Як зробити сніговика з пластикових стаканчиків своїми руками: інструкція, рекомендації по виготовленню. Прикраса сніговика з пластикових стаканчиків: ідеї, поради, фото

У даній статті ми розглянемо спосіб створення новорічного сніговика своїми руками. Його можна зробити з пластикових стаканчиків.

Коли наближаються новорічні свята, багато людей починають користуватися хитрощами, щоб прикрасити своє житло. Сьогодні дуже модно виготовляти іграшки на ялинку і інші атрибути Нового Року власними руками. Нещодавно в популярність увійшов сніговик, виконаний з пластикових стаканчиків.

За допомогою даного виробу ви теж зможете прикрасити свою квартиру, школи і навіть офіс. Але ви повинні знати, що формування такої казкової фігурки часом забирає багато часу і сил, але незважаючи на це результат і сам процес вам здасться досить цікавим.

Яку кількість стаканчиків потрібно взяти для роботи?

Перед тим, як приступити до виконання даної поробки, купіть заздалегідь потрібний матеріал. Виготовлення снігової людини із стаканчиків передбачає придбання не менше 300 пластикових стаканчиків. Якщо ви хочете виготовити виріб, який буде мати стандартні розміри, тоді придбайте посудини об'ємом 200 мл

Якщо вас цікавить виріб меншого розміру, тоді запасіться невеликими стаканчиками по 100 мл Розмір святкової вироби можете регулювати кількістю стаканчиків. Хочете отримати великий елемент, тоді придбайте більше пластикового матеріалу. Можете виготовити класичного снігової людини, який буде складатися з 3 сегментів або сніговика поменше, що складається з 2 частин.

Стаканчиків потрібно близько 300

Купуйте стаканчики тільки в одному магазині, щоб вони були ідентичними за розміром, формою і обсягом. Вибирайте ту тару, яка має вузький обідок, щоб стики між самими елементами були менше помітні. Якщо побажаєте, можете застосувати тару різного розміру. Приміром, з одних стаканчиків виготовте голову, з інших – тулуб сніговика. Вибирайте стаканчики однієї фактури, щоб виріб у вас вийшла з більш естетичним зовнішнім виглядом.

Сніговик з пластикових стаканчиків: інструкція виготовлення

Під час виконання фігури у вигляді кулі застосовується матеріал не зовсім круглої форми. Пластикові стаканчики, які між собою скріплені спеціальним методом, утворюють якісь сфери. Перед виготовленням сніговика ознайомтеся уважно з майстер-класом, як правильно виготовляти новорічні прикраси з пластикового посуду. Багато умільці радять фотографувати сам процес, щоб на наступний рік можна було його згадати. Схема виконання декору для Нового Року досить проста. Для початку зробіть тіло сніговика, потім його голову. Після цього прикріпіть голову до тулуба, прикрасьте саморобку будь декоруючими елементами.

Для виготовлення сніговика з пластикових стаканчиків запасіться такими матеріалами:

 • Одноразовими пластиковими стаканчиками – 300 шт.
 • Клеєм
 • Скріпками

Також візьміть для скріплення стаканчиків степлер.

Готуємо сніговика

Процес виготовлення:

 • Візьміть 25 стаканчиків. Викладіть посуд по колу, щоб дно стаканчиків дивилося всередину. Скріпіть краю посуду за допомогою степлера або за допомогою клею.
 • Наступний ряд викладіть в шаховому порядку, враховуючи те, як лежить перший стаканчик. Скріпіть посуд з боків і зверху.
 • Щоб ваша конструкція вийшла стійка, зрушуйте кожну лінію трохи назад. У підсумку ви повинні викласти 7 рядів. Залиште виріб не закритою, тільки потім приєднайте голову сніговика.

Голова сніговика з пластикових стаканчиків своїми руками: рекомендації по виготовленню

Для того, щоб виготовити голову снігової людини, запасіться такими матеріалами:

 • Одноразовими стаканчиками
 • Тенісними м'ячиками
 • Пластиліном
Робимо голову сніговикові

Процес виготовлення:

 • Для виготовлення 1 ряду візьміть 18 пластикових стаканчиків. Їх скріпіть між собою.
 • Деталі викладіть в шаховому порядку. В голові сніговика у вас залишиться невеликий отвір. Його сховайте за допомогою маленької шапочки, надівши її на голову казкового героя.
 • Виготовте очі сніговикові. Для цього візьміть тенісні м'ячики, пофарбуйте їх чорною фарбою. Якщо м'ячики ви не зможете знайти, виріжте очі з темної паперу, прикріпіть за допомогою клею.
 • Візьміть помаранчевий пластилін. З нього виготовте морквину, яка буде служити носиком сніговика.

Голова у вас готова.

Як скріпити деталі сніговика?

Для того, щоб скріпити між собою голову і тіло сніговика, застосуйте степлер або клей. Помістіть невелику кулю на той, що побільше. При цьому у вас повинна вийде шов. Ви його можете заховати легко: просто надіньте святкового персонажу яскравий шарфик.

З'єднуємо сніговика

Під таким аксесуаром шов буде взагалі непомітний, так і нерівності шарф сховає, а сам сніговик буде виглядати більш привабливо. Помістіть всередину сніговика звичайну електричну гірлянду для ялинки. Коли ви її будете підключати до мережі, виріб буде світитися, створюючи таким чином особливу казкову атмосферу.

Фотоинструкция по збірці сніговика з пластикових стаканчиків

Прикраса сніговика з пластикових стаканчиків: поради

Ми вже описували вам вище методи, завдяки яким ви зможете прикрасити сніговика з пластикових стаканчиків. Можете також скористатися наступними ідеями, взявши в роботу кольоровий картон, ножиці і клей. Якщо ви будете скріплювати папір, тоді для неї візьміть клей ПВА. Для того, щоб прикріпити декор, скористайтесь полімерним клеєм. Якщо у вас є в наявності двосторонній скотч, тоді можете взяти його.

Прикрашаємо сніговика

Далі поступите таким чином:

 • Оченята. Візьміть чорний картон. З нього виріжте 2 великий кола, щоб їх діаметр становив 5 див. Візьміть білу папір, виріжте кухлі діаметром 2 див. Прикл на чорні кружки білі.
 • Носик. Для його виготовлення візьміть оранжевий картон. Виріжте з неї кружок діаметром 15 см, проведіть з центру кола перпендикулярні лінії один одному. Виріжте той трикутник, який у вас вийде. Залиште з однієї сторони трикутника припуск приблизно 1 см. За допомогою клею склейте фігурку так, щоб у вас вийшов конус.
 • Гудзички. Візьміть кольоровий картон. Виріжте з нього 3 гуртка. Потім виріжте 6 невеликих гуртків білого кольору, приклейте по 2 шт. на кожну отриману гудзик.
 • Декор. Приклейте оченята, гудзики, носик, надіньте ковпак сніговикові. Потім пов'яжіть на шиї героя кольорову мішуру замість шарфа.

Якщо ви будете користуватися скотчем, ваше виріб вийде більш міцним. Врахуйте це заздалегідь, якщо хочете, щоб виріб у вас простояло досить тривалий період часу.

Кращі сніговики з пластикових стаканчиків своїми руками: фото

 

 

Відео: Сніговик з пластикових стаканчиків