Де підібрати форму очок чоловікові й жінці по фото онлайн? Як підібрати сонцезахисні окуляри і окуляри для зору з фото онлайн безкоштовно?

Всі люблять яскраві сонячні дні. Але, наше небесне світило може стати причиною багатьох проблем. Особливо сильно страждають від яскравого сонця очі. Для їх захисту можна скористатися таким стильним аксесуаром як окуляри. Але, перед їх покупкою необхідно перевірити, які окуляри вам підійдуть. Сьогодні це дуже легко зробити завдяки зручним онлайн сервісів збірки очок по фотографії.

Всі люблять яскраві сонячні дні. Але, наше небесне світило може стати причиною багатьох проблем. Особливо сильно страждають від яскравого сонця очі. Для їх захисту можна скористатися таким стильним аксесуаром як окуляри. Але, перед їх покупкою необхідно перевірити, які окуляри вам підійдуть. Сьогодні це дуже легко зробити завдяки зручним онлайн сервісів збірки очок по фотографії.

Де підібрати оправу для окулярів по фотографії для жінок і чоловіків: безкоштовні онлайн сервіси

Сонцезахисні окуляри – важливий і, безперечно, виграшний аксесуар для кожного літнього образу. Багато боятися купувати такий товар в інтернет-магазинах через те, що він може не підійти. Але, купівля такого товару в інтернеті більш вигідна, ніж покупка в спеціалізованому бутику. Особливо якщо ви збираєтеся придбати брендовану річ.

Уникнути проблем з вибором сонцезахисних окулярів можна з допомогою спеціальних онлайн-сервісів, які допоможуть підібрати оправу і форму очок по фотографії. Завдяки їм ви упевнитеся, що ті чи інші окуляри вам підійдуть і сміливо замовте їх собі. Заощадивши при цьому з допомогою більш дешевої ціни інтернет-магазину.

Економія коштів, яку можна досягти при купівлі сонцезахисних окулярів, важлива, але не єдина перевага. Адже ви також економите час на поїздки від магазину до магазину і примірку очок. Завдяки комп'ютера з виходом в інтернет ви можете «приміряти» на себе практично всі можливі форми окулярів.

Як підібрати форму окулярів сонцезахисних з фото онлайн?

Сьогодні в інтернеті існує безліч інтерактивних сервісів, завдяки яким можна істотно полегшити собі життя. Якщо ви шукайте такі, завдяки яким можна вибрати сонцезахисні окуляри, то зверніть увагу на ось ці:

FramesDirect. Це сервіс, що надається інтернет-магазином, які торгують як сонцезахисними окулярами, так і окулярами для зору. Користуватися цим сервісом дуже просто. Ви можете завантажити свою фотографію (при цьому доведеться зареєструватися) або скористатися готовою моделлю з схожим на вас формою обличчя і кольору волосся. Завдяки такій «віртуальної примірці» ви можете вибрати собі окуляри з представлених в цьому магазині останніх колекцій таких брендів як Burberry, Adidas, Dolche&Gabana, DKNY, Gucci, Prada, Oakley і Vogue. При цьому вам не обов'язково купувати окуляри саме на цьому сайті. Запам'ятайте підійшла вам модель і купіть її в тому магазині, де вам більш зручно.

FramesDirect

Ditto. Головною перевагою цього сервісу є можливість підбору окулярів без реєстрації. З допомогою веб-камери для комп'ютера або підключеним до нього смартфону потрібно зробити фотографію вашого обличчя. Коли фото завантажитися на екран можна обрізати непотрібні ділянки і перейти до добірці очок. Алгоритми цього сайту можуть навіть побудувати 3D-модель вашого обличчя, і ви зможете розглянути, як будуть сидіти на вас окуляри зі всіх сторін.

Ditto

E Try-on® Guide. Також у цій статті потрібно відзначити такий цікавий інтернет-сервіс E Try-on Guide. Він призначений для підбору форми, розміру і підходящого для вас матеріалу оправи окулярів. Для завантаження своєї фотографії на сервер цього сервісу потрібно зареєструватися на сайті. Після чого можна використовувати вже готову фотографію або сфотографувати себе засобами підключеною до комп'ютера веб-камери. Для більш точного підбору окулярів потрібно знати відстань між зіницями. Це спростить процедуру підбору окулярів.

E Try-on® Guide

Rayban Virtual Monitor. Для любителів бренду RayBan створений спеціальний сервіс підбору окулярів. Але, крім очок цього знаменитого на весь світ бренду, з допомогою цієї віртуальної системи можна підібрати окуляри і інших торгових марок. При цьому, на Rayban Virtual Monitor не потрібно реєструватися. Ви можете підібрати окуляри за своєю фотографії або скористатися послугами віртуального помічника.

Rayban Virtual Monitor

PD Self Test. За допомогою цього сервісу можна обчислити відстань між вашими зіницями. Для цього можна скористатися готовою фотографією або зробити знімок за допомогою веб-камери. Завдяки правильно розрахованому відстані між зіницями добірка очок істотно полегшується.

PD Self Test

Додаток «Очкарик». За допомогою цього додатка для мобільного пристрою навіть не потрібно робити фото. Наводьте фронтальну камеру на себе і вибираєте окуляри, які відразу будуть відображатися у вашому «відображенні» на екрані. Вподобані можна відправити у кошик, а потім порівняти їх з іншими, також відправленими туди вами.

Додаток «Очкарик»

Якщо ви носите коригувальні окуляри, то і з їх допомогою можна внести деяку родзинку у ваш вигляд. Сьогодні оправи таких окулярів також розрізняються за зовнішнім виглядом, як і оправи сонцезахисних окулярів. У салонах оптики для цих цілей можна використовувати дзеркало. Але, завдяки інтернету, зробити аналогічний вибір підходять для вашого типу особи оправ можна сидячи перед комп'ютером.

Для того, щоб підібрати окуляри можна скористатися кількома віртуальними сервісами. Більшість мають схожі алгоритми. Тому давайте скористаємося одним з них в якості прикладу.

  • Набираємо один з обраних вами сервісів і натискаємо кнопку «Завантажити фото».

  • Якщо у вас немає підходящої фотографії, то можна скористатися відповідною фотографією моделі.

  • Після того, як фотографія з'явиться, можна переходити до збірки найбільш відповідної оправи.

  • Практично всі сервіси надають на вибір окуляри провідних брендів. Вибираємо найбільш улюблений вами зі списку брендів.
  • Якщо у вибраного вами сервісу є поділ на медичні та сонцезахисні окуляри, то перед вибором оправи, натисніть на відповідну кнопку.
  • Потім приміряти окуляри на своє обличчя і визначаємося з вибором.

Деякі сервіси можуть вам показати приклади використання вибраних вами очок.
Підібрати окуляри на фотографії в інтернеті дуже просто. Для цього потрібно використовувати комп'ютер, планшет або смартфон. Вибираючи сподобалися окуляри запишіть їх модель. Після чого можна вирушати в улюблений вами інтернет-магазин.

Відео. Як підібрати окуляри? Вибираємо окуляри за формою обличчя