Ультрабонд для нігтів: що це таке, як вибрати і використовувати?

Гель-лак є новітнім винаходом в індустрії краси. Після процедури нарощування вигляд нігтів стане просто чудовим. На сьогоднішній день дозволити собі такий манікюр під силу практично кожної представниці прекрасної половини людства. Але для того щоб ця краса трималася як можна довше, необхідно використовувати якісні матеріали і посередники, наприклад, ультрабонды.

Що це таке?

Сьогодні можна зустріти велику кількість різних гель-лаків, а також коштів для манікюрного процесу, особливе місце серед яких відведено праймерами. Ультрабонд для нігтів – це рідина, яка не має кольору. Вона призначена для покриття нігтьових пластин перед нанесенням лаку або процедурою нарощування. Це засіб не характеризується присутністю різких неприємних запахів, а також не здатне викликати алергічних реакцій або неприємних наслідків.

Ультрабонд – це засіб для манікюру, яке не містить у своєму складі кислоту.

Його основними функціями є наступні:

 • перешкода процесу відшаровування гелів від натуральної нігтьової пластини;
 • підготовка нігтів до подальшого процесу нарощування;
 • забезпечення процесу адгезії матеріалів і нігтів;
 • знежирення, дезінфекція, підсушування нігтів, додаткове очищення від бруду та жиру.

  Переваги Ultra Bondex:

  • під час нанесення безкислотного кошти у клієнта не виникає відчуттів дискомфорту;
  • при попаданні на шкіру біля нігтя ультрабонд не спричинить за собою відчуття болю або подразнення;
  • надає щадне вплив на ніготь, а також гарантує їх безпеку і здоров'я;
  • міцність зчеплення матеріалу та нігтьової пластини за умови правильного застосування;
  • комфорт у використанні за рахунок відсутності неприємного аромату.

  У чому відмінність від праймера?

  Кислотні праймери, які застосовують при процедурі нарощування, здатні обезжиривать, дезінфікувати, знищувати грибки, посилювати зчеплення, а також запобігати утворенню тріщин і розколів. Основа такого засобу – це метакрилова кислота, яка не шкідливіше ацетону і лаурилсульфату. Кислотний праймер може викликати подразнення слизових оболонок, тому при роботі варто використовувати окуляри або маску.

  У свою чергу, ультрабонд має в своїй основі ефір оцтової кислоти, тому вважається більш щадним засобом, ніж попереднє. Його краще застосовувати для роботи з сухими і ламкими нігтями.

  У кислотному праймере, як і в ультрабонде, є небезпечні сполуки, але в бескислотном засобі вони характеризуються невисокою випаровуваністю, тому менше шкодять здоров'ю людини. Також ультрабонд менше сушить нігтьові пластини.

  Як застосовувати?

  Мастика являє собою невелику пляшку, заповнену рідиною, від якої залежить результат процедури, що виконується над нігтями.

  Для ідеального манікюру домашній майстер або професіонал повинен вміти правильно користуватися праймерами. Інструкція по застосуванню речовини виглядає так, як описано нижче.

  1. Руки необхідно розпарити, а відсунути кутикулу, використовуючи апельсинову паличку.
  2. Використовуючи шліфувальну пилку, необхідно відполірувати нігтики, щоб з'явилася легка шорсткість.
  3. Нігтьову пластину потрібно покрити дегідратором, знежирити або продезінфікувати. Після висихання нігтів можна приступати до наступних процедур.
  4. Ультрабонд наноситися шаром невеликої товщини. Якщо рідина розтеклася, то її слід видалити за допомогою серветки.
  5. Потрібно дочекатися висихання праймера. Згідно інструкції деякі ультрабонды необхідно сушити, використовуючи лампу. Дізнатися, що безкислотний праймер висох, можна по втраті мокрого блиску.
  6. Необхідно нанести повторний шар праймера і дочекатися її повного висихання.
  7. Потім наноситься лак, акрил або гель-лак.

  Як вибрати?

  Добре зарекомендував себе ультрабонд Kodi, який є спеціальним грунтовим покриттям і використовується при професійному манікюрі. Завдяки такому засобу відбувається стовідсоткове зчеплення натурального нігтя і гель-лаку. Результатом застосування цього засобу є міцне кріплення, а також відсутність отслаиваний як мінімум 2-3 тижні. Ультрабонд є самим затребуваним у майстрів манікюру. Kodi – це засіб, який не шкодить кутикули і не має неприємного запаху.

  Ефективними бескислотными засобами з аналогічними функціями є речовини, представлені нижче.

  1. RuNail professional primer.
  2. Bond-primer Aurelia. Його рекомендується використовувати для нігтів, які схильні до розшарування. Це засіб не завдає шкоди натуральної нігтьової пластини.
  3. Le Vole Ultra відрізняється стійкістю манікюру після його застосування. Відгуки свідчать про ідеальному нанесенні речовини.

  Багато майстрів не уявляють своєї роботи без використання праймера, так як вважають його засобом, у якого немає альтернативи. Якщо виникла ситуація, що ультрабонда немає під рукою, то його можна замінити знежиренням з допомогою ацетону або звичайного спирту. У такій ситуації не варто забувати про те, що заміна професійного речовини на підручний не дасть гарантії позитивного результату і не забезпечить гарну надійності при нарощуванні. Ацетон і спирт не зможуть якісно підняти лусочки нігтя, тому є ризик швидкого відшарування.

  Вибір цього засобу грунтується на фінансових можливостях покупця. Але головне, про що варто пам'ятати, так це те, що використання ультрабонда – це гарантія довговічності і краси манікюру, тому не варто економити на такому засобі і хороше майстра.

  Для міцності зчеплення і збереження здоров'я нігтьових пластин використання безкислотного праймера обов'язково. Також важливим фактором є дотримання всіх правил і технологій під час манікюру.

  Про те, що таке ультрабонд, для чого він потрібен і як ним користуватися, дивіться у наступному відео.