Технологія нарощування нігтів на формах

Кожна дама хотіла б виглядати доглянутою і досконалої буквально до кінчиків нігтів. На жаль, у багатьох жінок вони далеко не завжди відрізняються міцністю і гарною природною формою, але виправити ситуацію можна за допомогою нарощування.

В даний час використовуються дві методики – на типсах і формах, але лише остання дозволяє створити дійсно красиві нігтики, які й не відрізниш від справжніх.

на формах
на типсах

Характеристика методу

Форми являють собою невеликі підкладки з отвором, в якому розміщується ніготь. На неї наноситься спеціальний гель, який і створює додаткову довжину природної пластини. Для зручності на підкладці намальована міліметрівка, завдяки якій можна підібрати оптимальні параметри. Після закінчення процесу нарощування сама форма видаляється, а тоненькі нігті залишаються.

Форми можуть бути одноразовими або багаторазовими. Перші ще називають м'якими, так як вони виготовляються або з паперу, або з гнущегося пластику і застосовуються тільки один раз. Вони підходять для нігтів будь-якої форми, але можуть дещо видозмінюватися під час процедури, тобто м'ятися. Багаторазові форми робляться з металу або з твердого пластику. Такі підкладки коштують значно дорожче, зате дозволяють досить довго не перейматися купівлею нових.

Багаторазова форма гарантує більш надійну процедуру нарощування без деформацій і проміжків. Єдине, на самому початку роботи потрібно буде підібрати підкладку, ідеально відповідну природній формі нігтика.

Завдяки використанню форм, вдається отримати квадратні, овальні, круглі або загострені нігтики, виглядають максимально натурально. Методика дозволяє зробити практично непомітний перехід між пластинкою і її продовженням, а також усунути неприродне надмірне потовщення.

До речі кажучи, фахівці сьогодні застосовують два способи моделювання: верхній і нижній. У першому випадку гель наноситься на шаблон, а після він приєднується до самого нігтя. У другому випадку шаблон спершу фіксується під нігтьовим кінчиком, а матеріал розподіляється поверх.

Переваги і недоліки

Багато жінок вважають за краще нарощування саме таким гелем, так як сам процес триває відносно недовго – близько ста двадцяти хвилин, а нігті виходять природними і міцними. Необхідна корекція триватиме від сили тридцять хвилин, але еластична структура пластинки гарантує досить довгий термін експлуатації. Важливо згадати, що вартість даного виду нарощування значно дешевше, ніж застосування інших матеріалів. Якщо говорити про типсах і формах, то з формами нігті виходять набагато природніше, зате робота з типсами здійснюється простіше.

До інших переваг даного виду нарощування відносять отримання красивого глянсового блиску, можливість вирівняти нігтьову пластину, захист від сухості і ушкоджень поверхні. Склад використовуваного гелю не викликає алергії, навпаки, запобігає розвиток грибка.

Нарешті, на нарощених таким способом нігтях легко створювати різноманітні дизайни, що вимагають застосування численних технік.

Якщо говорити про мінуси, то можливе виникнення неприємних відчуттів під час роботи, а також несподівані метаморфози з нігтиками з-за зміни температури.

Гель-лак можна самостійно ні зняти, ні відремонтувати, тому в обох випадках треба звертатися до фахівців. До речі, у випадку поломки нігтя доведеться його заново нарощувати.

Необхідні інструменти та матеріали

Щоб наростити нігті на формах гелем, потрібен ряд певних предметів. Для обробки кутикули використовується пушер або ж дерев'яна апельсинова паличка, а також експрес-удалітель або ванночка. На всякий випадок треба буде підготувати і антисептик, щоб уникнути появу грибка – наприклад, медичний спирт, хлоргексидин або спеціальне манікюрна засіб. Як завжди згодяться манікюрні ножиці, щипчики, пилки і бафи. Необов'язковою, але рекомендованої вважається і щіточка для зняття нігтьової пилу.

Дегидратор знежирить нігтьову пластинку і дозволить прибрати липкий шар гель-лаку, а праймер забезпечить кращий контакт самого нігтя та інших матеріалів. Безумовно, не обійтися без бази, топа і кольорових гель-лаків. Щоб виконати основну задачу, тобто наростити ніготь, потрібно моделюючий гель, відповідні кисті, а також форми. Нарешті, процес манікюру з нарощуванням неможливий без UF-лампи, так як LED-пристрій у цьому випадку не підійде. Крім того, варто запастися серветками без ворсинок для зручного нанесення дегідратору.

Вибір форми

Для тих, хто хоче провести дану процедуру, є можливість вибрати максимально відповідну форму нарощених нігтів. Крім вищевказаних м'яких одноразових і твердих багаторазових, існує ще кілька видів. Універсальні квадратні форми підходять для довгих, і для коротких нігтів.

Вони зручні в «шкарпетці», а також виглядають просто, але гідно. «Пайп», «стилет» і «ейдж» мають досить нетрадиційними формами і гострими кінчиками, тому використовуються виключно на довгих нігтики.

пайп
стилет
ейдж

«Овал» і «мигдаль» виглядають витончено і акуратно, тому овальні шаблони підходять для будь-яких нігтів.

Вони характеризуються паралельними бічними лініями і закругленими кінчиками. Візуально овальні шаблони подовжують короткі нігті, а широкі роблять мініатюрними. Круглі форми, як правило, застосовуються для коротких нігтів. Шаблон «балерина» є певним перехідним варіантом від квадрата до трикутника і вважається вельми трендовим. Деякі люди порівнюють форму нігтів з пуантами балерини, звідки і пішла ця назва.

овал
мигдаль

Попередня підготовка

Ще до початку нарощування і нігті, і самі пальці обов'язково потрібно обробити антисептичним розчином. Потім проводиться звичайний гігієнічний манікюр: кутикула обрізається або ж відсувається апельсиновою паличкою, а птеригий прибирається. Вільний край нігтя запиливается, а вся поверхня відшліфовується бафом. Важливо, щоб у нігтя залишався вільний краєчок, рівний 0,5 міліметра, за який буде закріплюватися підкладка.

Всі надлишки з'явилася пилу зтрушуються за допомогою щіточки. За допомогою дегідратору і безворсовий серветок ніготь знежирюється, після чого на поверхню відразу ж наноситься мастика. Як тільки він висохне, пластину доведеться покрити тоненьким шаром бази, який потім просушується від двох до трьох хвилин в UF-лампі.

Покрокова інструкція

Безпосереднє нарощування нігтів починається з розміщення на нігті форми. Одягати її варто акуратно і з використанням покрокової інструкції, інакше всі подальші кроки не будуть мати ніякого сенсу. Зазвичай ставити набагато легше багаторазову тверду форму, адже досить просто підібрати її під розмір самого нігтя і щільно зафіксувати. У тому випадку, коли використовується одноразовий форма, то спочатку в ній потрібно буде «випиляти отвір, ідеально підходить під розмір піднігтьового арки. Якщо технологія буде порушена, з'являться непотрібні проміжки, куди буде з часом витікати гель.

Коли форма виявиться зафіксованої, важливо створити красиві вигини по боках і з торця. В іншому випадку можуть вийти «нігті-дзьоби» або ж нагадують трамплін. Нарощування нігтів спершу робиться на чотирьох пальцях однієї руки, потім чотирьох пальцях іншої руки і, нарешті, на великих пальцях. Така схема рекомендується для запобігання потрапляння гелю з великих пальців на інші. До речі кажучи, якщо одноразові форми до незручності м'які, то можна склеїти їх попарно для більшої стійкості.

За допомогою моделюючого гелю відповідно з розміткою проводиться нарощування. Зона кутикули покривається тоненьким шаром речовини, товщина якої збільшується по напрямку до стресової зоні, що складається з двох третіх нігтика однієї третини самої форми.

У стресовій зоні гель наноситься максимально густо і товсто. Нарешті, вільний краєчок пластинки також оформляється тоненьким шаром. Нарощений нігтик висушується від двох до трьох хвилин спеціальної лампи.

Завершуючи даний процес, необхідно прибрати липкий шар і форму. Щоб платівка була рівною, її також рекомендується відшліфувати, а також при необхідності підпиляти. На цьому етапі вже можна фарбувати нігті кольоровим лаком, який, як правило, наноситься двома або трьома шарами, кожен з них обов'язково просушується в спеціальному пристрої. За необхідності нігтики яким-небудь чином декоруються, а після покриваються фіксуючим топом і обов'язково просушуються у два рази довше, ніж сушилися попередні шари. Знову усуваються липкі надлишки, а кутикула промащується спеціальним маслом.

Особливості догляду

Важливо пам'ятати, що видалити нарощені нігті можна спеціальним пристроєм. Винятком може бути лише біогель, який розмочується і тим самим запобігає псуванню природної нігтьової пластини.

Доглядати за гелієвими нігтиками дозволяється лише засобами, що не містять агресивних складових, але мають в складі цілющі живильні масла. Також не можна допускати температурних перепадів і намагатися самостійно скорегувати форму. Фахівці радять регулярно зволожувати кутикулу, користуватися кремом, бути акуратними і регулярно очищати простір під самим нігтем. Корекція, як правило, проводиться раз на місяць.

Поради майстрів

Робота пройде набагато швидше, простіше і результативніше, якщо правильно підготувати місце, де все відбуватиметься.

Нарощувати нігті потрібно на рівній горизонтальній поверхні, наприклад, на письмовому столі, поруч з яким для зручності є розетка для підключення лампи.

Джерело світла повинен бути штучним, адже ультрафіолет негативно впливає на стан гелю. Крім того, вважається, що процес нарощування – дуже складний та довготривалий, тому його варто розділити на дві частини: спочатку робиться гігієнічний манікюр, а через день чи два – безпосереднє нарощування від правої руки до лівої.

Покрокова інструкція з наочними прикладами з нарощування нігтів на формах представлена у відео нижче.