Відмінювання імені Данила, Данило за відмінками: закінчення

У даній статті ми з вами поговоримо, як схиляється ім'я Данило.

Ім'я Данило сталося з давньоєврейської мови. Воно походить від слова «дані», що означає — «мій суддя» і «ель» — «бог». Якщо зробити більш зрозуміле трактування, то вийде «божий суд». Раніше ім'я користувалося великою популярністю в країнах СНД, але сьогодні його можна зустріти вже не так часто. Однак, якщо ви вирішили виховати справжнього оптиміста, то зверніть на нього увагу.

Що означає ім'я Данило?

Ім'я Данило

Ім'я Данило наділяє власника складним, але при цьому унікальним характером. Загалом, це спокійний та добродушний чоловік, активний і здатний зарядити все і вся позитивом навколо себе. Цей хлопець намагається з усіма бути в добрих стосунках і з ним рідко надходять погано.

Головні якості Данила — дипломатичність, витримка, товариськість і спокій. Незважаючи на те, що чоловіки стримані і спокійні, відчувати їх не варто, так як вони можуть проявляти агресію і емоційність, що штовхає на необдумані вчинки.

Серед переваг можна виділити добру витримку і терплячість, а також допомогу іншим. Ось тільки останнім він не любить робити просто так, без прохання.

Данило не любить людей, які не поважають чужу думку і прагнуть самостверджуватись за рахунок слабких. Крім того, він може не спілкуватися з тими, хто йому не довіряє.

Як схиляється ім'я Данило за відмінками?

Відмінювання імені Данило зрозуміти зовсім не складно. Досить поставити до нього падежный питання. У таблиці ми представляємо відмінювання представленого імені за відмінками:

Відмінювання імені Данило

Відео: Схиляння імен іменників — відмінки