Як пишеться: «вцілому» або «в цілому», разом чи окремо? «В цілому»: вступне слово чи ні, чи виділяється комами чи ні?

Правила написання прислівників в цілому.

Багато філологів займається вивчення російської мови і великою кількістю дослідної роботи. У даному мові існує багато правил, яких потрібно дотримуватися. Але, як і в будь-якому випадку, є винятки з правил, і слово «в цілому» є одним з них.

Як пишеться в цілому або в цілому, разом чи окремо?

Згідно з правилами нашого рідного звуку, всі прислівники, що утворилися від простих прикметників, необхідно писати разом. У разі якщо слово «в цілому» це два слова, частинка і прикметник, то необхідно писати окремо.

У нашому випадку прислівник утворено з слова «цілий» і за правилами мови необхідно писати словосполучення разом. Так як і безпосередньо, в живу. Але, як і вказувалося вище, є слова, які не підкоряються правилам.

Слово «в цілому», незалежно від його значення і контексту пропозиції, необхідно писати окремо. Це виключення з прийнятих правил. Дане прислівник необхідно запам'ятати.

Приклади:

В цілому, мені все сподобалося, необхідно буде повторити.

В цілому кавуні не так багато кісточок, як здається.

Як пишеться в цілому або в цілому, разом чи окремо?

В цілому — вступне слово чи ні, чи виділяється комами чи ні?

Тут все трохи складніше якщо це частинка і прикметник, то виділяти в тексті комами немає необхідності. Але якщо це прислівник, то, як на самому початку, так і в самому кінці тексту слово потрібно виділяти комами. Але це стосується більшості прислівників, крім тих, які позначають «у будь-якому разі» або «так чи інакше». Саме «в цілому» є таким наріччям і комами виділяти його не слід.

Багато хто вважає дане словосполучення ввідним, відповідно після нього слід ставити коми. Але насправді це зовсім не вступне слово. Воно застосовується в якості введення лише в тому випадку, якщо позначає підсумок чогось.

Приклад, коли коми немає необхідності ставити:

В цілому світі не знайти людину добрішою.

В цілому яблуці кісточок можна не помітити.

Приклади виділення комами:

В цілому, дане бажання дуже сподобалося Богданові, та він не зміг відмовити Марині.

Загалом, я дуже задоволена тим, що відбувається.

В цілому — вступне слово чи ні, чи виділяється комами чи ні?

ВІДЕО: Правопис прислівників і вступних слів