Планета-покровитель Близнюків і її вплив

Знання відмінних властивостей знаків зодіаку робить людей більш терпимими по відношенню один до одного. Багатьох цікавлять особливості характеру Близнюків, назва протегує їм планети і нюанси її впливу на життя народжених під цим зодіакальним сузір'ям.

Характеристика знака зодіаку

Народжені з 22 травня по 21 червня з'явилися на світ при переважанні сузір'я Близнюків, «голови» яких відзначені зеленуватою зіркою другої величини Кастор і оранжево-жовтою зіркою першої величини Поллукс. Тут символічно поєдналися два начала: жіноче виділяє потенційну енергію, а чоловіче — реалізуючу силу.

Близнюки символізують зміну сезону, відображають розум. Вони высокоинтеллектуальны, небайдужі до вивчення іноземних мов. Інформація для Близнюків — джерело живлення. Без неї вони марніють і впадають у глибоку тугу. Народжені під цим сузір'ям тягнуться до знань, хоча відчувається їх поверхневий підхід. Таким людям подобається сам процес, результат не надто цікавить.

З фантазерами Близнюками нудьгувати не доводиться. Їм властивий природжений дар спілкування. Інформованим, допитливим, цікавим представникам цього знаку неважко вести дискусії на будь-які теми. Швидка реакція на почуте, вміння гнучко направити розмову у потрібне русло робить їх блискучими ораторами і приємними співрозмовниками.

Мова Близнюків живий і виразний. Їм подобається вражати оточуючих своїми яскравими промовами. Але при цьому часто вони не вміють слухати інших. Їх спілкування з великою кількістю людей в основному формально і поверхнево.

Близнюки вміло ухиляються від відповідальності. У цьому їм допомагають розумові конструкції, красномовство і хитрість. Іноді вони шукають у людей слабкі місця і грають на почуттях, застосовуючи гострий язик і швидкий розум.

Спостережливі й кмітливі Близнюки вміють дати раду в складній ситуації, завжди допоможуть знайти вихід іншому. Самі вони здатні викрутитися легко і граціозно з будь-яких обставин.

Мрійливі Близнюки нетерпимі до консервативним людям. Філософи екзистенціалісти, конструктивісти тонко відчувають моделі світу. Близнюки можуть організувати, надихнути і направити на великі справи інші знаки зодіаку. Наділені творчими здібностями, вони не люблять жодних обмежень. При цьому такі непрості особистості не завжди можуть знайти справжнє призначення. Підтримка близьких людей важлива для Близнюків, вона надає їм впевненість і силу.

Представники цього знаку належать повітряної стихії, яка надає характеру мінливість. Мінливі і непередбачувані особистості часто не рахуються з думкою оточуючих. Це один із самих холодних знаків зодіаку в психологічному плані. При цьому турботу про людей проявляти Близнюки здатні.

Дівчина Близнюк легковажна, прагне до новизни. Вона сприймає романи як гру, прагне підкорювати юнаків пристрасністю і загадковістю. Влюбливість дівчині одного молодого чоловіка мало. Їй швидко стає нудно. Для підкорення такої дівчини доведеться застосувати кмітливість.

Жінка Близнюк — любитель гострих відчуттів. Розумна і мрійлива, вона вміє зачарувати і зацікавити. В ній поєднується духовне вдосконалення і тяжіння до фінансового благополуччя. Романтична натура здатна на глибоку пристрасть. Така дама намагається урізноманітнити інтимну сферу, проявляє фантазію в сексуальних відносинах. Волелюбна жінка нерідко стає багатодітною матір'ю, яка любить своїх дітей.

Чоловік Близнюк — улюбленець публіки, відмінний співрозмовник, має витончений смак і вишукані манери. Меткий, щедрий, загадковий, турботливий Близнюк вміє вразити дам сюрпризами, незвичайними побаченнями. Він часто закохується, легко знайомиться, швидко приймає рішення і моментально пояснюється в любові.

Такий чоловік має потребу в постійній турботі і ласці, боїться самотності, незмінно шукає нові захоплення й враження. Настрій і симпатії Близнюки можуть змінюватися з неймовірною швидкістю. Сьогодні він може говорити дівчині про вічної любові до неї, а завтра може не прийти на побачення. Життєві позиції і цілі теж нескінченно перетворюються і переглядаються. Емоційні і пристрасні чоловіки своє легкодумство пояснюють прагненням знайти спорідненість душ. Також вони легко змінюють старих відданих друзів на нових знайомих.

Обом статям, народженим під цим знаком зодіаку, не вистачає глибини. Такі люди мінливі, часто схильні переглядати свою думку, здатні без зусиль перемикатися з однієї справи на іншу.

Близнюкам рекомендують збільшувати час на сон, але ті не завжди слідують цим радам. Вони не вміють давати відпочинок регулярно працюючому мозку. Даний знак зодіаку потребує великої кількості повітря, сонячного світла. Загрозою є захворювання шлунково-кишкового тракту, суглобів. Може долати мігрень. Безсоння призводить до нервового виснаження.

Планета-управитель

Меркурій розташований набагато ближче до Сонця інших планет. З одного боку температура поверхні Меркурія досягає плюс 400 градусів, з іншого — мінус 200. Одна половина — розпечений камінь, друга — крижані брили. Меркурій править справами Близнюків, висвітлює їх переваги і недоліки.

Функція Меркурія — взаємний обмін, взаємозв'язок, повсякденний практичний розум, оформлення думки. Планета манить в захмарні дали, обіцяючи нові незвідані горизонти. З таким управителем в зодіакальному знаку уживаються відразу дві людини.

Близнюки володіють невизначеним характером, живуть з постійною роздвоєністю. Планета надає своїм підопічним гнучкість, здатність адаптуватися до будь-якій обстановці, навіть до самої несподіваною.

Меркурій захищає не тільки Близнюкам, але й Діву. Правда, його вплив проявляється по-різному. За датою народження відразу можна розрізнити розважливих, практичних Дів і вітряних, непостійних Близнюків. Народжені під зодіакальним сузір'ям Близнюків хапаються за безліч справ, але не завжди можуть довести їх до кінця, організувати свої думки.

Пасивне сприйняття інформаційного потоку часто заважає людині реально усвідомити, що відбувається. Якщо не надати допомогу інші планети, наприклад, Юпітер або Сатурн, то гострий розум Близнюків буде розтрачений даремно. Тоді у оточуючих залишаться лише спогади про те, що в дитинстві цей чоловік мав блискучими здібностями.

Планета нерозривно пов'язана з днем тижня середовищем і числом 7. Вплив Меркурія формує характерні риси. Планета керує особистостями, які знають, як себе вести, як вчинити за будь-яких обставин. За їх неймовірною кількістю ідей устежити неможливо. Близнюкам завжди комфортно в новій обстановці. Вони мають широке коло спілкування, здатні руйнувати консервативні думки, налаштовувати людей на винаходи.

Завдяки управлінню Меркурія Близнюки завжди є неординарними особистостями. Покровитель забезпечує легкістю, допитливістю і пристрастю до подорожей. Такі люди легко контролюють ситуації, вміють чудово вести справи.

Доброзичливі й чарівні Близнюки — цікаві співрозмовники, здатні пофліртувати. Їм неважко змінювати свої цілі, еталони, звичаї, що дозволяє взаємодіяти з різними людьми. Такі люди не затримуються на досягнутому, хочуть підкорити незвідані висоти, не терплять монотонної роботи.

Чарівні Близнюки приковують до себе увагу оточуючих. Вони мають здатність переконання, можуть «мотузки вити» з людей за допомогою психологічних прийомів. Гострі на язик Близнюки будь-якого співрозмовника з легкістю можуть загнати в глухий кут.

Вплив керуючої планети дуже сильне. При негативному впливі Близнюками опановує занепокоєння і невгамовність. Заспокоїти або стримати їх неможливо.

Якими якостями наділяє Меркурій?

Планета обдаровує вдатністю, підприємливістю, красномовством, інтелектом, кмітливістю, чудовим почуттям гумору, цікавістю, інтересом до всього нового, швидкою адаптацією до швидких змін. З допомогою Меркурія досягаються легкість у спілкуванні, швидкість реакції.

Покровитель обдаровує енергією, спостережливістю, мудрістю, рухливість розуму і здатністю якісно передавати інформацію. Веселі, товариські, життєрадісні Близнюки віддають перевагу розмовляти з інтелектуалами. «Незручний» розмова вони можуть відвести в сторону, в результаті заблокувавши його.

Планета наділяє комерційними і посередницькими здібностями, які сприяють успіху в малому бізнесі. Близнюки знаходять себе на ниві викладання, психотерапії, видавничої та журналістської діяльності, у роботі з піару.

Особи, яким протегує Меркурій, — блискучі оратори і приголомшливі учні. Планета наділяє їх природною чарівністю та приємною зовнішністю. Заступник несе відповідальність за мова, спритність, творчі дані. Такі люди досягають небувалих вершин акторської майстерності і літературної діяльності.

Зодіакальному знаку під заступництвом Меркурія притаманні наступні багато сильні сторони: особливий шарм, інтелект, швидкість розумових процесів, розсудливість, проникливість, вміння підлаштовуватися під навколишній світ, дипломатичність, спритність, гнучкість, прекрасне почуття гумору та такту, логічне мислення, пошук легких шляхів при вирішенні складних проблем.

Негативні риси: надмірна балакучість, надмірна хвастощі, марнослів'я, метушливість, хлопотливость, непостійність, нетерплячість, нервозність, нещирість, лицемірство, суперечливість натури, легковажність, хаотичність, схильність до брехні та хитрості.

Гармонійному розвитку особистості можуть перешкоджати непотрібні знайомства, порожні розмови і плітки. Нескінченні запізнення пов'язані з відволіканням на сторонні захоплюючі справи. Є схильність до забування речей. Нервозність і метушливість можуть сприяти створенню небезпечних ситуацій в поїздках, транспорті.

Негативний вплив планети часто виявляється в авантюризмі і шахрайстві. В тривалих зв'язках з людьми цього знака складно перебувати з-за їх непостійності і ненадійності. Вони легко загоряються, але остигають теж моментально. Захоплення проходить, вони починають шукати щось нове.

Детальніше дізнатися про цю особу ви зможете в цьому відео.