Освячене Масло, яке буває? Що таке церковне масло? Як готують і для чого потрібно запашне масло?

Види і способи застосування церковного олії.

Церковне олія користується величезною популярністю. Його використовують для відновлення душі і тіла, для лікування багатьох захворювань. У цій статті ми розповімо з чого його виготовляють і яким чином необхідно використовувати для лікування.

Різновиди олії освяченого церковного масла

Існує кілька різновидів масел, які можна знайти в церкві. В основному це миро, являє собою не що інше, як масло, яке виділяється священними мощами. Миро збирають, розбавляють з оливковою олією або вазеліном, освячують і продають у церковних крамницях. Це склад, який допоможе позбутися від багатьох хронічних захворювань, а також зцілити душу і тіло. Крім того, у церкві можна знайти лампадне масло.

Його додають під час служб в лампу для приємного аромату. Являє собою така суміш не що інше, як оливкове масло з додаванням різноманітних ефірних масел і пахощів. Таке масло також висвітлюють, використовують у лікувальних цілях. Зверніть увагу, що церковне масло повинно зберігатися безпосередньо у лампадці, біля ікон у вашому домі. Ні в якому разі не можна ставити це речовина біля косметики та парфумерії, або в баночках у ванній. Це не косметичний склад, а лікувальний цілющий засіб.

Міро

Церковне масло

Використовувати церковне масло можна як всередину, так і зовнішньо. Якщо ви захворіли, у вас спостерігаються хронічні захворювання, для того щоб поліпшити стан здоров'я, потрібно додавати декілька крапель церковного масла в приготовлену їжу. При цьому обов'язково необхідно читати молитву. Якщо масло приготовлено з святих мощей, необхідно звертатися безпосередньо до того святого, якого мироточило миро. Якщо біль спостерігається і зовні, можна втирати масло в хворе місце. Це краще робити хрестоподібними рухами, як би перехрещуючи уражену ділянку.

Можна змочувати тканина в маслі, прикладати до хворих місць. Після того як масло висохне, тканину необхідно спалювати, не викидати у відро для сміття не можна. Зверніть увагу, що дуже часто миро плутають з миром. Справа в тому, що це різні масла. Миро — це церковний продукт, а мірра — це не що інше, як масло однойменного дерева, яке росте в Австралії. Воно використовується в косметичних цілях, але не має священними властивостями, тому не варто плутати два цих продуктів. У церкві можна придбати миро.

Обряд помазанья

Лампадне масло і ялин

Зверніть увагу, що лампадне масло — це ніщо інше, як оливкова з додаванням прянощів, для того щоб проводити ритуали. Так, якщо воно освітлене, продається в церковній крамниці, його можна купувати, але вживати його не варто. Це не що інше, як засіб, який наливається безпосередньо в лампадку. Єлей — оливкова олія найгіршою очищення, застосовують для приготування інших церковних масел. Олива змішується з іншими маслами, які освячуються на мощах і відрізняється лікувальними властивостями. Якраз цей засіб використовується для лікування і оздоровлення. Зверніть увагу, що ні олива, ні лампадне масло не використовуються для освітлення житла, на відміну від святої води.

Церковні масла

Що таке запашне масло: як його роблять, як застосовувати?

Саме по собі церковне масло є освяченим, але якщо ви не вірите, то користі від нього не буде. Основне завдання — це віра в святих, а також в Бога і молитися, звертаючись під час зцілення або помазання. Тільки у такому випадку буде видно результат. Крім того, не перестарайтеся, використовувати молитву, а також з помазанням маслом для вирішення звичайних побутових проблем, які ви можете з легкістю вирішити самостійно.

Священнослужителі радять використовувати такого роду масло в крайніх випадках, коли дійсно в цьому є необхідність. Для економії церковного олії, у нього вмочують ватяну паличку і ставлять хрестики на лобі. Це допомагає позбутися від неприємностей, а також допомогти в складних життєвих ситуаціях.

При покупці масла в церковній крамниці, на ньому обов'язково варто напис, що це таке і яким чином виготовлено. Найчастіше на ньому пишуть миро. Даний засіб необхідно вважати цілющим, і використовувати для лікування різноманітних недуг.

Запашне масло

Запашне масло ще називають миро, воно вариться архієпископом, являє собою суміш оливкової олії і 40 різноманітних смол, екстрактів і ефірних олій. Вся ця суміш вариться тривалий період часу. Найцікавіше, що процес варіння займає кілька днів. Під час маніпуляції читають Євангеліє і заважають священну рідина. Для того щоб вона не займалась, в нього вводиться біле вино. Після цього можна дане масло використовувати. Його розливають по бочках і розвозять по церквах. Готується таке масло раз в 2 або 4 роки.

Масло

В основному в стародавні часи подібний склад використовувався для помазання церковнослужителів, а також царів, або якихось придворних осіб. Зараз подібний склад можна купити в будь-церковній крамниці.

ВІДЕО: Церковне масло