Як вибрати якісні туфлі?

Нерідко вирушаючи в магазин за новою парою черевиків, багато дівчат враховують при виборі зовнішній привабливий вигляд взуття або ж прийнятну ціну. Тим самим вони роблять велику помилку, адже взуття має колосальний вплив на здоров'я ніг і організму загалом.

Вибір неякісних туфель в кращому випадку може обернутися появою мозолів, у гіршому ж випадку це може привести до захворювань суглобів і м'язів ніг, а також проблем з венами і навіть хребтом.

Тому слід віддавати перевагу якісним туфель, які допоможуть ніг не втомлюватися протягом дня і збережуть здоров'я.

Критерії якісних туфель

Для того щоб вибрати якісну пару взуття, потрібно звертати увагу на деякі важливі моменти:

  • Вибираючи якісні туфлі, слід оцінити ступінь зручності колодки. Колодка визначає звід стопи, за рахунок неї розподіляється навантаження на ноги. Тому колодка вибраних туфель повинна підходити конкретної ступні і не доставляти дискомфорту.
  • Устілка повинна бути щільно приклеєна. Краще, якщо вона виконана з натурального матеріалу, що допоможе забезпечити належну гігієну ніг.
  • Якісні туфлі мають під основною устілкою супінатор. Таке взуття вбереже від плоскостопості, і ноги будуть менше втомлюватися.
  • Задник у туфель повинен бути жорстким, але не натирати ногу.
  • Передня частина не повинна бути занадто вузькою і мати глибокий виріз. Слід вибирати туфлі, в яких всі пальці ніг будуть лежати рівно і не заходити один на одного.
  • Підошва взуття не повинна бути дубовою і повинна володіти гнучкістю. Якщо вона буде твердою, то може тріснути в самий невідповідний момент.
  • При виборі якісних туфель варто віддавати перевагу натуральній шкірі або текстилю. Підійдуть також моделі із замші та нубука. У такому взутті ноги будуть дихати і не порушиться природний теплообмін, тому ноги не будуть потіти.

Поради щодо вибору

Кращий час для покупки взуття – вечірні години. У всіх людей ноги до вечора трохи набрякають, тому у другій половині дня ймовірність помилитися з розміром при примірці сходить нанівець.

Вибирати варто туфлі, які щільно сидять на нозі, не тиснуть і не бовтаються. Не варто брати вузькі туфлі в надії на те, що з часом вони розносяться. Вірний розмір можна визначити, тільки одягнувши туфлі на обидві ноги. Також варто в них пройтися по примірювальній і оцінити ступінь зручності.

Якщо туфлі купуються для щоденної шкарпетки, то краще вибирати каблук 2-4 див. така висота вважається оптимальною для жіночої стопи. Туфлі з високим каблуком слід залишити для особливих випадків.

Якісна шкіра при натисканні швидко приймає первісну форму, штучні матеріали зберігають сліди від натискання якийсь час. Ще дізнатися про матеріали, з яких виготовлені туфлі, можна на ярлику. Він розташований на підошви або внутрішньої частини взуття.

При виборі туфель не варто сліпо слідувати модним тенденціям, які не завжди поєднуються зі зручністю і якістю. Якщо все ж хочеться придбати пару туфель на шпильці, то на кожен день все одно слід мати пару зручних туфель високої якості.