Як змінити адресу доставки і електронну пошту на Ламода?

Читайте у статті інформацію про те, як можна змінити контактні дані Ламода.

Мільйони людей, економлячи час, роблять покупки в інтернет-магазинах. Частина цих покупців припадає на відомий магазин в мережі під назвою Ламода.

  • Тут можна придбати брендові речі за низькими цінами, особливо, якщо діють акції та знижки.
  • Вибір на сайті зробити легко. Також просто замовити товар.
  • Доставка здійснюється кур'єром або поштою. Покупець вибирає зручний спосіб доставки для себе.
  • Якщо ви ще не робили покупки на Ламода, прочитайте корисну інформацію на сайті тут. Ще залишилися питання? Телефонуйте на безкоштовні цілодобові номери телефонівдля жителів Москви: +7 (495) 134-00-40, для регіонів: 8 800 333-14-48, для Білорусі: +375 (17) 388-04-09.
  • Часто буває так, що потрібно змінити адресу доставки в інтернет-магазині або інші контактні дані. Як це правильно зробити і на якій сторінці?

Як змінити адресу доставки на Ламода?

Як змінити адресу доставки на Ламода?

Змінити адресу доставки можна в особистому кабінеті. Але часто буває так, що треба змінити контактну інформацію, якщо замовлення вже зроблено. Як змінити адресу доставки на Ламода? Ось кілька варіантів, як можна повідомити нові контактні дані:

  • Зателефонуйте по одному з телефонів, які були вказані вище.
  • Напишіть на електронну пошту.
  • Зв'яжіться з центром підтримки через електронну пошту або за телефонами.
  • Зв'яжіться через популярні месенджери обміну електронними повідомленнями.

Всі ці способи зв'язку можна знайти на сайті інтернет-магазину у вкладці «Центр підтримки».

Як змінити адресу доставки в інтернет-магазині Ламода?
Як можна змінити адресу доставки на Ламода?

Адреса доставки можна змінити в будь-який момент, але не в день одержання товару покупцем. Якщо товар вже привезли за старою адресою, то кур'єр поверне його назад в інтернет-магазин. Якщо товар був відправлений на пошту, він буде чекати адресата 9 днів, а потім повернеться до відправника.

Як змінити електронну пошту на Ламода?

Як змінити електронну пошту на Ламода?

Зробити це можна в особистому кабінеті, у вкладці з особистими даними. Але, якщо у вас не виходить змінити електронну пошту на Ламода, тоді доведеться створити новий акаунт у цьому інтернет-магазині з новою адресою електронної поштової скриньки.

Важливо: На Ламода всі адреси електронних поштових скриньок повинні бути підтверджені, а це можна зробити тільки при створенні нового особистого кабінету.

Телефон гарячої лінії Ламода

Телефон гарячої лінії Ламода

У Ламода передбачено все для того, щоб покупці зверталися в будь-який час дня і ночі. Адже можуть виникнути ситуації, коли потрібно отримати відповідь на виникле питання терміново. Телефон гарячої лінії Ламода: для жителів Москви — 8 800 333-23-59, 8 800 333-14-48, для Білорусі: +375 (17) 388-04-09.

Доброзичливі і ввічливі менеджери і оператори з задоволенням знайдуть рішення вашої проблеми. Виникло питання по сервісу Ламода? Дзвоніть або пишіть, в цьому інтернет-магазині зроблено для зручності покупців.

Відео: LamodaTV #67 «Літній настрій»