Холлі Беррі — як їй вдається 52 виглядати на 25?

Популярна актриса Холлі Беррі виглядає просто шикарно. А як вона цього домоглася — дізнаєтеся зі статті.

Холлі Беррі – популярна американська кіноактриса, яка нещодавно відсвяткувала своє 52-річчя. У свої 52 роки актриса виглядає на 25, при цьому вона не приховує техніки, якими користується і з радістю ділиться своїми секретами з досягнення ідеальної фігури і міцного здоров'я.

Холлі Беррі — як їй вдається 52 виглядати на 25?

Отже, поради Холлі Беррі про те, як у 52 роки виглядати на 25:

  • Займатися фітнесом. Актриса регулярно займається фітнесом. Однак вона наголошує, що подібні заняття не обмежуються бігом, підйомом тягарів і іншими подібними вправами. Також потрібно регулярно приділяти увагу розтяжці, дихальним вправам.
  • Важливим моментом в житті Холлі є медитація. Кіноактриса підкреслює, що ні один день її життя не проходить без подібних занять. Вона стверджує, що медитація розвиває не тільки фізичну силу, витривалість в людині, так само вона змінює наше мислення, сприйняття себе і навколишнього світу, і життя в цілому.
Важлива медитація
  • Потрібно не сприймати заняття спортом як каторгу, потрібно йти в зал з посмішкою і гарним настроєм. Тільки в такому випадку ви досягнете результату і не закинете це справа в самому початку.
Важливий спорт
  • Якщо тренуватися одному складно, Холлі рекомендує спробувати парні тренування. У такому випадку ваш партнер буде мотивувати вас йти до кінця і не кинути тренування на половині. Однак партнери потрібно брати тільки налаштованих на результат, відповідальних людей. Холлі регулярно тренується зі своїм тренером і стверджує, що саме йому вона зобов'язана багатьом, адже він підібрав для неї унікальні методики тренувань.
  • Також зірка дуже велику увагу приділяє своєму харчуванню і рекомендує так робити кожній людині, оскільки від правильності харчування залежить як мінімум половина успіху. Холлі розповідає про те, що постійно вживає в їжу кістковий бульйон, навар. При цьому кістки варяться не менше 8 годин, за цей час з них в бульйон виварюються всі поживні і корисні речовини. Незважаючи на те, що акторка харчується правильної і здоровою їжею, іноді вона рекомендує дозволяти собі їсти те, що хочеться, навіть якщо ця їжа зовсім не корисна. Однак в такому разі потрібно встановити для себе межі дозволеного і заздалегідь визначити, яку кількість «шкідливого» продукту ви можете з'їсти. Холлі дозволяє собі вживати не особливо корисну їжу один раз на тиждень.
Вживає тільки корисну їжу
    запорука гарного зовнішнього вигляду – це гарне здоров'я. Тому якщо ваше самопочуття залишає бажати кращого, то в першу чергу потрібно вирішити дану проблему, а після починати заняття в залі, і т. д.
Ідеальна
  • Також зірка говорить про важливість відпочинку в її житті. Вона регулярно дозволяє собі розслаблятися, читати книги, які дозволяють відпочивати душею. Крім цього знаменитість не забуває про проведення часу зі своїми дітьми і підкреслює, що це дуже важливо.
  • В життя Холлі також є місце салонам краси і різних засобів, які допомагають їй виглядати ще гарніше, бадьоріше і молодше, вона також не приховує.

Дотримуючись таких рекомендацій дійсно можна поліпшити свій зовнішній вигляд і фізичну форму. Однак потрібно розуміти, що подібна робота над собою досить складна, тому спочатку потрібно налаштуватися на результат і серйозні зміни в житті. Щоб даний період у вашому житті було менше стресових, не кидайтеся з крайності в крайність, робіть все з розумом, за необхідності користуючись допомогою фахівців.

Відео: 52-річна Холлі Беррі приголомшує шанувальників зовнішнім виглядом