Як намалювати Королеву Ельзу з «Холодного Серця» олівцем поетапно? Малюнок Ельзи з «Холодного Серця»

З допомогою підказок і інструкцій у статті вчимося малювати персонаж діснєєвського мультфільму «Холодне серце»- Королеву Ельзу.

Ельза, королева Эренделла, героїня мультфільму «Холодне серце», це одна з найбільш «молодих» красунь-принцес Діснея. Тим не менш, вона неймовірно популярна серед дітей і дорослих, весь світ буквально охоплений лихоманкою «Frozen».

Дівчата по десятому разу переглядають мультики про пригоди сестер Ельзи і Анни, купують ляльки та фігурки у вигляді улюблених героїнь, носять зачіски, як у них. Нічого дивного не буде в тому, якщо одного разу дівчинка захоче намалювати Королеву Ельзу в розкішній сукні в її крижаному палаці.

Як намалювати Королеву Ельзу з «Холодного Серця» олівцем поетапно?

 • наляканою
 • сомневающейся
 • задоволеною собою
 • відчайдушною
 • хитрим
 • лукавої
 • радісною
Малюнок повинен передавати емоції на обличчі Ельзи.

Зважившись намалювати Ельзу олівцем, хочеться передати всі ці емоції. Можна зробити портрет тільки особи королеви або зобразити її в повний ріст, починаючи з голови.

Портрет особи Ельзи поетапно.
 1. Спершу необхідно визначитися, в якій позі буде Ельза. Відповідно до цього роблять розмітку на аркуші паперу.
 2. Малюють контур майбутньої голови принцеси. Так як обличчя молодої королеви злегка витягнуте, з вузьким підборіддям, малюють круг і подовжують його до низу.
 3. Особа Ельзи умовно ділять на чотири рівні частини, щоб у майбутньому намалювати її очі, рот і ніс.
 4. Малюють тонку і довгу шию королеви.
 5. У мультфільмі Ельза – висока та струнка дівчина. У неї тендітні плечі і тонка талія. Тому її торс відзначають зверненим донизу трикутником.
 6. Стегна у мультяшною героїні вузькі, їх намічають трикутником і роблять приблизно рівними її плечах.
 7. На малюнку Ельза буде в процесі чаклунства. Її впевненість у собі видає поза — одна рука на стегні, інша піднята вгору. А над нею висить сніжинка. Малюють контури рук і кистей.
 8. Королева снігу і льоду буде одягненої в одне зі своїх розкішних суконь – іскристе, блідо-блакитне, яке вона наворожила собі в крижаному палаці. У цього сукні є розріз збоку внизу, через який видніється ніжка дівчини. Тому на малюнку потрібно намітити і ноги. Вони у Ельзи довгі і стрункі.
 9. Пора переходити до промальовуванні рис обличчя. Спершу малюють очі Ельзи – великі, з піднятими вгору зовнішніми куточками. Малюють також густі вії і тонкі лукаво вигнуті брови.
 10. Ніс у Ельзи широкий і досить акуратний. Тут не обмежишся паличкою з петелькою або двома точками. Щоб носик вийшов, краще змалювати його з кадру з мультика.
 11. Губи у королеви Эренделла тонкі. Вона ніби посміхається, від чого в одному з куточків утворюється складочка.
 12. Мультиплікатори студії Дісней перебрали сотні варіантів зачіски для Ельзи, зрештою, зупинившись на об'ємній косичку. Малювати її починають зверху.
 13. Прорисовують руку, над якою у чарівниці зависла сніжинка. Її долоня розвернута вгору. Другою рукою Ельза впирається в стегно.
 14. Малюють спідницю королеви довжиною в підлогу, обов'язково з розрізом.
 15. Малюють принцесі ніжки і ступні в кришталевих черевичках.
 16. Увінчує образ сучасної Снігової Королеви іскриста сніжинками прозора накидка.
 17. За бажанням портрет Ельзи можна розфарбувати. Потрібно підібрати олівці або каски в декількох світлих відтінках блакитного.
Королева Ельза олівцем: етапи 1-4.
Королева Ельза олівцем: етапи 5-8.
Королева Ельза олівцем: етапи 9-12.
Королева Ельза олівцем: етапи 13-16.
Королева Ельза олівцем: етапи 17-20.
Королева Ельза олівцем: етапи 21-24.
Королева Ельза олівцем: етапи 25-28.
Королева Ельза олівцем: фінальні етапи.

ВІДЕО: Уроки малювання. Вчимося малювати Ельзу з «Холодне Серце»

Як намалювати плаття Ельзи з «Холодного Серця»?

Сукні Ельзи заслуговують окремої уваги. Вона – та ще модниця. У мультику «Frozen» особливої уваги заслуговують два її сукні, щоб намалювати які, потрібно постаратися.

 1. Сукня з коронації. Воно стильне, суворе, передає норвезький стиль. Корсет і спідниця сукні зеленуватого (блакитного) кольору. На них присутній квітковий орнамент. Верх сукні з довгими рукавами, чорного кольору. Носить Ельза червону накидку, яка застібається на шиї за допомогою красивого прикраси з блакитними і червоними кристалами. На голові у королеви мініатюрна і витончена золота корона.
 2. Чарівне плаття. Воно легке, струмуюче, підкреслює впевненість у собі і радість володіння магічними здібностями. Сама сукня облягає фігурку Ельзи, в той час як кришталева накидка, блищить і розлітається шлейфом.
Сукня Ельзи з коронації.
Чарівне плаття Ельзи.

У мультфільму «Холодне серце» є короткометражне продовження під назвою «Холодне торжество». У ньому Ельза постає в третьому плаття зеленого кольору. Воно чимось схоже на її чарівний блакитний вбрання: облягає, але з накидкою. Цей варіант більш річний, так як накидка прикрашена красивими квітами.

Сукня Ельзи з мультика «Холодне торжество».

ВІДЕО: Малюємо Ельзу з «Холодного серця»

Малюнок Ельзи з «Холодного Серця»

Намалювати Ельзу можна колдующей, у своєму чарівному крижаному палаці або з коханою сестрою Ганною.

Малюнок для дітей: Ельза, Анна і сніговик Олаф.
Малюнок для дітей: Ельза чаклує.
Олівцевий портрет Ельзи.
Дитячий малюнок Ельзи.
Ельза в крижаному палаці.

ВІДЕО: Як намалювати Ельзу з «Холодне Серце»?