Місячний календар поїздок і подорожей на жовтень 2019 року: таблиця, сприятливі і несприятливі дні для поїздок і подорожей за місячним календарем у жовтні 2019 року

Сприятливі дні для поїздок і подорожей за місячним календарем у жовтні 2019 року. Всі ми мандрівники. І тільки від нас залежить, які спогади ми будемо зберігати про пройдених нами дорогах. Місячний календар підкаже, як уникнути неприємностей у дорозі.

Місячний календар поїздок і подорожей на жовтень 2019 року: сприятливі і несприятливі дати

Більш детально про сприятливих дати дивіться в наведеній нижче таблиці.

Місячні добу. Рух Місяця по зодіакальному колі Календарна дата Особливості поїздки
3, 4 — Місяць у будинку Скорпіона 01.10.19
02.10.19

Сприятливі дні для всіх видів поїздок, в т. ч. спонтанних. Однак дні не підходять для початку подорожі з комфортом і спокоєм. Починати подорож у ці дні можна любителям нового досвіду від поїздок, не дивлячись на труднощі і небезпеки. Гарний час для відвідування термальних джерел. Важливо: відрядження, пов'язані з землею або будівництвом не принесуть очікуваного результату.
5, 6 — Місяць у будинку Стрільця. 03.10.19
04.10.19

Хороший день для початку активних туристичних подорожей, заради спорту, пошуку нових друзів, полювання, риболовлі, далеких зарубіжних відряджень, відвідування «місць сили». По можливості, уникайте поїздок у гори. Вдалий час для поїздок, пов'язаних з викладанням, освітою або рішенням правових і бюрократичних питань. Не принесуть результату поїздки, пов'язані з будівництвом. Взагалі ділові поїздки краще перенести на більш сприятливий день.
7, 8 — Місяць у будинку Козерога. 05.10.19
06.10.19

Вдалий період для початку тривалої подорожі, пов'язаного з водою. Місяць у будинку Козерога особливо благоволить мандрівникам, які вирушають у гори. Вдалими будуть поїздки, пов'язані з альпінізмом, і гірськолижним спортом. Успішними будуть всі ділові поїздки. Однак це невдалий час для поїздок, присвячених спілкуванню з представниками держорганів та інших владних структур. Результативними будуть поїздки організаційного характеру. Сприятливий час для ділової поїздки, пов'язаної з новим складним проектом, проведення геологорозвідувальних експедицій та відряджень, пов'язаних з гірничодобувною промисловістю.
9, 10, 11 — Місяць у будинку Водолія. 07.10.19
08.10.19
09.10.19
Вдалий період для початку тривалої подорожі, в т. ч. зарубіжного і спонтанних поїздок. Особливо сприятливий період для морських або річкових круїзів. По можливості, не відмовте собі в задоволенні зробити, нехай навіть коротку прогулянку по гористій місцевості або помилуватися незвичайними природними утвореннями. Споглядання незвичайних пейзажів і гір додасть сил і наснаги, дозволить знайти відповіді на тривожні питання. Величезний мінус Місяця в Козерозі: виникає схильність до спонтанності, азарту і відсутності раціональності, зміни початкових планів, що може створювати певні труднощі в дорозі. Успішними будуть всі ділові поїздки. Результативними будуть поїздки, пов'язані з інвестиціями, нерухомістю. Єдине «але»: все буде йти не за планом. І ще одне «але»: якщо ви зважилися на якусь дію — дійте, скасувати рішення буде собі дорожче! Результат того вартий. Цей період характеризує наступний афоризм: «Все буде так, як повинно бути. Навіть якщо буде інакше». Будьте обережні з новими проектами: їх запуск може бути не зовсім вдалим.
12, 13 — Місяць у будинку Риб 10.10.19
11.10.19
Один з кращих періодів для початку круїзів, тривалої поїздки, у т. ч. ділової або закордонною. Головна умова, подорож має бути ретельно сплановано. Дні сприятливі для подорожей по воді та біля води, для оздоровчих поїздок, пов'язаних з очищенням організму. Важливо: уникайте поїздок, пов'язаних гористою місцевістю. Рекомендований ландшафт — рівнинна. Чудовий час для спільних поїздок з дітьми. Добре в цей день відвідати музеї, театри, картинні галереї, цирк, зоопарк. Вдалий час для активного, але не екстремального, відпочинку. Короткі поїздки можуть пройти зовсім не так, як ви планували. В цілому, хороший період для всіх, хто в дорозі. Будуть результативними бізнес-поїздки для вирішення юридичних питань (тільки уникайте судових засідань), поїздки, пов'язані з (само)освітою, упорядкуванням документації, адміністративною роботою. Вдало пройдуть поїздки на конференції і громадські або політичні збори.
14, 15 — Місяць у будинку Овна 12.10.19
13.10.19
Сприятливий період для короткочасних поїздок: як ділових, так і пов'язаних з відпочинком/оздоровленням. Особливо вдалий час для тих, хто любить екстремальний відпочинок. Добре також в цей період опинитися якомога ближче до лісу. По можливості, відмовтеся від подорожей водним або повітряним транспортом. Любителям комфорту краще залишитися вдома. Під час ділових поїздок постарайтеся зберігати тверезість думки і раціональність мислення. В цей період кожна кома в документі, кожне слово в розмові, кожна подія грають свою роль. Якщо ви не впевнені, що розшифруєте всі знаки правильно, відкладіть ділові зустрічі краще на період, коли Місяць перебуває в будинку Тільця.
16 — Місяць у будинку Овна 14.10.19 повний Місяць.
Несприятливий період для початку поїздки.
17, 18 — Місяць у будинку Тільця 15.10.19
16.10.19

Дуже сприятливий період для початку будь-яких поїздок: короткочасних і тривалих, пов'язаних з відпочинком, комфортом, ділові. Особливо сприятливий період для морських або річкових круїзів. Загалом, якщо ви любите подорожі — короткочасна поїздка принесе вам задоволення. Якщо дорога вам в тягар — залишіться вдома. В дорозі будьте уважні: у цей день все дрібниці — знакові. Досить вдалими будуть поїздки, пов'язані з нерухомістю і вирішенням майнових питань. Сприятливий період для поїздок, пов'язаних із укладанням нових контрактів, відкриттям філій і т. д. Але не навпаки: розрив або припинення будь-якої діяльності буде мати незворотні наслідки.
19, 20, 21 — Місяць у будинку Близнюків 17.10.19
18.10.19
19.10.19

Хороший день для маленьких приємних подорожей, у тому числі і спонтанних, з дітьми, на своєму автомобілі. Наприклад, до бабусі і дідуся. Саме про цей день говорять: «Дорога кличе». Уникайте в дорозі сварок і зарозумілого ставлення до оточуючих. Загалом, будь-сухопутні і повітряні переміщення будуть комфортними. Пріоритетний транспорт: авіа. Вдалим буде відпочинок біля води або прогулянки навколо озера. Вдалий день для ділових поїздок, пов'язаних із зустрічами, переговорами, новими робочими контрактами. Мета подорожей: нові враження, збір інформації, операції з цінними паперами, укладення нових контрактів. Якщо мета поїздки розрив будь-яких стосунків (ділових чи особистих), краще її відкласти до кращих часів. Результат такого розриву буде абсолютно непередбачуваний.
22, 23 — Місяць у будинку Раку 20.10.19
21.10.19

Місяць у будинку Раку — час для відвідання родичів або рідних місць. У поїздку теж варто відправитися з близькими людьми. На цей день добре запланувати кінну прогулянку. Відмінно пройдуть поїздки, пов'язані з сімейними справами, водою і рівнинною місцевістю. Допускається короткочасний переліт. Під забороною поїздки в гори. У бізнесі — час доленосних рішень. Відкладіть в сторону трудомісткі рутинні справи і дійте активно і стрімко. Всі бізнес-поїздки будуть вдалими. Ділові поїздки краще приурочити проведення презентацій або масових заходів.
24, 25 — Місяць у будинку Лева 22.10.19
23.10.19
Сприятливий період для початку будь-яких поїздок: короткочасних і тривалих, пов'язаних з відпочинком або бізнесом. Це час відпочинку, спілкування і розваг, а не прийняття доленосних рішень. Особливо вдалими будуть романтичні поїздки для двох ближче до піщаним пляжам. Добре в цей час насолоджуватися ледачим пляжним відпочинком. Прийміть однак під увагу: Місяць у Леві пробуджує схильність до авантюризму, але дорога і бізнес не прощає молодецтва. Сприятливий період для коротких поїздок, пов'язаних з саме(освітою), з плануванням майбутніх проектів (за умови, що ви добре знаєте своїх бізнес-партнерів). Ділові поїздки краще поєднати з презентаціями або корпоративними заходами. Зверніть увагу: безрезультатними будуть поїздки, пов'язані з інвестиціями і нерухомістю.
26, 27 — Місяць у будинку Діви 24.10.19
25.10.19
Не зловживайте поїздками, пов'язаними з водою або водним транспортом. В іншому чудовий день для подорожей, пов'язаних з відпочинком. У цей час добре вирушати в піші походи по горбистій місцевості. Єдина умова: поїздки повинні бути добре сплановані. Будьте обережні з діловими поїздками: це час рутинних справ, а не рішень. Плануючи поїздку, віддайте перевагу переміщень за допомогою ЗАЛІЗНИЧНОГО транспорту.
28 — Місяць у будинку Ваги

26.10.19

Несприятливий період для початку тривалих і спонтанних подорожей. Непоганий день для ділових поїздок, пов'язаних з вирішенням банківських, ріелторських питань або проблем, пов'язаних з торгівельно-закупівельною діяльністю, рутинних питань, вирішенням конфліктних ситуацій, проміжними переговорами і зустрічами, пов'язаних зі спонсорством, благодійністю. День підходить для добре спланованих короткочасних поїздок, турпоходів (1-2 дні) романтичних коротких подорожей, ділових коротких відряджень або поїздок до родичів. Плануючи поїздку, віддайте перевагу переміщень за допомогою ЗАЛІЗНИЧНОГО транспорту.
29 — Місяць у будинку Ваги 27.10.19 Несприятливий час для початку подорожей. Будьте обережні, якщо ви вже в дорозі.
1 — Місяць у будинку Скорпіона 28.10.19
Молодий місяць
Несприятливий період для початку поїздки.
2 — Місяць у будинку Скорпіона 29.10.19 Сприятливі дні для всіх видів поїздок, в т. ч. спонтанних. Однак дні не підходять для початку подорожі з комфортом і спокоєм. Починати подорож у ці дні можна любителям нового досвіду від поїздок, не дивлячись на труднощі і небезпеки. Гарний час для відвідування термальних джерел. Важливо: відрядження, пов'язані з землею або будівництвом не принесуть очікуваного результату.
3, 4 — Місяць у будинку Стрільця. 30.10.19
31.10.19
Хороший день для початку активних туристичних подорожей, заради спорту, пошуку нових друзів, полювання, риболовлі, далеких зарубіжних відряджень, відвідування «місць сили». По можливості, уникайте поїздок у гори. Вдалий час для поїздок, пов'язаних з викладанням, освітою або рішенням правових і бюрократичних питань. Не принесуть результату поїздки, пов'язані з будівництвом. Взагалі ділові поїздки краще перенести на більш сприятливий день.

Місячний календар поїздок і подорожей на січень, лютий, березень, квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, листопад, грудень 2019 року підкаже, як уникнути проблем у дорозі.

Відео: Що я беру у відрядження? (одяг, взуття, аксесуари...)