Звичні для нас речі, які іноземці вважають дикістю: список, аналіз причин

Давайте порівняємо традиції іноземних жителів, з нашими рідними традиціями.

Незважаючи на інтернет і вільний доступ до будь-якої інформації, в тому числі і про чужу культуру, іноземці, які відвідують нашу країну, бувають не зовсім готові до деяких речей, які вони вважають дикістю і атавізмом.

Звичні для нас речі, які іноземці вважають дикістю

  • Велике здивування у іноземних гостей може викликати березовий сік, запропонований ним, щоб втамувати спрагу. На Заході з людини просто зібрав плоди або гілки можуть стягнути великий штраф. Там слідують правилу: «Все, що росте в лісі — все для тварин». Тому той факт, що деревом тут можна користуватися на свій розсуд та ще й вживати в їжу, є для західної людини абсолютно немислимим.
  • Не намагайтеся запропонувати іноземцю оселедець, він тільки вирішить, що ви його поважаєте. А все тому, що оселедець на Заході прийнято вважати смітної рибою, придатною хіба що для годівлі тварин.
Вважається сміттєвої рибою для іноземців
  • Гречка викличе у нього таке ж неприйняття. Жителі західних країн не поважають смачну гречку і щиро вважають її гіркою і пахла хімікатами, чим викликають вже здивування у нас, так люблять і цінують корисну кашу.
  • Ще одна наша звичка, яка шокує іноземця, це застілля. У нас прийнято накривати величезний стіл, сервірувати його всілякою їжею з напоями, саджати за нього незліченну кількість людей і пити, пити, пити без зупинки, заїдаючи алкоголь закусками. Це абсолютно дико на думку західного гостя, його гастрономічна культура не дозволяє одночасно є і вживати алкогольні напої.
Застілля з великою кількістю їжі для іноземця чуже
  • Якщо іноземному туристу доведеться застудитися у вас в гостях, його може надзвичайно шокувати, що ви самостійно без відвідування лікаря здатні не тільки поставити діагноз, але ще й придбати лікарські препарати без рецепту і навіть вилікувати.
  • Що ще буде незрозуміло вашому іноземному гостю, так це наші прикмети та повір'я. Наприклад, посидіти на доріжку, наступити на поріг, коли щось передаєш по ту сторону дверей, поплювати через ліве плече при вигляді чорної кішки, подивитися на себе в дзеркало, якщо повернувся за забутою річчю і багато іншого. Вираз «погана прикмета» ні про що не повідомить іноземцю та змусить його подивитися на вас, як на печерної людини.
  • Запросивши до себе в гості людину з іншої країни, будьте готові до того, що у них немає звички знімати взуття. Для нього буде цілком логічно зайти в будинок у взутті і перебувати в ній весь час. І це зрозуміло, тому що клімат у них м'якше, суші і немає такої кількості бруду на вулицях, як у нас. На його думку, домашні тапочки абсолютно непотрібна річ і зовсім незрозуміло, навіщо ви намагаєтеся перевзути гостя.
Іноземці не знімають взуття
  • Також інтуриста може шокувати величезна кількість людей, що проживають на одній житлоплощі. Для нас такий стан справ є чи не нормою, так як велике просторе житло не всім по кишені і багато сімей змушені тулитися в маленьких квартирках.

Спосіб життя людини з пострадянського простору і людини з Європи або США має разючі відмінності. Те, що цілком природно для нас, західний пенсіонер не зрозуміє абсолютно. Наприклад, не зрозуміє, чому він тепер не може спокійно відпочивати і займатися улюбленим хобі, а повинен присвятити залишок життя догляду та догляду за онуками, а можливо навіть і за своїми дітьми.

Скажіть чужоземцеві загадкову фразу «Старий Новий рік» і ви змусите його ще дуже довго перетравлювати сенс цих слів! По-перше, людині буде незрозуміло, як свято може бути одночасно і новим і старим. По-друге, його шокує масштаб наших традиційних вшановуваних Нового року. Швидше за все, іноземець із задоволенням приєднається до святкування, але зрозуміти сенс того, що відбувається так і не зможе.

Відео: 3 відмінності росіян та американців