Як правильно пишеться слово ПОЧЕРК або ПОЧЕРК: правопис

У даній статті ми розберемося, як правильно писати — ПОЧЕРК або ПОЧЕРК.

Практично завжди при написанні у людей виникають помилки у слові «почерк». Ставиться в ньому приголосна «д»? А може ні? Складність в тому, що тут можуть переплітатися два поняття — «почеркаться» і «підкреслити». Саме тому іноді з'являються проблеми з його співзвуччям. Саме по собі слово «почеркать» вживається без «д», а «підкреслити» утворено від «підкреслення» і в ньому «д» використовується.

Як правильно писати ПОЧЕРК або ПОЧЕРК?

Почерк або Почерк — як правильно?

Якщо мається на увазі підкреслення чого-то, наприклад, малювання лінії по лінійці, то правильно буде сказати «почерк». Це іменник, отримане через нульовий суфікс від дієслова «підкреслювати». До речі, якщо ви спробуєте використовувати слово в якомусь переносному значенні, то у вас нічого не вийде, тому що зробити цього не можна.

Якщо мається на увазі те, як людина пише букви від руки — це»почерк». Хоч можна сказати, що це слово теж отримано через нульовий суфікс, але тільки на даний момент немає такого дієслова, від якого воно утворене.

Почерк являє собою індивідуальну манеру написання слів. У кожного він відрізняється і формується протягом життя. Як правило, особливості почерку визначаються характером, особистістю, а також умовами, в яких здійснюється процес листи.

Є ще одне слово — «нарис», яке означає один популярний жанр заміток і нарисів. Він утворюється дієсловом «очеркивать».

Так, написання слова «почерк» залежить від того, в якому воно використовується сенсі.

Відео: Як змінити почерк? Запорука красивих конспектів