Що потрібно знати про чоловіків Тільцях?

Вже багато століть люди замріяно дивляться на зірки, загадують бажання і хочуть заглянути за завісу своєї подальшої долі. У цьому на допомогу приходять гороскопи, адже хоч кожна людина унікальна, але є те, що нас об'єднує – знаки зодіаку.

Характеристика

Дні народження Телят приходять на період з 21 квітня по 20 травня. Народжені в першій декаді з 21 по 30 квітня близькі до Овнам, тому Тельцям притаманні деякі риси цього «сусіда» – життєрадісність і легкість. Народжені в третій декаді, з 11 по 20 травня носять в собі дотепність і допитливість Близнюків. Травневі Телята, що народилися в середині свого астрологічного відрізка, з 1 по 10 травня, на 100% є чистими представниками свого знака. Планета-покровитель Тельців – Венера, символ жіночності, говорить про те, що хоч з вигляду дуже мужній і сильний, всередині такий чоловік м'який, добрий і ласкавий.

Він буде уважно слухати свою партнерку, не перебиваючи, добре розбиратися в жіночій психології, йому не складе праці завоювати серце своєї коханої. Мабуть, вони дійсно знають відповідь на питання: «Чого хочуть жінки? ». Тельці – це земний знак, і це видно неозброєним оком. Тельці дуже ґрунтовні, практичні, домовиті, в хорошому сенсі приземлені, впевнено стоять на ногах і знає, чого хочуть від життя. За характером такі люди спокійні, врівноважені, впевнені в собі і своїх поглядах на життя. З кожного питання у них є своя чітко обґрунтована точка зору.

Чоловіки Тельці – справжні представники своєї статі. Вони пишаються своєю чоловічою природою, дуже сильні, витривалі, міцні. Поруч з ними будь-яка жінка буде відчувати впевненість, захищеність і зможе повною мірою розкрити свою природну жіночність, знаючи, що їй самій не доведеться йти на полювання «добувати мамонта» або вивчати рукопашний бій для самооборони. Юні хлопці Тельці справжні лицарі і принци для своїх дам. Вони за кілька днів до побачення забронюють затишний кутовий столик у напівтемній кав'ярні, дізнаються, який жанр в кіно воліє дівчина. Не будуть піддаватися спонтанному потоку подій, а чітко і планомірно організують незабутнє побачення для своєї коханої.

Тельці також захочуть познайомитися з батьками своєї дівчини, показати себе у всій красі і запевнити їх, що поруч з ним їх доньці нічого не загрожує. Такий чоловік обов'язково принесе два, нехай невеликих, але милих букета, один для дівчини, інший для її мами. Тут вже будь-яке жіноче серце розтане і Тільця з радістю приймуть в сім'ю. Серед чоловіків Тельців є маса відомих видатних людей, діячів мистецтва, справжніх майстрів у своєму жанрі: Аль Пачіно, Данило Козловський, Джеймс Макевой, Джек Ніколсон, Джордж Клуні, Федір Бондарчук, Роберт Паттінсон, Тім Рот, Пірс Броснан, Гоша Куценко, Ченнінг Татум.

Джеймс Макевой
Джордж Клуні
Роберт Паттінсон

Всіх їх об'єднує справжня мужність, сексуальність, сила, енергія, впевненість у собі. Також є багато знаменитих композиторів і музикантів, народжених під знаком Тельця: Петро Чайковський, Сергій Прокоф'єв, Дейв Геан, Іггі Поп, Роберт Сміт, Юрій Шевчук, Стіві Уандер. А ось кілька по-справжньому талановитих письменників і поетів Тельців: Вільям Шекспір, Оноре де Бальзак, Володимир Набоков, Михайло Булгаков, Борис Акунін.

Петро Чайковський
Вільям Шекспір
Михайло Булгаков

Це наочний і яскравий приклад того, що хоч Тельці і є представниками «приземлених» знаків, однак, це дуже талановиті, одухотворені і творчі люди. Вони домагаються небувалих висот у кар'єрі завдяки вродженому працьовитості, відповідальності та бажання постійно розвиватися і йти вперед. Чоловіки Тельці також можуть вести за собою натовп людей і бути яскравим і сильним лідером. Серед політиків і громадських діячів є наступні представники Тельців: Володимир Жириновський, Володимир Ленін, Йосиф Сталін, Карл Маркс, Саддам Хусейн, Максиміліан Робесп'єр.

Плюси і мінуси

Як і у будь-якої людини, у чоловіка Тельця є свої переваги і недоліки. Тельці бувають дуже повільними, їм потрібно більше часу, ніж їх астрологічним сусідам Овну і Близнюкові, щоб прийняти рішення. Тельцю потрібно зважити всі «за» і «проти», ґрунтовно продумати план дій, копітко вивчити кожну деталь і тільки після цього приступити до дії. Зате можна бути впевненим, що він зробить все правильно, чітко і з першого разу, за Тельцем нічого не треба буде переробляти.

Тельця можна назвати душею компанії. Він не буде намагатися справити враження на гостей, бажаючи догодити кожному, ведучи невимушені світські бесіди. Це прерогатива повітряних або вогняних астрологічних побратимів. Сам же Телець швидше займе нейтральну позицію, попиваючи віскі в м'якому кріслі і спілкуючись з тими, хто сам до нього підходить. Під час бесіди Телець більше буде коротко відповідати на задані йому питання, ніж сам розпитувати співрозмовника.

Тельці – порядні домосіди, які цінують комфорт і затишок. Їх буває складно надовго витягнути з будинку, а вмовляння на тривалі поїздки можуть зайняти не те що кілька днів, а навіть кілька тижнів. Під натиском аргументів коханої дівчини вони все ж погоджуються піти на поступки, але роблять це дуже неохоче. І якщо раптом у поїздці щось піде не так, Телець потім ще довго буде це пригадувати. Одна з часто використовуваних фраз в його лексиконі: «Я ж тобі казав».

Однак, у чоловіка Тельця є маса чудових переваг. Головне з них – вірність. Телець не стане розкидатися словами любові і захоплення направо і наліво, флірт і кокетування не в його дусі. Але, якщо він сказав своїй обраниці три заповітних слова, можна бути на 100% впевненою в почуттях і відносинах. Про відданість Тельців можна складати легенди, вони люблять до кінця днів своїх, обожнюючи і підносячи об'єкт своєї любові.

Господарські Тельці вміють і люблять працювати руками. Якщо такий чоловік взявся за щось, то обов'язково доведе розпочате до кінця і вразить усіх ідеальним результатом. Тельці дуже хороші будівельники, муляри, слюсарі, сантехніки, електрики. Будь-яка чоловіча робота горить у них в руках.

Немає більш роботящого і витривалого чоловіки, ніж Телець – це справжній дар такого знака. Будинок – завжди повна чаша і повністю обладнане та комфортне «гніздо» для щасливого сімейного життя.

Телець – один з найбільш сексуальних знаків. Незважаючи на свою зовнішню неприступність і напускную холодність, чоловік Телець є по-справжньому чуттєвим і пристрасним коханцем. Партнерці дуже пощастить з ним у ліжку. Такий чоловік намагається в першу чергу задовольнити свою жінку, доставити їй справжню насолоду, про себе він думає вже в другу чергу. Витривалість і справжня мужність як не можна на руку і йому, і його коханої.

Не позбавлені Тельці ніжності і ласки, після інтимної близькості їм приносить справжню радість полежати з коханою в обнімку, гладячи її по волоссю і розповідати про своїх найпотаємніших мріях.

Сумісність

Найкраща сумісність у чоловіка Тельця, звичайно ж, з іншими земними знаками. З Дівою їх союз можна назвати ідеальним. Жінка Діва також дуже практична, педантична і грунтовні, як Телець, їй не складе великої праці завоювати його. Вони легко знайдуть спільну мову, теми для розмов, масу схожих інтересів. Це дуже міцний, вірний і сильний союз, в оселі у них завжди буде достаток і комфорт, обидва знака люблять і вміють заробляти гроші. Холодильник завжди буде забитий під зав'язку, а їхні діти будуть одягнені, взуті, нагодовані і добре навчені.

Також дуже хороший союз у чоловіка Тельця з жінкою Козерогом, такий же працьовитою і відповідальною, як і він сам. Єдиний нюанс у тому, що Козеріг мріє про запаморочливу кар'єру, їй без особливих зусиль вдається підійматися вгору по кар'єрних сходах. Цього ж вона буде вимагати і від свого коханого.

Однак чоловікові Тельцю не завжди це потрібно, йому комфортніше у своїй звичній обстановці, на старому затишному місці, ось на цьому грунті у них і можуть виникати невеликі конфлікти.

Найменш сприятлива сумісність з іншим Тельцем. Хоч ці двоє і зліплені з одного земного «тесту», і Тельцям з першої зустрічі вдасться без труднощів зрозуміти один одного, все ж союз не самий вдалий. Їм може набриднути один з одним, вже дуже багато спільного, дзеркальності. Тельцям захочеться мати поруч когось більш яскравого, емоційного, оптимістичного. Того, хто здатен вдихнути в них свіже повітря і внести в життя різноманітність, а не сидіти у чотирьох стінах зі своїм «двійником».

Однак дружба і партнерство між чоловіком і жінкою Тельцем не тільки можливі, але і дуже успішні, адже вони знають всі больові точки один одного, без праці нададуть першу психологічну допомогу і дадуть слушну пораду.

Також у чоловіків Тельців гарна сполучуваність з представницями водяних знаків. Жінка Рак, як і Телець цінує тепло домашнього вогнища, вірність і сімейні цінності. Вона буде м'яко направляти свого «бика», надихати на заробітки, стане йому вірним тилом. На відміну від Тельця, жінка Рак любить поговорити, посміятися, повеселитися, тим самим чудово доповнить «сухий» характер чоловіка. Вони стануть чудовою парою, пристрасної і відданою один одному. У них скоріше всього буде багатодітна сім'я, а в майбутньому з'являться і багато онуків.

Жінка Риби також має всі шанси скласти Тельцю чудову пару. По натурі своїй представниця знаку Риб дуже м'яка, ніжна, романтична і практично у всьому буде слухатися свого чоловіка, ніколи не стане сперечатися, буде дарувати тепло, турботу та затишок. Огорне нехитрий побут таємницею, казкою, присутністю цієї жінки і додасть Тельцю впевненості у своїх силах. З такою тендітною і вразливою дівчиною чоловік Телець буде почувати себе справжнім лицарем і захисником. Однак не варто думати, що Риби виключно неземні створіння, які вміють тільки мріяти і літати у хмарах. Вона стане відмінною господинею в домі, прекрасною матір'ю майбутніх дітей відданим і вірним соратником і радником для свого коханого чоловіка Тельця.

Союз чоловіка Тельця з жінкою Скорпіоном хоч і найменш сприятливий з усіх спілок з водяними знаками зодіаку, однак, не позбавлений шансу на вдалий результат. Скорпіони дуже проникливі і відразу побачать у Тельці відмінного добротного сім'янина, який буде приносити всі гроші в будинок, не витрачаючи їх на друзів і гулянки. Як і Телець, Скорпіон є одним з самих пристрасних і сексуальних знаків, в ліжку коханцям точно не доведеться нудьгувати.

Однак, Скорпіон має звичку «жалити» свого партнера, тиснути на хворі місця, підколювати. Чоловік Телець терпіти не має наміру, оскільки сам краще за інших знає про свої слабкі сторони і не стане вислуховувати постійні докори на свою адресу. Саме на цьому грунті може виникнути розбрат, але якщо жінка Скорпіон сховає своє жало і стане більш м'якою та поступливою, то союз вийде дуже міцним і якісним.

З представницями вогняних знаків зодіаку любовний союз ризикує виявитися не настільки вдалим.

Жінка Овен дуже яскрава індивідуалістка, сім'я рідко стоїть для неї на першому місці. Їй цікаво все нове і незвідане, вона мріє про постійних подорожах і рух вперед. Кар'єра та хобі також мають для жінки Овна першорядне значення, найбільше її бажання – максимально реалізуватися в цьому житті і прожити її на повну котушку. Тому є велика ймовірність, що Овну досить швидко набридне суспільство домосіда Тільця, і жінка захоче скоріше зібрати свій дорожній рюкзак, ткнути навмання в будь-яку точку глобуса і виїхати куди подалі. Однак, в сексі цей союз має всі шанси на сумісність, обидва знака пристрасні і обожнюють інтимну близькість між чоловіком і жінкою.

Жінка Левиця швидше віддасть перевагу світське життя, часті роз'їзди і нові знайомства тихого сімейного життя. Вона обожнює блищати, ловити на собі захоплені погляди і бути в центрі уваги, тобто робити саме те, що так не любить чоловік Тілець. Він рідко коли захоче виходити з дому і даремно витрачати час на світські заходи, що може грунтовно дратувати товариську Левицю. Однак з роками жінка Лев стане вести більш осілий, оступінений і домашній спосіб життя, ось тоді чоловік Телець може стати для неї ідеальним кандидатом в чоловіки: вірний, надійний, спокійний, домашній.

Тому в молоді роки їх шляху, на жаль, можуть зійтися тільки хіба що в ліжку не на дуже тривалий термін. Але якщо вони захочуть бути разом, ніщо не зможе їм перешкодити.

Також не варто чекати нічого хорошого від любовного союзу Стрільця і Тельця, ці люди абсолютно різних світів, у них дуже мало точок дотику. Жінка Стрілець дуже волелюбна, обожнює нові знайомства, подорожі, вважає своєю домівкою всю планету. На відміну від Тельця, вона дуже легка на підйом, її важче утримати більше тижня будинку. Щоб союз виявився вдалим, комусь з партнерів доведеться повністю перекроювати себе, підлаштовуючись під інтереси іншого, поступаючись власними. Мало хто зможе постійно носити маску іншої людини, вічно прикидаючись, рано чи пізно здасться справжня сутність, тоді союз приречений на провал.

Якщо вогненні знаки намагалися самі уникати товариства Тельця, то в союзі з «повітрям» сам Телець буде не дуже задоволений результатом. Повітряні знаки зодіаку здаються Тельцю дуже легковажними і поверхневими.

Чоловік Телець буде вважати жінку Близнюка занадто вітряною і навіженої, у неї «сім п'ятниць на тижні». Вона хапається за сто справ одночасно і може спокійно собі дозволити не довести до кінця ні один з них, що для практичного грунтовно Тільця є справжнім злочином. Він не буде встигати за нею і, врешті-решт, втомиться безуспішно гнатися незрозуміло куди, махне рукою і повернеться в своє затишне облаштоване гніздечко. Однак якщо обидва зацікавлені в подальшому продовженні відносин та готові слухати іншого та «згладжувати гострі кути», то їх пара може виявитися дуже красивою і щасливою.

Жінка Близнюки буде вносити в тихий і розмірений побут Тільця ковток свіжого повітря, а він навчить її бути більш серйозною і відповідальною. Обидва отримають ті якості, яких їм бракує.

Жінка Водолій, мабуть, сама легка, життєрадісна з усіх представниць зодіакальної діаспори – легко прощає образи, щиро не тримає зла на серце, але так само легко вона може піти й не повернутися. Їй може здатися, що чоловік Телець «перекриває» їй кисень, намагаючись урезонити і зробити більш домашньою і сімейної. Життя жінки Водолія – це потік свободи, руху, спілкування, складно уявити її замкненою в чотирьох стінах з одомашненным Тельцем. Її стихія – це постійний рух, розвиток. Саме тому їх зв'язок навряд чи ризикує увінчатися успіхом, аж надто це різні люди, які мають дуже мало точок дотику.

З усіх повітряних знаків у Тельця найбільш сприятливий тандем може трапитися з жінкою Вагами. Вона так само як і він прагне до фінансового благополуччя і не жбурлятиме грошима направо і наліво. Жінка Ваги може бути дуже доброю господинею в домі, у неї є для цього всі таланти: чудово готує, має здібності до рукоділля, дуже жіночна і витончена – цим вона підкорить Тільця з першого погляду. Ваги, як і її чоловік, дуже любить дітей і мріє про великий міцної дружної сім'ї, в якій Ваги стане прекрасною дружиною і мамою. Поєднання в сексі чудове, дуже пристрасний і красивий союз, їм буде дуже добре один з одним, вони навряд чи коли-небудь забудуть час, проведений разом. Настільки добре ці двоє доповнюють один одного.

Кар'єра і фінанси

Телець дуже працьовитий і уперт – ніколи не шукає легких шляхів до заробляння грошей, не халтурить, всього домагається виключно своєю працею. Працездатності такої людини можна тільки позаздрити. Якщо він поставив собі за мету, то буде діяти напролом і обов'язково досягне бажаного. Начальство обожнює і цінує працівника Тільця, на нього завжди можна покластися, такий чіткий, акуратний, педантичний співробітник ніколи не підведе команду.

Також Телець сам має всі шанси стати чудовим керівником, люди поважають його, слухають і довіряють. У нього чиста репутація, він ненав'язливий у спілкуванні. Начальник Телець завжди допоможе своїм підлеглим, виступить для них в якості мудрого батька і вчителя, ретельно і спокійно роз'яснить всі незрозумілі і складні місця. Тельцю не треба бити кулаком, показуючи, хто тут головний, результати виконаної роботи зроблять це краще за нього самого. Головне для такого працівника – успішно виконане завдання, тому він буде працювати не на швидкість, а на якість. Навколо нього завжди панує спокійна некваплива робоча атмосфера, в якій усім дуже комфортно перебувати. Згодом колеги починають вважати Тільця буквально частиною своєї сім'ї.

Чоловік Телець завжди приходить на роботу вчасно, зазвичай йде одним з останніх і може легко попрацювати в понаднормові годинник, якщо цього вимагає виробництво. У нього немає бажання зробити роботу абияк і скоріше втекти додому дивитися футбол або провести час в барі з друзями. На роботі Телець не відволікається на порожню балаканину і не стирчить довго в курилці в надії скоротати час до завершення робочого дня.

Своє робоче місце він тримає в чистоті і порядку, часто на його столі можна зустріти антисептик для рук і вологі серветки. В їдальні Телець також часто прибирає за собою посуд або сам миє її, поважаючи чужу працю і час. Оскільки стихія цього зодіакального знака – земля, його представник дуже цінує матеріальні блага, вони мають для нього дуже важливе місце у житті. Телець любить смачно поїсти, випити якісний дорогий алкоголь, шикувати, купувати собі якісну зручний одяг та взуття.

Йому подобається, коли вдома затишно, тепло, світло і смачно пахне їжею. При цьому не можна назвати Тільця марнотратом.

Гроші він витрачає з великою неохотою, йому більше подобається збирати і відкладати «чесно зароблені» в банківську комірку або домашній сейф, щоб час від часу підраховувати свої багатства і насолоджуватися фінансовим благополуччям. Але і скнарою таку людину назвати не можна. Телець щиро любить побалувати тих, кого по-справжньому любить і поважає. Чоловік Телець буде з задоволенням витрачатися на об'єкт своєї любові, особливо коли побачить, що жінка з ним не з-за грошей. Але швидше буде купувати їй практичні подарунки, такі як сертифікати в магазин косметики або нижньої білизни, предмети домашнього побуту або хороші якісні прикраси. Він не бачить сенсу витрачати багато грошей на таку пекучу нісенітницю, як квіти або політ на повітряній кулі.

Але якщо побачить, що жінка дійсно хоче романтичний подарунок, то піде на поступки, адже для нього немає нічого важливішого, ніж щира дитяча радість коханій і вдячна посмішка на її обличчі. Він любить відчувати себе покровителем і добродетелем, все ж якесь марнославство і честолюбство притаманне Тельцям, але їх це анітрохи не псує. Дітей своїх чоловік Телець теж не буде надмірно балувати і навряд чи стане їм купувати купу іграшок і солодощів, а також часто водити в ресторани швидкого харчування. Швидше, він подкопит грошей і визначить своїх нащадків в елітний ліцей чи коледж, а потім допоможе їм з надходженням в престижний університет. Адже для нього немає нічого важливішого якісно і добротно прожитого життя.

Дітям доведеться дуже постаратися, щоб їх тато по-справжньому пишався ними, але з такою психологічною і матеріальною підтримкою, як від Тельця, вони стануть успішними успішними людьми. Кращого друга і радника, ніж їхній батько, їм навряд чи можна знайти.

Що подарувати?

Чоловік Телець не дуже товариський, тому дізнатися, який саме подарунок хотів би отримати на день народження – завдання не з легких. Для цього на допомогу прийде гороскоп, ваша інтуїція і знання свого «бика». Чоловіки цього знака люблять практичні корисні та якісні подарунки, дрібничка або символічний подарунок на пам'ять навряд чи доведеться імениннику по душі. Телець не бачить сенсу в порожній витраті грошей, нехай навіть розуміє, що йому хотіли зробити приємно.

Представники цього знака, на жаль, не оцінять такий жест, що дарує вважатимуть марнотратом і марнотратником, який не знає справжню ціну грошам і не має смаку і почуття стилю. Краще подарувати щось невелике, але якісне і корисне. Цим ви викличете задоволення і схвалення.

Телець – дуже домашня людина, тому йому можна подарувати речі, пов'язані з затишком і комфортом.

Будучи цінителем справжніх предметів мистецтва, оцінить якісну і стильну річ для прикраси інтер'єру. Такий чоловік обожнює все, що вносить у життя відчуття комфорту і естетики, буде відчувати себе царем у своїх володіннях, походжаючи по затишного «гнездышку», оздобленому картинами і дорогими речами. Махровий пухнастий теплий халат також буде відмінним корисним подарунком. М'які пледи і диванні подушки не залишать Тільця байдужим, адже йому так приємно поніжитися на дивані після важкого робочого дня і відпочити душею і тілом. Є велика ймовірність, що саме один з Тельців був автором фрази: «Мій дім – моя фортеця».

Також ви абсолютно не скривдите, а може бути, навпаки, доставите справжню радість материалисту Тельцю, якщо привітаєте його з святом, подарувавши гроші. Головне, щоб вони були красиво і витончено упаковані в конверт, вітальну листівку або навіть в скарбничку. Телець по достоїнству оцінить цей жест, так як просто обожнює збирати гроші. Усвідомлення того, що у нього є прихований капітал дуже гріє серце і вселяє впевненість у завтрашньому дні. Чи він зможе витратити подаровані гроші на справді потрібну і корисну йому річ, і у нього не залишиться неприємного осаду, що ви подарували йому нісенітницю, хай навіть дуже старалися з вибором, сподіваючись догодити.

Напевно ніхто з представників знаків зодіаку не любить так смачно, щільно і добре поїсти, як Телець. Хороший ситний вечеря приносить йому справжнє задоволення, після якого Тільця можна порівняти з задоволеним урчащим котом, настільки він задоволений і щасливий після чудової трапези, а якщо приправити це келихом дорогого витриманого вина, то задоволення його не буде меж. Можна подарувати своєму чоловікові сертифікат на кулінарні курси, де його навчать професійно готувати улюблену страву, адже відомо, що найкращі кухарі – чоловіки.

Тільця не залишить байдужим заброньований столик у вашому улюбленому ресторані, в тихому куточку, зі свічками, гарною музикою, пляшкою вина різноманітним і смачним вечерею. Хоч тельці брутальны і мужні зовні, всередині дуже романтичні і навіть ніжні, на це впливає їх планета-покровитель – Венера. Також вашому чоловікові доведеться по душі організований вами вечерю прямо у вас вдома, вірогідно, цей варіант буде найбільш комфортним для нього. А після вечері ви можете подарувати чоловікові чудову ніч кохання.

Хоч Тельці і віддають перевагу активному відпочинку домашній затишок, все ж природу вони теж люблять. Їм сподобається поїздка до озера на пікнік або похід вихідного дня в ліс, але не дуже далеко від дому.

Чоловіки Тельці дуже люблять м'ясо, тому якщо ви заздалегідь замарінуете шашлик із свіжої соковитого м'яса з цибулею і спеціями, то будьте впевнені, що станете для Тельця кращою з жінок. Йому може сподобатися кінна прогулянка на пару з коханою жінкою, у тиші і прохолоді лісу або вздовж берега річки. Адже такий чоловік дуже цінує гармонію, тишу і спокій, відпочинок без зайвих нервів і адреналіну.

Йому сподобається прогулянка на катері, човні, де він сам буде капітаном і зможе продемонструвати всі свої найкращі чоловічі якості, такі як фізична сила, витривалість, спритність. Йому подобається, коли жінка ним захоплюється. Проте відпочинок на розкішній яхті теж не залишить Тільця байдужим, йому приємно час від часу відчувати себе господарем становища – багатим, респектабельним, щоб офіціанти приносили розкішні страви, що складаються з свіжих морепродуктів, м'ясних нарізок і стиглих фруктів. Легкий бриз буде доносити свіжість і прохолоду, а поруч буде красива доглянута улюблена жінка. Що ще потрібно нашому імениннику, щоб відчути себе по-справжньому щасливим.

Дізнайтеся, чим цікавиться ваш Тілець, які в нього хобі, захоплення. Щоб не помилитися з вибором, можна подарувати йому подарунковий сертифікат. Якщо чоловік любить читати, то подаруйте йому сертифікат в книжковий магазин. Любителю комп'ютерних ігор можна придбати мишку для геймерів в комплекті зі зручним силіконовим килимком для неї. Якщо ваш чоловік любить красивий одяг, то дізнайтеся розмір і виберете якісну стильну річ, спираючись на його смак.

Не забувайте про аксесуари, тільки це має бути не дешева китайська біжутерія, а якісна добротна річ. Можна подарувати наручний годинник, Тельці люблять точність і акуратність, а годинник завжди допоможуть скрізь вчасно.

Також гарним подарунком буде шкіряний ремінь, срібні запонки, окуляри, ланцюжок або печатка. Дорога витончена ручка для підписання важливих договорів буде окрасою його робочого столу. Якщо ваш чоловік любить доглядати за собою, можна записати його в кращий барбер-шоп вашого міста, заздалегідь заплатити майстру, щоб той зробив імениннику красиву стрижку і укладку волосся, бороди із застосуванням смачних ароматних масел, парфумерного воску і кондиціонера для волосся. У багатьох чоловічих цирюльнях після стрижки роблять масаж голови, що припаде до душі абсолютно кожному відвідувачу.

Отже, топ 10 найкращих подарунків для Тельців:

 • гроші;
 • дорогі аксесуари;
 • романтична вечеря;
 • поїздка на природу;
 • письмовий набір;
 • шкіряний портфель;
 • картина;
 • сертифікат в книжковий магазин;
 • сертифікат в барбер-шоп;
 • теплий домашній халат.

Талісмани

Так як Телець – весняний знак, кольору удачі для нього також у весняних тонах: ніжно-зелений колір молодої зелені, відтінок ясного чистого блакитного неба, світлі відтінки жовтого і оранжевого, бежеві тони. А від насиченого агресивного червоного кольору краще утриматися, не забувайте про те, діє як червона ганчірка на бика. Цей колір не тільки може підсвідомо розсердити Тільця, але також принесе невдачу.

Камені-талісмани для тельця: агат і смарагд, яшма, рожевий кварц, халцедон, сапфір. При носінні ці камені можуть захистити чоловіка від травм, невдач, допоможуть розкритися духовно, розвинути інтуїцію і краще відчувати своє «внутрішнє Я».

Справжні природні камені допоможуть від пристріту, псування, відведуть заздрісних недоброчесних людей, енергетичних вампірів, так як у присутності каменів чорна магія втрачає свою силу, а всі погані посили камені візьмуть на себе. Квіти і рослини для народжених під знаком Тельця: жоржин – надійний оберіг і захисник, конвалії – символ порядності та любові до порядку, жасмин – подарує тельцю товариськість, відкритість, притягне до нього людей.

Каштани наділяти своїх власників життєвою силою і енергією, фіалка принесе затишок, спокій і внутрішньо умиротворення. М'ята – розслабить і заспокоїть після напруженої розумової діяльності або важкого дня.

Амулетом для Тельця виступлять прикраси з зображенням символу їх знаку зодіаку – бика: підвіска, печатка, пряжка ременя, статуетка. Краще всього, якщо амулет буде виготовлений з дорогоцінного металу, адже Телець – це знак, що втілює матеріальне благополуччя. Ідеальним варіантом буде вкраплення в амулет каменів-талісманів, тоді оберіг буде мати подвійну силу і вашому чоловікові завжди буде супроводжувати удача.

Символ коня і слона також є сприятливим для Тельця. Вони символізують силу, витривалість, терпіння, прагнення перемагати. Такі статуетки допоможуть зміцнити становище в суспільстві і будуть сприяти зміцненню фінансового стану.

Краще, якщо вироби будуть зроблені з бронзи або цінної породи дерева. Амулети ні в якому разі не повинні бути виконані в червоних кольорах.

Враховуємо східний гороскоп

Варто пам'ятати, що на характер і долю людини впливає не тільки знак зодіаку, але і рік народження – так званий східний або китайський гороскоп. Так само, як і зодіаки, східний гороскоп ділиться на 12 знаків, кожен з яких наділяє свого володаря певними якостями, рисами характеру і талантами. Тому, якщо ви хочете вивчити свого Тільця краще, вивчіть інформацію щодо року його народження.

 • Щур. Дуже люблять збирати гроші, чим більше, тим краще. Деяких народжених в цей рік можна навіть назвати жадібними людьми. Однак звідси ж випливає їхня величезна працездатність, любов до праці. У спілкуванні з незнайомцями нерідко замкнуті і мовчазні, зате здатні дуже багато зробити для тих, кого по-справжньому люблять. У людей цього знака відмінне почуття гумору та кмітливість, вони завжди є душею компанії у присутності близьких людей.
 • Бик. Народжені в рік Бика, неймовірно витривалі, сильні і працьовиті люди. Їх працездатності можна тільки позаздрити. Для сну їм достатньо всього кілька годин, і вони знову повні сил і енергії. Це дуже чесні і небагатослівні люди, але в той же час Бики дуже легко заводять нових друзів. Дуже захоплюються і романтичні натури.
 • Тигр. Тигрів характеризує прагнення до кращого життя, розкриття свого творчого потенціалу. Вони дуже емоційні, їх потужна позитивна енергія відчувається навіть на відстані. Народженим у рік Тигра подобається бути душею компанії, вони намагаються показати себе в найкращому світлі і закохати в себе всіх присутніх, і їх вроджене чарівність допомагає їм у цьому.
 • Кіт / Кролик. Люди, народжені в цей рік наділені благородством, витонченістю, хорошими манерами. Вони дуже ввічливі та уважні до своїх партнерів і співрозмовникам. Їх явні таланти: дотепність, артистичність, тактовність. Ці люди потребують затишку та комфорті, дуже цінують тепло домашнього вогнища. У розмовах намагаються уникати суперечок і завжди уважно вислухають чужу точку зору.
 • Дракон. Дракон втілює успіх і везіння. Це єдине з представлених тваринний у китайському гороскопі, яке є міфічним. Люди, народжені в рік Дракона щедро наділені креативністю, авантюризмом, тягою до пригод, неординарністю. Серед Драконів дуже багато діячів мистецтва. Вони дуже впевнені в собі і своїх можливостях, люблять жити на повну котушку, люди цього знаку не здатні на жадібність і дріб'язковість.
 • Змія. Немає більш мудрого тварини, ніж змія. Люди, народжені під цим знаком, наділені необмеженими інтелектуальними здібностями, мудрістю, знаннями, тонким чувствованием навколишнього світу і психології людей. Змії завжди досягають поставлених цілей, їх можна назвати перфекціоністами, будь-яку задачу їм необхідно виконати ідеально. У той же час цих людей відрізняє замкнутість і невпевненість.
 • Кінь. Мабуть, сама витривала і здатна до важкої фізичної праці з усіх знаків, у всіх сферах життя їм щастить. Коні дуже дотепні, веселі, сміхотливі, майже завжди перебувають у хорошому настрої і немов магнітом притягують до себе людей. Вони обожнюють бути душею компанії, звертати на себе увагу, при цьому дуже дбайливі і готові в будь-який момент підставити плече підтримки.
 • Коза / Вівця. Вівці знамениті своїм мирним, доброю і лагідною вдачею. Ці люди не виносять спорів і розбіжностей, що живуть з усіма в мирі та злагоді. Кози дуже обережні, працелюбні і старанні, з ними дуже приємно спілкуватися. Вони наділені природним шармом і чарівністю. Дуже дбайливі, вірні й надійні люди. Однак схильні час від часу впадати в нудьгу, турбуватися по дурницях.
 • Мавпа. Дуже рухливі, артистичні, активні люди, товариські, доброзичливі, ерудовані, кмітливі і завжди намагаються опинитися в самій гущавині подій. Серед Мавп багато лідерів і керівників, їх талант – вести за собою людей, надихати їх на звершення. Часом здається, що Мавпа не може всидіти на місці, вона здатна робити кілька справ одночасно, але їм не завжди вистачає посидючості довести розпочату справу до кінця.
 • Півень. Дуже яскраві, сміливі і сильні особистості, виходять переможцями з будь-якої дискусії, без роздумів висловлюють свою думку з будь-якого приводу. Зовнішній вигляд дуже важливий для народжених в рік Півня, вони завжди одягаються у відповідності з останніми світовими тенденціями. Це дуже стильні і доглянуті люди. Півні дуже дотепні і наділені яскравою індивідуальністю. Також вони акуратні, точні і педантичні, якщо взялися за щось, то виконають в кращому вигляді.
 • Собака. Самі вірні з усіх знаків, їх сміливо можна назвати однолюбами. Людей цього знаку відрізняє дружелюбність, доброзичливість, альтруїзм, турбота про ближнього. Собаки дуже мудрі й проникливі, дуже добре розбираються в людській психології. Твердо знають, чого хочуть від життя і сміливо йдуть назустріч своїй мрії. Серед Собак дуже багато по-справжньому талановитих творчих особистостей.
 • Свиня. Народжені в рік Свині, дуже м'які, добрі, довірливі, щирі люди, іноді схильні до наївності і мрійливості. Вони виправдовують і прощають всі помилки і похибки людства. Свині славляться любов'ю до праці, старанність, надійністю і щирістю, на них завжди можна покластися. Однак Свиням властива замкнутість і невпевненість.

Про те, як зробити шлюб з чоловіком-тельцем щасливим, дивіться далі.