Сумісність Водоліїв і Близнюків: як складуться відносини?

Близнюки і Водолій – знаки зодіаку, яким подобається свобода. Багато хто вважає, що з-за цього особистості навряд чи зможуть створити гармонійний і міцний союз на довгий час. Але все ж ці чоловік і жінка здатні бути разом. Добре розуміють один одного, тому симпатія може виникнути в самому початку знайомства і перерости в справжню дружбу або любовні стосунки. Іноді відмінності в характері створюють деякі проблеми. Водолії люблять закриватися в собі, Близнюки ж не розуміють цього. Настрій Близнюків часто залежить від навколишніх його людей, і Водоліїв дивує цей факт.

Характеристика знаків

Водолій і Близнюки мають досить різні характери, але також і безліч схожих рис, що дозволяють їх робити відносини плідними і спокійними.

Водолій

Творча енергія, оптимізм і розвинена інтуїція – позитивні риси Водоліїв. Дуже часто вони є привабливими і інтелектуально обдарованими. Здатні дивуватися навіть самими незначними подіями, швидко зав'язують знайомства, мають безліч приятелів і необхідних їм зв'язків, купу унікальних ідей і свій погляд на навколишній світ. Водолії – незамінні друзі, товариші та однодумці. Є ідеальними партнерами для нових проектів, які можуть здатися іншим людям нереальними.

Експериментаторам Водоліям подобається виділятися серед інших людей, йти на якісь ризики, знаходити нові й оригінальні рішення. У них може бути цікавий гаджет чи спосіб життя, що відрізняє їх від оточуючих. Благородний знак є добрим господарем, який любить приймати гостей. Здатний без будь-яких проблем пристосуватися до незнайомої йому обстановці. Має імпульсивний характер, непостійний, не вміє належати чого-небудь або кому-небудь повністю.

Завжди намагається дивитися в майбутнє, йому хочеться, щоб все людство було щасливо, тому не здатний концентруватися на окремих персон. Спокійно бере відповідальність за рідних людей та друзів на себе.

Особливості знака:

 • До справ Водолії ставляться не надто серйозно, також легковажність присутній у зв'язках або захоплення.
 • Мають ексцентричні манери і досить цікавий зовнішній вигляд.
 • Здатні доводити справи до завершення, так як не можуть сконцентруватися на чому-небудь.
 • Залежать від оточуючих людей, дуже часто є розумніші, ніж інші. Намагаються розвиватися, рости духовно, але не мають волі, можуть потурати слабкостям, їм легко можна що-небудь переконати.
 • Холодні в емоційному плані, коли потрібно їх участь. Вперті, спеціально не роблять того, чого від них чекають. Їм подобається блеф, вони завжди виражають свої почуття щиро.
 • До критики з боку не прислухаються, але люблять критикувати інших людей, помічаючи їх мінуси.
 • Талановиті, винахідливі.
 • Сильно розвинене абстрактне мислення, іноді бувають нелогічними.

Іноді Водолій намагається об'єднати людей з різними характерами, що призводить до розчарування, яке є знак добре приховує. У зв'язку з цим може перетворитися на справжнього песиміста і бачити у всьому лише погане. В любовних відносинах незалежний, йому потрібні нові, яскраві враження, не любить нудні сірі обов'язки і штампи. З Водоліїв виходять хороші вихователі дитячих садків, так як часто вони використовують прогресивні методи навчання малюків.

Чоловік

Особистість непередбачувана, імпульсивна і незалежна. Йому не подобається належати комусь одному, свою другу половину він постарається познайомити з компанією, де їй буде цікаво. Буває запальним, часто йде на поводу в емоцій, але не образливий, швидко остигає. У компанії друзів є останнім із зробили пропозицію дамі серця. Досить довго вибирає супутницю життя, шукає цікавого, оригінального і непересічної людини.

Незважаючи на те, що Водолій романтичний, він реаліст, іноді практичний. Протягом життя може стати багатим і бідним кілька разів. З ним цікаво спілкуватися, не буває нудним, часом намагається привнести в своє життя екстрим. Здатний знаходити позитивні риси в жінці.

Водолія зможе зачарувати лише та, яка буде володіти великою мудрістю, високим інтелектом і здатністю захопити простодушного чоловіка цікавою бесідою. Також вона повинна мати оригінальну зовнішність і привітність. Для того щоб хлопець не боявся шлюбних уз, варто позбутися від бажання контролювати Водолія, яка любить свободу. Також він сильно образиться, якщо дівчина стане порівнювати його гідності з яким-небудь іншим людиною. Йому необхідно знати про те, що партнерка бачить найкращим, єдиним і неповторним лише його. Це є тим, що здатне утримати молоду людину в любовних відносинах.

Жінка

Раціональна і практична дівчина намагається відшукати безліч яскравих вражень у житті і в спілкуванні з людьми. Є надійним другом для своєї другої половини і дітей, незалежна особистість, якій потрібно особистий час і окремі від молодої людини знайомства, захоплення. Їй подобається виховувати дітей, надавати їм незалежність і можливість висловлювати свою думку з раннього віку. Вміє дружити. Іноді може здійснювати вчинки, які не зрозуміють інші люди. У виборі чого-небудь вперта, намагається мати якісь відмінності від оточуючих.

Жінка Водолій – яскрава особистість, яка є привабливою для багатьох чоловіків. Вона прекрасно знає собі ціну і обере того, хто дійсно її гідний. Той, хто бажає завоювати її серце, повинен бути всебічно розвинений і володіти вмінням захоплювати дівчину новими темами і підтримувати будь-яку розмову. Даний знак – активний і допитливий, тому з радістю піде на побачення в закритий вернісаж, щоб насолодитися модерністським виставою. Також вона обов'язково оцінить те, що партнер щедрий, раз зміг організувати подібний захід. Любить гарні подарунки, красиві букети.

Якщо молода людина буде чужий представниці слабкої статі духовно, вона не буде дивитися на його привабливу зовнішність. У хлопця вона завжди буде шукати хорошого друга, на якого можна покластися в будь-якій ситуації. Він не повинен зникнути, якщо виникнуть які-небудь життєві труднощі. Вона віддасть серце лише дбайливого і чуйного коханцеві, здатному достукатися до її душі.

Близнюки

Як і Водолії, Близнюки вкрай інтелектуально обдаровані особистості, які з легкістю можуть опанувати який-небудь іноземну мову, мають здібності в літературних та акторської професії. Здатні швидко змінювати свою думку або ставлення до чого-небудь, іноді 2-3 рази за день. Стежать за модними тенденціями, досить товариські, бесцеремонны, постійно щось вигадують. У будь-якій компанії з ними буде весело і цікаво.

Близнюкам подобається, коли на них звертають увагу, тому завжди намагаються займатися якою-небудь справою, можуть внести неспокій і оригінальність у будь-які збори. Їм подобається вимовляти пафосні промови, намагаються не брати на себе яку-небудь відповідальність, сприймають більшу частину того, що відбувається з ними несерйозно.

У скрутну хвилину даний знак підтримає і утішить, знайде навіть самий божевільний вихід із будь-якої скрутної ситуації. Досить рідко доводять розпочаті справи до кінця, беруть на себе безліч справ одночасно, незабаром кидаючи їх. Для них нестерпно самотність, обожнюють подорожі, ведуть активний спосіб життя, постійно шукають щось, що допоможе їм розвиватися. В емоційному плані можуть бути холодними, так як головним є розум, а не почуття. Дуже дбайливі, наглядові, розуміють, що необхідно оточуючим його людям. Постійно помічають різноманітні моделі ситуацій та шаблони (як поводяться деякі люди, парадокси та інше). Такі знання використовуються знаком для того, щоб оцінювати різноманітні події та особистостей.

Можуть стати чудовими посередниками, заступниками керівника, журналістами, критиками, комедіантами, фахівцями з реклами, педагогами і комерсантами.

Достоїнства і недоліки знака:

 • Іноді з близькими людьми поводяться вкрай різко, люблять втручатися в справи інших людей, навіть якщо їх про це не просять.
 • Нездатні зберігати таємниці, люблять попліткувати.
 • Мають легке почуття гумору, спостережливі, іноді бестактны. Люблять змінювати коло спілкування і рід занять.
 • Влюбливий знак, що шукає в любовних відносинах довіру і увагу до своєї персони. Може надовго прив'язатися до своєї другої половини, якщо вона йому сподобається.

  Матеріальна нестабільність – проблема, яка утворюється в житті Близнюків завдяки безладним витрат. Так само, як і Водолії, здатні багато разів ставати багатими, а потім бідними. Легко можуть навчитися краще концентруватися, стати більш дисциплінованими і впевненіше в собі, якщо їм це необхідно. Якщо Близнюки зможуть позбутися своїх недоліків, досягають неймовірних вершин.

  Хлопець

  Енергійна і незалежна особистість. Якщо людина йому цікавий, легко може встановити з ним контакт, познайомитися і почати спілкуватися. Завжди шукає друзів. Постійно закохується в тих, хто здається йому таємничим і недоступним. Досить швидко одружується, відразу ж говорить другій половині про кохання, наполегливий. Чоловік Близнюки є захоплюється натурою, яка постійно шукає нові пригоди та враження. Іноді може вступати в кілька шлюбів за життя. У нього є широкий погляд на багато речей. Неконфліктний, легко пробачить образу, здатний розбиратися в оточуючих людях.

  Тонка душевна організація знака не дозволяє йому захопитися не надто цікавою і порожній дамою, незважаючи на те, що він любить розваги і веселощі. Йому необхідна розумна леді, яка здатна привносити в життя щось нове і цікаве. Вона повинна бути стильною, грамотної, мати аналітичний склад розуму, вміти не звертати на себе увагу, якщо перебуває в компанії.

  Дівчина

  Фатальна дівчина, яка може стати мрією для кожної молодої людини. Вона прагне бути духовно розвиненою, а також намагається домогтися матеріального благополуччя. Їй подобається бути незалежною особистістю, волелюбна, любить розкішні, оригінальні речі, часто змінює зовнішність і імідж, набуває лише модні і популярні предмети гардероба.

  Відмінно піклується про ближніх, не вміє закривати очі на проблеми інших, є ідеальним другом, допоможе у важкій ситуації. Досить часто такі дівчата стають багатодітними матерями, які намагаються навчити своїх дітей необхідним навичкам. Можуть не звертати увагу на безлад у домі, легкі на підйом, мають веселу вдачу і безпосередність.

  Іноді навіть при яскраві емоції, що вирують всередині, можуть здаватися холодним і відстороненим людиною. На наступний же день постають перед громадськістю веселими і відчайдушними. Добре розпізнають егоїстичних людей, таємних скнар або звабників, яким не потрібні серйозні стосунки. Вкрай важко обдурити її інтуїцію, зате цілком можливо підкорити дівчину непередбачуваністю і оригінальністю особистості. Дами мають глибокі, сильні почуття, але якщо почнуть сумніватися в тому, що партнер їм вірним, можуть відштовхнути його від себе і закритися.

  Їй подобаються особистості, які можуть здійснити рішучий вчинок. При необхідності може змінювати що-небудь у собі і розвиватися. Якщо обере кого-небудь для спільного життя, їй навряд чи стане з ним нудно. Здатна зробити все для того, хто гідно оцінить її особистість і жіночність.

  Плюси і мінуси союзу

  Водолій і Близнюки – інтелектуальні знаки, яким подобається якісне та цікаве спілкування. Їм важливо, щоб співрозмовник був досить розумний для конструктивного діалогу. Здатні оцінити цікаві висловлювання людини в розмові, оригінальні підходи до цілком звичайним речам. У цьому ідеально сходяться один з одним.

  Якщо Водолій буде наївним простаком, в парі можуть початися проблеми, так як Близнюкам необхідно захоплення оточуючих його людей. Водолій повинен щиро демонструвати те, що його партнер найкращий. Важливо не перегравати і робити це лише тоді, коли друга половина зробила щось дійсно важливе. В іншому випадку Близнюки почнуть сумніватися в щирості партнера.

  Найбільш вагомим плюсом даного союзу є те, що обидві особистості вкрай яскраві і цікаві. Але подібні якості стають побудником прагнення бути незалежними і вільними.

  Взаєморозуміння й поваги, що допомагає союзу триматися довгий час. Близнюки не стануть говорити Водоліям про те, що ті займаються не своїми справами, що в них щось не виходить. Намагаються бути надійними друзями, розуміти один одного, допомагати у важких ситуаціях. Водолії мають безліч цікавих і оригінальних ідей, які вкрай цікаві Близнюкам.

  Коли у подружжя з'являються діти, представники цих знаків стають їм кращими друзями. Обидва батьки налаштовані виховати малюка інтелектуально розвиненою особистістю, тому намагаються відшукати кращі методики виховання.

  Водолії і Близнюки мають непогану сумісність, але їх відносини не можуть бути міцними і довгими. Поширена проблема в цих парах – Близнюки не цінують вірність і відданість. Стабільність і сталість не для них. Можуть досить легко закінчити відносини, які приносять їм позитивні емоції лише для того, щоб почати нові з більш цікавою людиною. Водолії найчастіше слабко реагують на флірт партнерів з іншими, але якщо відбувається щось більше, не стануть терпіти і закінчать відносини, так як хочуть перебувати в міцних і надійних відносинах. Близнюки здатні на все життя проводити з однією дівчиною, тому якщо вони дійсно вірні своїй другій половині, це є її заслугою.

  Досить часто партнери будуть відпочивати окремо. Близнюкам необхідні нові враження, яскраві емоції, подорожі і авантюри. Водолії ж з легкістю знаходять що-небудь цікаве і незвичайне в абсолютно звичайних речах, тому його захоплення можуть перебувати в межах будинку. Якщо партнери знайдуть спільні інтереси (стануть ходити на екскурсії, турпоходи, гуляти вночі по місту), зможуть позбутися від цього мінуса.

  В парі не дуже часто буває багато фінансів, так як обидва знака зовсім не вміють збирати гроші. Але ніхто з цього не засмучується.

  Наскільки сумісні?

  Описувані знаки досить легко можуть пробачити один одному промахи. Наприклад, Близнюки частенько дивляться на інших людей протилежної статі, Водолій ж ставиться до цього терпляче. Вони закохуються друг у друга вкрай швидко і виникає любов, схожа на справжній пожежа. Але незважаючи на це, цією яскравою і сильною пристрасті між ними немає. Волелюбні Водолії не поспішають зв'язувати себе узами шлюбу, так як люблять свободу, тому не кожен здатний зробити його «своїм». Він не потерпить примусу.

  Близнюки є хорошими психологами, які обов'язково переконають другу половину в тому, що потрібно вступити в законний шлюб. Між партнерами є відмінне розуміння, але також існують і приводи для конфліктів, які заважають знаків бути дійсно щасливими у таких відносинах. Матеріальна сторона життя – слабке місце цих відносин, так як ніхто з них не бажає брати на себе відповідальність за облаштування побуту та фінансове забезпечення. Найчастіше обох партнерів влаштовує безлад, що панує в квартирі. Не переживають партнери і з приводу необдуманих і безглуздих витрат.

  Обоє заробляють гроші і разом їх витрачають. Пара намагається отримувати максимум задоволення від усього, що з ними відбувається. Хорошу сумісність знаків можна пояснити приналежністю кожного з них до стихії Повітря.

  Якщо чоловік – Близнята, а жінка – Водолій, ці люди дуже товариські, заводять велику кількість знайомих, мають схожі риси характеру. Їм не подобається одноманітність, ненавидять рутину, які часто наздоганяють людей в сімейному житті. На їх відносини можуть негативно впливати лише побутові проблеми, через які необхідно переступати гордим і впертим особистостям. Саме тому знаки не скоро пов'язують себе узами шлюбу. Бажають бути одноосібними господарями власного життя. Щоб у шлюбі було світле і тривале майбутнє, потрібно розбавляти сірі і нудні будні сімейного життя різноманітними урочистостями і приємними моментами.

  У дружбі

  Якщо дані знаки зодіаку вирішили подружитися, дружба може стати дійсно сильною. Подібне поєднання допомагає партнерам освоювати нові, цікаві й корисні сфери діяльності, здійснювати самі фантастичні проекти і постійно розвиватися в інтелектуальному плані. В дружніх відносинах задавати тон буде дівчина, а молода людина стане слідувати за своєю подругою. Дружня зв'язок буде довгою і спокійною, тому знаки з легкістю можуть поговорити, попросити у партнера ради. Важливо, щоб слухач постарався вислухати свого друга, а не перемкнув тему на власні проблеми. Якщо який-небудь із знаків буде занадто зациклений на собі, навіть сама давня і міцна дружба може розсипатися на порох.

  В любові

  У цій парі буде панувати взаєморозуміння і гармонія. Дійсно поважають один одного, бачать в партнері своє відображення, довіряють йому. Обом знаків не подобаються умовності і які-небудь обмеження, вони здатні діяти рішуче. Для того щоб отримати те, що вони бажають, готові на все. Мають більшу емоційність. Найчастіше намагаються подарувати другій половині безліч яскравих емоцій, які людина навряд чи зможе оцінити.

  За рахунок внутрішньої схожості дівчина і хлопець притягуються одне до одного ніби магнітом. Як Близнюки, так і Водолій хочуть отримувати все найкрасивіше і досконале, тому намагаються зробити свої любовні стосунки такими ж ідеальними і яскравими. У них є і шикарні дорогі букети, і витончені подарунки, та цікаві подорожі. Навіть якщо коли-небудь вони розлучаться, їм буде що згадати про тих днях, коли партнери поважали і цінували один одного. Часто після кохання може залишатися міцна дружба.

  У сімейному житті

  Хороше взаєморозуміння дозволяє партнерам створити міцну і щасливу сім'ю. Обидва досить довго думають над тим, пора їм узаконити стосунки чи все ж необхідно ще трохи зустрітися. Для них нічого не значить сильний сексуальний потяг, тому знаки стануть по крупицях збирати різну інформацію один про одного, дізнаватися про уподобання і звички партнера. Це дозволяє їм створити благополучну і спокійне сімейне життя.

  Якщо знаки дійсно люблять своїх других половинок, то стануть вчитися розуміти інтереси і бажання один одного, що допоможе їм стати ближче. Чоловік Близнюк є трудоголіком, який стане багато часу віддавати роботі, щоб забезпечувати свою сім'ю, створити йому комфортні умови. Жінка Водолій обов'язково зробить свій будинок затишним, буде зберігати домашнє вогнище, що високо цінується її чоловіком. Дружина стане часто хвалити чоловіка, особливо на людях. Багато хто може назвати такий шлюб ідеальним, так як обранці дійсно один одному підходять.

  У сексуальному житті ведучим буде представник сильної статі, жінка ж – ведена. Але незважаючи на те, що молода людина є активним і наполегливим партнером, він не стане переступати межу, не поведе себе з дівчиною агресивно і нестримано. Чоловік Близнюк має чудову інтуїцію, тому з легкістю вгадає всі бажання своєї другої половини, це стосується і ліжка. Дівчата Водолії не відразу піддаються його чарам, але й вони здатні отримати справжнє задоволення від сексуальних відносин.

  В роботі

  Подібний діловий союз приносить хороші плоди лише тоді, коли з даними знаками також працює хто-небудь із знаків, пов'язаних з Вогнем або Землею. Водолії і Близнюки відмінно розбираються в будь-якій інформації, але непрактичні і нецілеспрямовані особистості, тому їх необхідно підштовхувати. Якщо ці знаки є колегами або партнерами, вони створюють результативний союз, якщо працюють у сфері інформації (журналісти, педагоги). Якщо ж вони працюють в інших галузях, їхній союз вкрай комфортний в психологічному плані, але абсолютно нерезультативный.

  Якщо жінка Водолій начальник, знаки дуже добре поєднуються один з одним, так як така дама набагато наполегливіше і наполегливіше молодої людини, народженої під знаком Близнюків, що дозволяє їй досягати поставлених цілей. Також вона здатна належно оцінити таланти хлопця, що робить його впевненішим у власних силах. Такий начальник буде ставити перед підлеглим оригінальні завдання і не дасть йому відволіктися, розслабитися або закинути невиконане справу.

  Якщо жінка Водолій є підлеглою, з цього виходить вкрай складний союз. Можуть виникати складнощі з отриманням кінцевого результату. Жінки цього знака не подобається чийсь контроль над тим, що вона робить, а начальник Близнюки має недостатня кількість сил для того, щоб спробувати позбавити її від волелюбності, і також не зможе не контролювати дівчину.

  Пара чоловік Водолій і жінка Близнюки має відмінну сумісність, партнери здатні розуміти один одного з півпогляду, відразу ж запобігають незначні сварки і конфлікти, щоб вони не перетворювалися на величезну проблему, яка змогла б привести союз до краху. Обидва знака не звикли довіряти почуттям, тому завжди керуються лише розумом. Спільними зусиллями здатні добиватися великих успіхів у роботі та бізнесі. Вони не тільки прекрасні коханці, але і надійні друзі, тому їм комфортно і добре.

  Жінки Близнюки – легковажні люди, які іноді можуть використовувати флірт по відношенню до інших чоловіків, тому що вони хочуть постійної уваги до своєї особи і захоплення талантами. Водолії ж здатні стійко витримувати подібні ситуації і навряд чи коли-небудь стануть дорікати свою другу половину в цьому. Навіть якщо дівчина буде розмовляти з людиною протилежної статі і будувати йому очі, молодий чоловік не стане ревнувати. Довіра і повага – те, на чому будуються такі відносини.

  Разом вони здатні розвеселити будь-яку компанію. Але навіть удвох їм достатньо комфортно. Вони можуть відмінно повеселитися, а також зробити яку-небудь відповідальну справу. Разом вони здатні протистояти різноманітним труднощам, так як відчувають якусь близькість. Завдяки чуйності та доброті кожного знака союзники можуть покластися один на одного у важких ситуаціях. Навіть якщо в парі присутні незначні сварки і безглузда дратівливість, все це йде на користь дружнім стосункам, так як коли знаки охолонуть, вони більш глибоко розуміють те, що їх характери схожі, і те, як їм потрібен такий друг.

  Близнюки – дуже влюбливий знак, тому дівчина не зможе пройти повз чарівного, розумного і цікавого Водолія, який здатний підняти їй настрій і навчити чомусь новому. Якщо представниця слабкої статі вирішить, що їй потрібен лише він, вона стане більш наполегливо домагатися його розташування. Досить часто між даними знаками любов починається з першого погляду. Почуття можуть переростати в міцну прив'язаність, яка триватиме довгі роки. Якщо пара вирішить відкрити спільний бізнес, це стане відмінним варіантом для зміцнення любовних стосунків і зробить їх життя більш яскравим і цікавим. Волелюбний Водолій повинен постійно показувати дівчині те, що його наміри серйозні, так як Близнюки завжди і в усьому сумніваються.

  Якщо жінка буде знати, що молодий чоловік її любить, вона подарує йому велику кількість ніжності, яку, безсумнівно, отримає назад. Добре розвинена інтуїція підказує їй, які сторони особистості партнера краще обійти стороною, а до чого необхідно проявляти інтерес. Розумна і турботлива дівчина оточує увагою чоловіка, але чекає того ж і від нього. Якщо в її житті не буде місця приємним сюрпризам, щирим визнанням і несподіваним свят, вона стане відчувати себе самотньою і розірве некомфортні для неї відносини.

  Сімейне життя такої пари – неймовірне шоу, в центрі якого знаходяться закохані. Очі молодих людей випромінюють щастя і любов. Саме так виглядає одруження даних знаків. Партнери постійно намагаються зберігати яскраві і сильні почуття, які дозволяють їм дарувати один одному ніжність і тепло. Найбільш міцними і надійними стосунки пари стають лише тоді, коли в їх житті з'являються діти і створюється міцна матеріальна база.

  Обидва знака здатні багато і наполегливо працювати для того, щоб найрідніші їм люди мали все необхідне. Незважаючи на це, вони не вміють збирати кошти, тому з легкістю витрачають гроші на навчання дітей, книжки, походи в театри, облаштування сімейного вогнища, цікаві подорожі або урочистості.

  Близнюки і Водолій – вкрай чуттєві знаки, які вміють насолоджуватися один одним. У сексі вони найчастіше намагаються експериментувати. Іноді все може починатися з вирішення проблем, що виникають вдень, але все забувається під напором неймовірної пристрасті. Жінка Близнюки – ласкава і ніжна, чоловік Водолій – винахідливий, тому партнери вільні від нав'язаних громадськістю забобонів і можуть отримати повну гармонію в сексуальних відносинах.

  Близнюки і Водолій – відмінні колеги, які завжди зрозуміють один одного в будь-якій ситуації. Вони легко контактують між собою, синхронно працюють, не відчуваючи при цьому дискомфорту.

  Близнюки можуть досить часто забувати про час, постійно спізнюватися, поки не попадуться начальству. Водолій ж вкрай пунктуальний, але творчі підходи знака рідко підтримуються колегою. Цей Тандем непрактичний. Успіх подібну пару чекає лише в тому разі, якщо робота буде творчою.

  Можливі причини розбіжностей

  Як вже повідомлялося раніше, Близнюкам подобається фліртувати. Водоліям слід пам'ятати про даний факт, щоб зберігати гармонію і спокій у відносинах. Важливо не забувати про те, що для Близнюків подібна поведінка є інтелектуальною розминкою. Вони не планують сексуальні відносини і не збираються йти «на сторону».

  Близнюки можуть закінчити відносини лише у двох випадках:

  1. Якщо відносини в сім'ї є напруженими і гнітючими, вони не зможуть витримувати такого натиску і позбавлять себе від дискомфорту. Партнери ніколи не підуть до кого-небудь, вони, скоріше, йдуть від чого-небудь. Якщо партнер зможе зберегти здорову атмосферу, Близнюки просто пофлиртуют з людьми протилежної статі і забудуть про це. Якщо Водолії стануть наполегливими і наполегливими і будуть все ускладнювати (що характерно для них), це буде дратувати їх других половин. Близнюки вважають, що такі риси є занудством. Їм здається, що шукати який-небудь новий вихід і розбиратися в ситуації досконально немає сенсу, коли старий знаходиться на поверхні.
  2. Близнюки можуть змінити свого партнера лише в тому випадку, якщо поряд з ним знаходиться людина, яка виявляє до нього шалений інтерес. Даний знак не шукає кого-небудь на стороні цілеспрямовано, але якщо йому це пропонує хто-то дійсно цікавий, можуть не витримати і спробувати щось нове.

   Безліч конфліктів у парі виникає з вини грошових питань. Іноді Водолії бувають занадто марнотратними, не вміють рахувати кошти, що може викликати обурення у їх партнерів. Часто пара свариться, коли хто-небудь з них набуває щось неймовірно дороге і абсолютно марна.

   Сімейний союз пари можуть зіпсувати буденність, сірість і рутина. Якщо почуття і емоції партнерів стають більш слабкими, їм потрібно те, що дозволить їх пристрасті спалахнути з новою силою. Можна організувати другий медовий місяць, відправитися подорожувати у цікаву країну або вибратися на пікнік на природу. Також можна влаштовувати якісь цікаві сімейні торжества, запрошувати друзів і рідних, придумувати веселе проведення часу.

   Все про сумісність Водоліїв і Близнюків вам розповість астротиполог Дмитро Шимко.