Як відписатися з усіх груп у ВКонтакте відразу з допомогою програм, вручну: на ПК і з мобільного додатка

Хочете залишити всі групи ВК відразу? Ми підкажемо як.

Як відомо, користувачі соціальних мереж часто організовують або вступають в різноманітні спільноти за інтересами. Власники акаунтів в ВКонтакте не є винятком, тому тут також можна знайти групу по душі. Але іноді настає такий момент, коли людині дуже хочеться (або навіть просто необхідно) разом покинути будь-яких спільнот, або все відразу. Як це зробити з найменшими втратами? Давайте розглянемо варіанти, пропоновані інтернет-експертами.

Причини, що спонукають розпрощатися з групами ВКонтакте

Насправді, причин, за якими користувачів соцмережі зважується на такий радикальний крок, — безліч. Можливо, людина втомився від спілкування в будь-якому співтоваристві, його перестала цікавити тема, та просто набридли то й справа виникають пости в стрічці новин.

Більш проблемний варіант виникає після злому вашого аккаунта з подальшим вступ до спільноти, куди ви, перебуваючи в здоровому розумі і твердій пам'яті, навіть би і не заглянули.

Офіційний спосіб виходу з однієї або декількох груп

Самий легальний спосіб вийти з однієї або декількох певних спільнот ВКонтакте одноразово полягає в наступному. Потрібно авторизуватися на ресурсі vk.com і ввійти в підменю «Мої групи», розташованому в лівій частині монітора.

Вийти

Перед вами виникне список груп, членом яких ви перебуваєте. Знайдіть ті, із яких ви вирішили піти, під аватаркою кожної з них потрібно відшукати фразу «Ви перебуваєте в групі» або «Ви підписані на новини» і клікнути на неї. Після цього на екрані виникне пропозицію про вихід з групи або про скасування підписки на новини, клікнувши на якому ви досягнете бажаного.

Швидко виходимо з усіх спільнот Вконтакту

Описаний вище спосіб хороший всім, крім витраченого часу, адже доведеться вручну попрацювати з усіма небажаними групами. Тому якщо ви надумали ліквідувати себе їх усіх спільнот соцмережі, то краще залучити до вирішення даної проблеми додаток VkOpt.

Знайти його для скачування можна на офіційному сайті виробника за посиланням vkopt.net/download, вказавши браузер, яким ви користуєтеся. Після установки потрібно буде заново запустити браузер і ще раз авторизуватися в соцмережі. В підменю «Мої групи» потрібно відшукати рядок «Залишити все», і після підтвердження свого вибору – ви абсолютно вільний юзер.

ВАЖЛИВО: Цей метод не дозволить вам відмовитися від груп, в яких ви є не простим членом, а адміністратором.

Програма VkBot

VkBot – одна з сторонніх програм, які добре зарекомендували себе на просторах інтернету. За відгуками користувачів, вона просто і зручна в управлінні, є можливість безкоштовного скачування (за посиланням vkbot.ru), маленька в обсязі (до мегабайта), не сприймається антивірусниками як шпигунська і не зазіхає на ваші персональні дані.

VkBot

Для того, щоб почати використання сервісу, достатньо забити свої логін і пароль від аккаунта в ВКонаткте, увійти в профіль, вибрати в «Чистці» підменю «Вийти з усіх зустрічей, груп, пабликов». Після підтвердження вибору ви вільні від всіх інтернет-спільнот в соцмережі.

Вихід з груп ВКонтакте з мобільного пристрою

Якщо ви хочете здійснити вихід із спільноти за допомогою мобільного пристрою, то можете скористатися офіційним способом (через клік під аватаркою групи на вихід з неї, або відмова від новин).

Якщо на вашому гаджет встановлено спеціальний додаток для використання соцмережі, то в лівому меню потрібно вибрати закладку «Групи» і на тій з них, звідки ви хочете піти, за допомогою кнопки, яка відповідає за опції, потрібно вибрати «Покинути спільноту».

Яким би способом і з яких причин ви не вирішили вийти з спільнот ВКонтакте, ви завжди можете передумати. І вступити в будь-яку їх груп знову. Або просто приховати групи соцмережі, щоб вони не діставала своїми постами в новинній стрічці. Не бійтеся експериментувати!

Відео: Вихід їх всіх груп ВК відразу