7 речей, які не варто надягати на роботу ні в якому разі

В офісі слід дотримуватися дрес-код. Давайте розглянемо речі, які носити на роботу не варто.

Робота в офісі передбачає обов'язкове дотримання дрес-коду. І, незважаючи на те, що правила його дещо змінилися в сучасному світі і стали більш лояльні, існують речі, які раніше категорично не можна одягати на роботу.

7 речей, які не варто надягати на роботу ні в якому разі

Отже, розглянемо топ-7 елементів гардеробу, які не відповідають іміджу ділової людини:

 1. Міні-спідниця. Безумовно, краса ваших ніг не залишить байдужими нікого в офісі. Але, робота – це те місце, де варто демонструвати свої професійні якості. А ось коротенька спідничка нехай залишиться для виходу в парк, або нічний клуб.

  Міні
 2. Відверті декольте і короткі топи. Оголений живіт або зона декольте на роботі виглядають дещо вульгарно. І навіть якщо ви професіонал з великої літери, враження про вас може скластися не найкраще.

  Тим більше з топами
 3. Короткі шорти. Шорти давно перестали бути тільки пляжним одягом. Носять їх навіть в офіс, але для цього підійдуть тільки шорти особливого брючного пошиття і довжиною до коліна. А ось коротенькі, і джинсові шортики на роботу не можна одягати ні в якому разі. Навряд чи цей предмет гардероба зрадить вашому зовнішньому вигляду інтелігентність і витонченість.
 4. Шльопанці і спортивне взуття. Пам'ятайте, що офіс – це не пляж і не спортзал, а тому з'являтися в ньому в шльопанцях або мокасинах – це моветон. На роботу потрібно ходити в класичних туфлях, в крайньому разі вони можуть мати відкритий носок.

  Шорти і спортивне взуття. шльопанці небажані
 5. Сарафан. Сувора жінка-професіонал ніколи не дозволить собі одягнути на роботу довгий, об'ємний сарафан.
 6. Спортивний одяг. Суть та ж, що і зі спортивним взуттям. Зрозуміло, що в легінси улюбленому спортивному костюмі набагато зручніше, ніж в строгих класичних брюках. Але, якщо ви прагнете побудувати кар'єру, залиште всі ці речі в шафці відвідуваного вами фітнес-центру.

  Спортивний одяг під забороною
 7. Викликають колготки. Для офісу підійдуть тільки такі колготки, які створюють враження їх відсутності. А ось сітка, клітка і орнамент на ногах – це вульгарно і скоріше підійде для представниць іншої професії.
Колготки такого плану під забороною в офіс

Збираючись на роботу, згадайте наші рекомендації і навколишні точно оцінять ваш витончений смак і почуття стилю!

Відео: Літній дрес-код для жінок. Що можна, а що не можна одягати влітку в офіс?