Правила проведення біоревіталізації в області очей

Дослідження в області косметології не стоять на місці, з кожним роком з'являється все більше процедур для продовження молодості шкіри. Однією з найпопулярніших у жінок останнім часом є біоревіталізація. Уповільнення процесів регенерації шкіри можна помітити вже після 25 років, у цьому віці відбувається згасання власної вироблення гіалуронової кислоти шкірою. Крім вікових змін, негативний вплив на шкіру надають зовнішні чинники середовища, неправильне харчування, спадковість. Головна зона, в якій помітні зміни у молодих жінок – це область навколо очей. Саме тому найбільшою популярністю користується біоревіталізація цій області.

Що таке біоревіталізація?

Препарат для біоревіталізації складається з гіалуронової кислоти, пептидного і вітамінного комплексів, а також епідермального фактора росту. Вся ця комбінація найсильніших омолоджуючих засобів буквально зупиняє старіння клітин, посилює репаративні властивості шкіри, а клітини можуть ділитися зі швидкістю молодих.

Після застосування препаратів для біоревіталізації включаються природні процеси регенерації клітин, що дозволяє на деякий час функціонувати режиму самоомоложения шкіри.

Роль гіалуронової кислоти важко не оцінити, вона допомагає утримувати вологу в клітинах шкіри, відповідає за вироблення організмом колагену і еластину, що відповідають за пружність шкірних покривів. Застосування гіалуронової кислоти дозволяє зробити обличчя гладким природним шляхом. Але зовнішні засоби з гіалуронової кислотою у складі не можуть проникати в глибокі шари шкіри і діють лише на її поверхні. Саме тому біоревіталізація проводиться за допомогою ін'єкцій препарату на основі цієї речовини в глибокі шари дерми.

З точки зору зон введення ін'єкцій, ця процедура універсальна. Проводити біоревіталізація можна на будь-якій проблемній зоні, будь то кисті рук, волосяна частина голови або навіть тонка шкіра на області навколо очей. Препарати, що вводяться у вигляді ін'єкцій під час процедури, є синтетичними, тому ймовірність відторгнення невелика. Для успішної доставки кошти в глибокі шари шкіри, додатково використовується опромінення лазером.

Відмінності між мезотерапією і биоревитализацией

Крім біоревіталізації, однією з популярних і схожих процедур є мезотерапія. Проводиться вона також ін'єкційним методом, тому 2 процедури часто плутають.

Є кілька основних відмінностей.

 • Сеанси в курсі мезотерапії проводяться більш часто, ніж у біоревіталізації. Це потрібно для підтримки ефекту і в профілактичних цілях.
 • Тривалість ефекту після біоревіталізації дуже індивідуальна, залежно від стану шкіри та віку пацієнта цей показник становить від півроку до 2-3 років. Ефект від мезотерапії тримається близько півроку, після чого потрібна профілактика.
 • Біоревіталізація швидше дає результат, мезотерапія – довше його тримає.
 • На процедурах біоревіталізації вводиться препарат на основі гіалуронової кислоти, що запускає природні обмінні процеси в шкірі. В ін'єкціях для мезотерапії містяться вітаміни і мікроелементи.
 • Ін'єкції мезотерапії вводяться під шкіру більш глибоко, ніж при біоревіталізації, а також з більшою частотою.

Оптимальний вибір на користь однієї з цих процедур зможе підібрати вам тільки кваліфікований косметолог.

Показання до проведення біоревіталізації зони навколо очей

За якими ж ознаками можна зрозуміти, що вам необхідна процедура біоревіталізації? В першу чергу, стан шкіри може оцінити тільки грамотний косметолог, який може призначити правильне кількість процедур для потрібних вам областей тіла.

Косметолог оцінює шкіру навколо очей за такими показниками:

 • наявність мімічних зморшок;
 • наявність набряклості;
 • нависання і в'ялість століття;
 • наявність «гусячих лапок»;
 • вираженість пігментації;
 • купероз;
 • синці, круги і мішки під очима.

Що стосується віку, після якого можливе застосування біоревіталізації – кордоном є 25 років.

Після цього віку, орієнтуючись на стан шкіри, можна проводити процедури, спрямовані на профілактику передчасного старіння.

Протипоказання

Процедура біоревіталізації має ряд протипоказань:

 • вагітність і період грудного вигодовування;
 • непереносимість гіалуронової кислоти або інших компонентів введеного препарату;
 • онкологічні захворювання;
 • герпес у період загострення;
 • утворення гіпертрофічних рубців;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • фаза загострення будь-яких хронічних захворювань;
 • проблеми з перенесенням лазерного випромінювання;
 • діабет;
 • дерматологічні захворювання області проведення процедури;
 • ендокринологічні захворювання.

Методи проведення біоревіталізації

Процедура біоревіталізації може проводитися одним з двох способів – ін'єкційним або безін'екціонним. Ін'єкційне введення препаратів – більш радикальний метод порівняно з другим. Точки введення кошти визначаються косметологом перед проведенням процедури в залежності від проблемних областей. Що стосується рекомендацій, в день проведеної процедури бажано знизити обсяг споживаної рідини, щоб зменшити вираженість набряків після ін'єкцій. Також можна не наносити косметику перед походом в косметологічний кабінет, так як макіяж перед процедурою все одно доведеться зняти.

На вашу вимогу косметолог може застосувати знеболюючі засоби місцевої дії на основі лідокаїну. Препарат буде вводитися мікроскопічної голкою мікродозами. Шприц та голка для введення повинні бути абсолютно новими, стерильними і ретельно упакованими.

Після проведення процедури протягом кількох днів необхідно буде виконувати ряд рекомендацій по догляду за шкірою:

 • не наносити косметику протягом 6-8 годин після процедури, щоб дати шкірі заспокоїтися;
 • на 2 тижні виключити вплив ультрафіолетових променів;
 • на 1 тиждень виключаються лазня, сауна, басейн;
 • 2 дні не приймати гарячий душ і ванну.

Курси ін'єкційної біоревіталізації досить короткі, зазвичай досить 1-2 відвідування косметолога.

Безиъекционная методика біоревіталізації проводиться без проколювання шкіри. На очі надягають спеціальні окуляри, які захищають від впливу лазерних променів. Спочатку шкіру обробляють імпульсним лазерним випромінюванням для того, щоб відкрити канали, що ведуть у глибокі шари шкіри. На проблемні зони наноситься гель з гіалуронової кислотою в складі. Далі необхідну ділянку шкіри знову обробляється лазерним випромінюванням. Він транспортує молекули гіалуронової кислоти в епідерміс. Залишки засобу прибирає косметолог і завдає живильну маску.

Ефект помітний вже після двох процедур, але косметолог може призначити більш довгий курс застосування біоревіталізації тривалістю до 10 разів. Цей метод застосовують при незначних змінах шкіри, сама процедура абсолютно безболісна і безпечна.

Побічні ефекти після біоревіталізації

Після ін'єкційної біоревіталізації можна помітити побічні ефекти:

 • виникнення папул, це невеликі припухлості в місцях проколу;
 • синці;
 • набряклість очей.

Для того щоб позбутися цих неприємних явищ, ніяких особливих засобів застосовувати не потрібно, вони самі пропадуть. Можна лише дати пораду – вживати меншу кількість рідини, є менше солоних і гострих продуктів та обмежити вживання алкоголю.

Ці рекомендації допоможуть прискорити відновлення після процедури.

Популярні препарати для біоревіталізації

Всі препарати для біоревіталізації схожі з тими, що містять у своєму складі гіалуронову кислоту. Єдина відмінність – це тип гіалуронової кислоти, вона може бути природною або синтезованою. Також можна відзначити, що в різних препаратах можна зустріти різну концентрацію діючої речовини. Краще вибирати ті, де концентрація гіалуронової кислоти не перевищує 8 мг на 1 мл розчину.

Популярними препаратами для біоревіталізації є наступні.

 • IAL-System. Препарат, створений на основі гіалуронової кислоти натурального походження. Використовується косметологами досить часто, добре підходить для вирівнювання мімічних зморшок, «гусячих лапок», для витонченої і сухої шкіри. Але побічні ефекти після процедури можуть триматися досить тривалий час.
 • Viscoderm. Дозволяє проводити меншу кількість ін'єкцій по порівнянні з іншими препаратами, що актуально в області навколо очей для зниження ймовірності виникнення папул і набряків.
 • Restylane Vital. Досить популярний препарат, що відрізняється своєю універсальністю.
 • Revitacare. Препарат на основі синтезованої гіалуронової кислоти і вітамінного комплексу. Має виражений антиоксидантний і регенеруючий ефект.

Відгуки

Жінки, які відвідують процедури біоревіталізації області навколо очей, відзначають, що позитивний ефект помітний вже після 1-2 процедур. Після повного курсу ін'єкцій, прописаного косметологом, від таких проблем, як мішки і синяки під очима позбавляються усі, хто звернувся. Стан шкіри поліпшується, вона стає більш пружною, «гусячі лапки» зменшуються, погляд стає більш свіжим і відкритим. Мінусом процедури є її деяка болючість під час проведення ін'єкцій, побічні ефекти у вигляді папул і нетривалий час, протягом якого тримається ефект – в середньому близько року

Докладніше про те, як проводити біоревіталізація в області очей, ви дізнаєтесь із наступного відео.