Що таке антоніми в українській мові і що вони означають? Дієслова, прикметники, прислівники, іменники, слова-антоніми: приклади

У даній статті ми поговоримо про те, що таке антоніми і як вони використовуються.

Російська мова не даремно називають великим і могутнім, так як в ньому є дуже багато правил, частин мови і так далі. Багато часто задаються питанням — що таке антоніми? Давайте розберемося в даному питанні і дізнаємося, що це за частини мови і як їх розпізнати.

Що таке антоніми в українській мові?

Антоніми в українській мові

Антоніми-це слова однієї частини мови, які володіють протилежним значенням.

Щоб більш точно розібратися, яке значення даного терміна, краще звернутися до його появи. З'явилося слово «антоніми» в грецькій мові і перекладається як «протилежне ім'я». Якщо говорити простіше, то виходять протилежні слова.

На відміну від синонімів, антоніми мають один з одним прямо протилежне, а не схоже значення. Наприклад, швидкий-повільний, ранок-вечір, великий-маленький.

Як правило, антонімами є слова, належать до однієї частини мови і відповідають на одне питання. Вони дозволяють охарактеризувати предмети, ознаки, явища і вказують на одну якість, тільки протилежне. З таких слів складаються антонимические пар.

Нижче ми пропонуємо вам ознайомитися з прикладами різних пар:

Іменники антоніми
Прикметники антоніми
Дієслова і прислівники антоніми

Відео: Вчимо антоніми