальня частина забарвлюється в червоний колір, найближча – у ніжно-рожевий або білий, а на кордоні малюється золотистий бантик. Не можна забувати і про negative space, характеризується проміжками між червоним і золотистим лаками.

Для коротких нігтів

Червоний манікюр з золотистими смугами здорово виглядає на коротко пострижених нігтях.

До речі кажучи, він вважається максимально підходящим для офісного дрес-коду.

В ідеалі, нігтьова пластинка повинна бути круглої, овальної або прямокутної. Варто уникати гострих нігтів, так як, якщо пофарбувати їх в червоний, ефект може виявитися надто зухвалим. Краще всього скористатися шелаком, який відрізняється стійкістю, насиченими фарбами і рівномірним нанесенням. Причому шелак застосовується тільки для червоної основи, а для золотистих візерунків вже дозволяється використовувати звичайний лак. Особливим плюсом такого подвійного використання є можливість відкоригувати декоративні елементи, не зачіпаючи основу.

Варіанти дизайну

Взагалі, манікюр, поєднує золотистий і червоний колір, дає безліч можливостей для експериментів. Обидва кольору володіють різними відтінками, від світлих і ніжних до насичених і темних.

Наприклад, червоний тон може варіюватися від рожевого до бордового. Найпопулярнішими, однак, вважаються класичний червоний і насичений бордовий.

Крім цього, існує безліч варіацій манікюру, завдяки різній структурі золотого покриття. Манікюр можна зробити з гладкими рівними смужками або створити ефект розсипчастого піску, покрити ніготь рельєфними лусочками, або гладкою фольгою. Популярний сьогодні слюдяної ефект, але можна обмежитися і рівномірної фарбуванням. Червоно-золотий манікюр може яскраво сяяти або ненав'язливо переливатися при русі жіночих пальчиків.

Слід додати, що манікюр, виконаний в золотих і червоних кольорах, є одним з найпопулярніших під Новий рік.

Зазвичай основа покривається червоним, традиційним святковим кольором, а поверх нього наносяться блискучі малюнки, візерунок та інший декор. Найчастіше малюються ялинки, сніжинки, зірки або гірлянди. Наприклад, можна нафарбувати нігті теплим відтінком червоного, потім на парі пластин намалювати символічні ялинки, а на інших зробити розтяжку гліттера. Або ж на червоних нігтях, прагнуть до вишневого, намалювати акуратні золоті сніжинки та інші візерунки. На китайський Новий рік хорошою ідеєю буде покрити нігті червоним і намалювати на них золотим кольором силуети драконів або красиві квіти.

Оригінальним рішенням стане розведення червоного і золотого чорним відтінком, здатним злегка приглушити яскравість і блиск. Як варіант, більша частина нігтів покривається червоним, а по два на кожній руці оздоблюються «під леопарда» за допомогою чорних і золотистих цяток.

Досить нестандартним, але дуже гарним рішенням виявиться додавання великих готових декоративних елементів. Наприклад, частина нігтів покривається чистими червоним, золотистим лаками, а на парі пластин відбувається формування триколірної картинки: ніготь ділиться по вертикалі, половинка забарвлюється в чорний, половинка в червоний, а межа утворюється з золотих накладних сердечок.

В іншому дизайні всі нігті робляться однаковими: поділ пластинки відбувається по горизонталі. Кінчик забарвлюється в матовий чорний, а найближча частина нігтя – матовий червоний. Межа між ними викладається золотистими стразиками, а на одному з нігтів центральний камінчик можна замінити червоним.

Не можна забувати і про червоний дизайн нігтів з золотою фольгою, вважається дуже модним рішенням

Якщо червоно-золотий манікюр робиться в домашніх умовах, то зручніше за все буде виконати щось асиметричне.

Впоратися з роботою дуже допоможуть спеціальні трафарети для френча, звичайний паперовий пластир або липка стрічка для манікюру.

Спершу нігті і кутикули готуються належним чином, потім нігті фарбують двічі яскраво-червоним кольором. Коли вони просохнуть, липкою стрічкою належить створити кілька трикутників на платівці, зафарбувати їх золотим і відразу ж прибрати допоміжний засіб. Коли лаки просохнуть, все потрібно буде закріпити прозорим фінішем.

Іншим простим рішенням для домашнього використання вважаються блискітки. На першому етапі нігті теж покриваються двома шарами червоного кольору. Далі на ніготь наноситься один шар прозорого лаку, після чого розсипаються блискітки.

Зручніше за все буде використовувати методику градієнта з нечіткими межами, причому більша частина гліттера повинна опинитися на кінчику.

У тому випадку, коли задіяні ще й великі блискітки, їх застосування слід обмежити одним або двома нігтями. Наносяться вони за допомогою намоченої зубочистки.

Готовий манікюр закріплюється прозорим лаком.

Про те, як зробити новорічний червоно-золотий манікюр, ви дізнаєтесь із наступного відео.