Як намалювати бджолу олівцем поетапно для дітей і початківців: покрокова інструкція. Як намалювати бджілку Майю, бджолу на квітці олівцем поетапно? Кращі малюнки бджоли для дітей для срисовки: фото

Намалювати бджолу просто. Ця стаття допоможе поетапно зобразити комаха — мультяшний або в реалістичному світі.

Починаючому художникові складно намалювати бджолу. Але, якщо це робити поетапно, то ніякої труднощі в цьому немає. У даній статті ви знайдете покрокові інструкції малювання бджоли.

Як намалювати бджолу олівцем поетапно для дітей і початківців: покрокова інструкція

Малювати бджілку потрібно починати з кола. Спочатку чертится головка, потім малюється мордочка, і тільки після цього тулуб і крильця. Ось покрокова інструкція, яка допоможе намалювати бджолу олівцем поетапно для дітей і початківців:

Спочатку намалюйте коло. Потім проведіть олівцем лінію, на якій будуть розташовуватися оченята. Нижче намалюйте ротик, а на голові — вусики.

Намалюйте коло, очі й вусики
Домалюйте тулуб, смужки і крильця

Як бачите, намалювати бджолу просто. Важливо тільки пам'ятати, щоб зображення було схоже на бджолу, слід малювати круглу голівку і тулуб, що таке ж за розмірами або трохи більше, але таке ж кругле. Якщо ви намалюєте подовжений тулуб, то вийде оса.

Якщо вам треба намалювати бджолу, схожу на справжню, а не мультяшну, тоді етапи створення комахи на папері будуть такими:

Спочатку намалюйте тулуб і головку.

Тулуб і головка бджоли

Потім зробіть головку волохатої і домалюйте вусики. На наступному етапі зобразіть очі і рот.

Очі, вусики
Лапки, крильця

Тепер намалюйте лапки і контур крилець.

Намалюйте задні лапки, тулуб. Проведіть контури смужок на тулуб і крильцях. Потім можна розфарбувати бджолу, щоб вона була схожа на себе.

Малюнок бджоли

Як намалювати бджолу на квітці олівцем поетапно?

Спочатку зобразіть у вигляді кола груди. Потім з одного боку у вигляді краплі намалюйте голівку, а з іншого боку, у вигляді краплі побільше — черевце. Намалюйте лапки, як показано на зображенні нижче.

Тулуб, головка і лапки бджоли

Тепер намалюйте жало ззаду і хоботок на мордочці, яким бджола збирає мед. Домалюйте лапки і крила, а також очі і вусики.

Крильця, оченята, жало і хоботок

Зробіть волохатим тулуб і головку. Намалюйте прожилки на крильцях і смужки на хвостику. Зробіть ще пару штрихів: щіточки лапок.

Зробіть волохатим тулуб і намалюйте щіточки на лапках

Тепер виконайте олівцем смужок на тулубі, а також заштрихуйте очі і лапки. Залишилося намалювати кульбаба або іншу квітку.

Домалюйте квітка і зробіть штрихування тулуба

Як намалювати олівцем поетапно бджілку Майю?

Діти дуже люблять малювати бджілку Майю. Цей мультиплікаційний герой дуже веселий і добрий. Діти обожнюють цю бджілку, і люблять її зображати на папері. Отже, малюємо олівцем поетапно бджілку Майю:

Спочатку намалюйте коло. Тепер проведіть дві, злегка вигнуті смужки. На цих лініях зобразіть вічка (один трохи менше, так як головка об'ємна і очей, який далі, малюється більш маленького розміру). Нижче на іншій лінії зобразіть носик і посмішку. Намалюйте очі, язичок і зобразіть волосся.

Намалюйте коло, риси мордочки і волосся

Потім намалюйте вусики і тулуб. Прорисуйте «кучері» по всій голівці.

Намалюйте тулуб і волосся по всій голові

Тепер покажіть ручки і ніжки, а також пальчики і смужки на черевці.

Ручки, ніжки і смужки на черевці

Залишилося зафарбувати смужки чорним олівцем.

Зафарбуйте смужки чорним кольором
Красиво намальована бджілка Майя

Тепер улюблений мультиплікаційний герой готовий!

Кращі малюнки бджоли для дітей для срисовки: фото

Набагато зручніше і легше малювати з готових малюнків. Один художник зобразив лінії за своєю задумом, а інший просто змальовує. Такий варіант підходить для початківців, поки у вас не почне виходити малювати самостійно — чітко, красиво і правильно. Ось фото кращих малюнків бджоли для дітей для срисовки:

Кращий малюнок бджоли для дітей для срисовки
Кращий малюнок бджоли для дітей для срисовки
Кращий малюнок бджоли для дітей для срисовки
Кращий малюнок бджоли для дітей для срисовки
Кращий малюнок бджоли для дітей для срисовки
Кращий малюнок бджоли для дітей для срисовки
Кращий малюнок бджоли для дітей для срисовки
Кращий малюнок бджоли для дітей для срисовки

Дитячі малюнки бджоли: фото

Подивіться, як забавно малюють бджіл діти. Їх малюнки сповнені позитиву, добра і світла. Спробуйте повторити такі дитячі шедеври:

Дитячий малюнок бджоли
Дитячий малюнок бджоли
Дитячий малюнок бджоли
Дитячий малюнок бджоли
Дитячий малюнок бджоли
Дитячий малюнок бджоли
Дитячий малюнок бджоли
Дитячий малюнок бджоли

Нижче у відео наочно показано, як малювати бджілку. За допомогою такого відеоролика і поетапних інструкцій, які були опубліковані вище, ви зможете швидко і легко намалювати комаха. Удачі у ваших починаннях!

Відео: Як намалювати бджолу