Сумісність Тельців і Львів: дружні і любовні взаємини

Сумісність Биків та Левів досить гармонійна. Ці люди чудово розуміють один одного, не сперечаються і можуть знайти вихід практично з будь критично важливій ситуації. Крім того, завдяки своїм унікальним якостям вони доповнюють один одного. Льву протегує планета Уран і стихія Повітря, завдяки чому він відрізняється високим інтелектом і добре розвиненою логікою. Крім того, даний тип людей постійно сповнений ідей і задумів, однак у багатьох випадках їм не вистачає рішучості і настрою для того, щоб втілити всі ці задуми в реальність.

Телець, в свою чергу, є підопічним Марса, тому вважається одним з найбільш активних знаків зодіаку. В таких людях постійно можна побачити величезну кількість вільної енергії, яка йде на різні непотрібні дії. А от союз з Левом дозволяє повністю вирішити дану проблему, так як активність Тільця може використовуватися для того, щоб реалізувати мрії і задуми свого партнера.

Слід зазначити, що більшість спілок даних знаків зодіаку відрізняються практичністю і оригінальністю. Незалежно від форми відносини, задоволеними залишаться як перші, так і другі, адже один партнер отримує можливість працювати на цікаві ідеї, а другий надає для цього необхідну енергію і силу. Саме тому подібні союзи вважаються одними з найбільш оптимальних і міцних.

Плюси і мінуси союзу

Тельці чоловіки відрізняються коммуникативностью і чарівністю. У більшості випадків це досить харизматичні особистості, які притягують представниць прекрасної статі. Якщо чоловік цього знака зодіаку закохується в певну дівчину, то він не буде чекати ініціативи у дівчини і відразу ж візьме все в свої руки. А знайомство з протилежною статтю для таких хлопців не становить праці: їх харизма дозволяє відразу зацікавити дівчину. Не багато жінок здатні встояти перед натиском привабливого вогняного хлопця, тому чоловіки Тельці вкрай рідко страждають від нерозділеного кохання.

Якщо йдеться про довгострокові відносини, то тут можна відразу ж помітити важку вдачу підопічних Марса. Всі люди, які мають відношення до «червоної» планеті, відрізняються впертим характером і невеликий агресивністю. Крім того, для таких особистостей зарозумілість не є чимось рідкісним. Чоловіки Тельці відрізняються крайньою буйною вдачею, впоратися з яким може не кожна дама. А ось у Львів, у порівнянні з іншими знаками зодіаку, це виходить дуже добре. Вони самі характеризуються досить спокійним характером і здатністю терпіти погані звички і норовливий характер інших людей.

Дівчина, яка народилася під заступництвом Урану, відрізняється сильним і самостійним характером. Це в якійсь мірі унікальна особистість, яка любить приймати рішення самостійно, але при цьому не забуває радитися з іншими людьми і враховувати їхню думку. Лев характеризується проникливим розумом, а також схильністю аналізувати все, що відбувається в їхньому житті і робити правильні висновки навіть із самої нещасливої ситуації.

Відмінною особливістю даної жінки є ефектність і привабливість, завдяки чому вона може похвалитися величезною кількістю шанувальників. Проте завоювати серце цієї нетривіальної особистості може тільки по-справжньому особливий чоловік.

Представники обох знаків характеризуються впертістю і бажанням постійно контролювати ситуацію. Як показує статистика, саме Тілець і Лев зазвичай є лідерами, що ведуть за собою натовпи людей. Це може призвести до певних конфліктів у стосунках, так як кожен представник знаків бажає бути ведучим, а в більшості випадків впертість і прагнення приймати рішення самостійно не поєднуються із взаємною повагою один до одного.

Наскільки сумісні?

Якщо хлопець Тілець, а дівчина Лев, то зірки такого союзу прихильні, однак сімейне щастя отримати буде досить складно. Якщо на ранніх етапах відносин все складається гладко і не віщує біди, то через деякий час можуть початися проблеми у взаєморозумінні. При знайомстві і в перші місяці чоловік намагається обсипати свою даму квітами, романтичними вечерями і постійною увагою. А дівчина Лев, яка схильна до постійного увазі, радіє подібним речам і завдяки цьому відносини складаються досить добре. Через деякий час подібні романтичні союзи можуть перетворитися в розбрати.

Основна проблема полягає в занадто великий темпераментності Тельців, які можуть ревнувати свою партнерку практично з будь-якого приводу. А ось Лев характеризується любов'ю до свободи, тому дівчина починає обурюватися і відмовляється постійно доповідати своєму коханому про місцезнаходження.

Як вже зазначалося, представники обох знаків відрізняються впертістю і бажанням постійно бути лідерами. Як тільки романтика розвіється, між парою починається боротьба за командний пункт. Кожен бажає бути головою у відносинах, приймати найбільш важливі рішення і отримувати бажане.

Даний період можна назвати кризовим щодо партнерів. Тут зберегти взаєморозуміння і повагу вдається тільки в тому випадку, якщо пара проживає окремо. Хлопець Тілець і дівчина Лев почнуть незабаром нудьгувати один без одного і будуть жадати нових зустрічей, завдяки чому їм вдасться залишити спроби визначити, хто ж сильніший духом. Якщо ж партнери вже почали спільне проживання, то відносини можуть серйозно ускладнитися, а розбіжностей стане ще більше.

Через деякий час пара зможе навчитися поступатися та йти на компроміси, причому без втручання сімейних психологів та інших подібних фахівців. Почуття один до одного, міцніють, і в результаті кожен прагне догодити своєму партнерові і готовий відступити від власного бажання бути лідером.

Головна особливість чоловіка полягає в тому, що він постійно потребує надійної аудиторії, якій можна буде висловлювати власну думку та розмірковувати на будь-які теми. Такі люди постійно приводять людей додому, щоб зачарувати їх новою ідеєю або проектом. Ще з дитинства хлопцеві незнайомі слова «економія» і «ощадливість», тому коханої доведеться брати сімейний бюджет в свої руки і контролювати витрати.

Чоловіки Леви віддають перевагу активному відпочинку і занять спортом, а ось типова жінка Телець – прихильниця природи і туризму.

У дружбі

Якщо чоловік Тілець, а жінка Лев, то в дружбу у них відмінна сумісність. Загальні інтереси і взаємно зрозумілі принципи гарантують взаємна повага і прагнення постійно спілкуватися. Враховуючи той факт, що між ними відсутні які-небудь серйозні зобов'язання, включаючи спільний побут і так далі, приємне спілкування зближує цю пару і дозволяє стати справжніми друзями.

Відмітні переваги Тельців і Львів полягають у тому, що вони ніколи не кидають друзів у біді і намагаються допомогти всіма можливими способами. Саме тому подібні дружні стосунки міцні і надійні, адже кожен з них може розраховувати один на одного і не боятися зради.

Хлопець Тілець і дівчина Лев в дружбі можуть як можна більше часу проводити один з одним без будь-яких романтичних підтекстів і натяків. Дружба настільки міцна, що вона можлива навіть за умови наявності у одного з друзів другої половинки, яка також може стати членом дружнього співтовариства.

А ось якщо чоловік Лев, а дівчина Телець, то сумісність в дружбі середня. Обидва ці людини являють собою товариські особистості, які віддають перевагу світському суспільству і є душею компанії. Однак, найчастіше вони мають щось спільне тільки в масовці, а от якщо залишити їх наодинці, то вони один одному швидко набриднуть.

Зовні здається, що ця пара досить приємна і добре спілкується, однак дівчина Телець ніколи не зможе повністю довіритися хлопцеві, що народилася під знаком Лева. А що стосується його, то вона здається йому надто серйозною і вимогливою до інших людей. Для Лева важлива простота людини, а прагнення ідеалізувати світ, яке є у Тельців, Лев сприймає як зарозумілість. Приятельські стосунки і спільне місце роботи часто змушують пару спілкуватися і зустрічатися, однак міцна дружба хлопця та дівчини в цьому випадку практично неможлива.

Відмінною особливістю подібних дружніх відносин є наявність безлічі спільних інтересів. Це в значній мірі спрощує взаємодію між Левом і Тельцем.

В любові

Якщо чоловік Тілець, а дівчина Лев, то створити міцні любовні стосунки навряд чи вийде. Не має значення, хто саме в цій парі вирішив зробити перші кроки і познайомитися. Незалежно від розвитку ситуації, відносини будуть розвиватися досить швидко. Відмітна особливість полягає в тому, що вони є завойовниками, тому загадковість Лева буде залучати і збуджувати інтерес. Вони практично ні перед чим не відступають і намагаються отримувати своє, керуючись принципом «мета виправдовує засоби».

Цікава і досить довірлива дівчина Лев охоче пустить Тільця в своє життя, проте ніколи не зможе відкритися перед цим хлопцем повністю. В цьому і полягає основна проблема в любові, адже Тельцю необхідно повністю володіти своєю коханою людиною, а ось партнерка надати цього не може. Влюбившийся чоловік буде всіма можливими способами і методами доводити свої почуття, намагаючись завоювати довіру та отримати прихильність дами. Однак незалежно від серйозності намірів, бажаного зближення і максимальної відвертості він так і не отримає. Тут все залежить від самої натури дівчини, яка в основному не схильна до довіри і повного взаєморозуміння з коханою людиною.

У більшості випадків відносини розвиваються завдяки діям Тельця, однак тут проблема полягає не в тому, що Лев дівчина цілком байдужа. Мова йде про особливості її темпераменту, адже вона не звикла відкрито висловлювати свої почуття і прикладати багато зусиль для розвитку відносин, так як не вважає любов чимось важливим у житті. Тим не менш, хлопець навряд чи зможе змиритися з подібним, і такі проблеми стануть причиною великих сварок і сцен ревнощів.

Саме ревнощі в основному і є причиною розбрату у відносинах і їх кінцівки. У будь-якому випадку, до останнього моменту він намагається контролювати ситуацію і бути ведучим у відносинах, тому подальша доля зосереджується повністю в його руках. Із-за особливостей темпераменту дівчина Лев рідко може закінчувати відносини самостійно, адже вона людина звички і намагається зайвий раз не приймати подібних рішень. Якщо вона зможе змиритися з особливостями характеру Тельця, то відносини можуть бути тривалими, однак початкової пристрасті у них вже не буде.

У ліжку у цієї пари ніяких проблем немає, і кожен з них готовий викладатися на повну, щоб задовольнити свого партнера. Обидва людини готові спробувати щось нове і привнести в своє сексуальне життя різноманітність.

Якщо ж чоловік Лев, а дівчина Телець, то у подібних відносин у любові є майбутнє. Однак, слід розуміти, що незалежно від того, наскільки сильні і міцні відносини, партнери ніколи не зможуть повністю довіряти один одному і будуть мати власні таємниці. Особистий простір для них є невід'ємним принципом життя, тому підпускати свою другу половинку до себе надто близько не стануть. Відмітна особливість Лева полягає в тому, що він обожнює свободу і ніколи нікому не дозволить гнобити або обмежувати її. А що стосується дівчини Тельця, то вона може характеризуватися величезною кількістю секретів, однак при цьому буде робити все можливе, щоб дізнатися про свого партнера все.

Будь-які недомовки з боку хлопця розцінюються як пряма загроза для любовних відносин, тому дівчина намагається будь-якими засобами дізнатися абсолютно все про своєму чоловікові.

Якщо відбувається розрив любовних стосунків, то Леви з цим справляються досить добре і намагаються зберегти дружні стосунки зі своєю колишньою другою половинкою. А ось дівчина Телець не спілкується зі своїм обранцем і намагається якомога швидше забути його. Темпераментна особистість не сприймає дружби після серйозних стосунків.

На питання коханої дівчини, яке місце в його житті займають подруги, Лев не може дати однозначної відповіді, так як ніколи йому не доводилося думати про це. А ось дівчина Телець буде ревнувати Лева до будь представницям жіночої статі, тому якщо хлопець вчасно не розставить пріоритети і не перестане з ними спілкуватися, постійних сварок або розлучення не уникнути. Любовні стосунки з розумним Тельцем є відмінним шансом для Лева стати дорослішим і серйознішим, а також забути про юнацькі роки і нарешті встати біля керма. Подібна зв'язок буде гармонійною у разі, якщо дівчині вдасться впоратися зі своїм бажанням постійно контролювати ситуацію і виховувати свого чоловіка, а він не буде викликати ревнощі спілкуванням з іншими дівчатами і зробить все можливе для того, щоб не допустити виникнення двозначній ситуації.

Секс у цієї пари буде палким і пристрасним, так як обидва партнери віддають перевагу чуттєві насолоди. Відмітна особливість дами полягає в тому, що вона любить ніжність і подібні ласки і погладжування, а також обожнює довгі прелюдії. Що стосується чоловіка, то він намагається бути швидким і сміливим скрізь, включаючи статевий акт. У разі, якщо у них вийде гармонізувати ритми, то отримане задоволення буде великим, а сексуальні акти – насиченими.

В шлюбі

Практично з самого початку подружнього життя чоловікові Тельцю і жінці Леву складно прийти до спільного знаменника з багатьох питань. Вони обидва відчувають внутрішню міць свого партнера, однак при цьому не бажають відмовлятися від своєї ініціативності. Якщо чоловік насправді любить свою даму і хоче зберегти сім'ю, то йому доведеться відступити і довірити їй кермо правління. Однак при цьому чоловік ризикує опинитися в незвичному становищі, в результаті чого задумається, а чи варто взагалі продовжувати подібні відносини. Не виключено, що він втомиться від ролі веденого людини і прийме рішення поставити крапку.

Левиця постійно отримує від інших людей безліч компліментів і вважає це чимось природним і природнім, як і підпорядкування собі. У відносинах з нею партнер завжди буде відчувати тиск, в результаті чого йому стає некомфортно і незатишно. Основна проблема полягає в тому, що Телець, навпаки, не розуміє, чому в шлюбі хтось повинен домінувати. Він намагається настроїти таким чином, щоб кожен мав рівні права і не обмежував свободу іншої людини. Однак Лева подібне ставлення справ не влаштує. Йому завжди потрібно тримати руку на пульсі шлюбу і контролювати все що відбуваються в ньому процеси.

Досить серйозні розбіжності можуть бути пов'язані з грошима. Телець націлений на накопичення коштів, щоб забезпечити своє майбутнє і подбати про добробут всієї родини. А ось його партнерка-модниця звикла витрачати на себе великі суми, щоб постійно бути в центрі уваги і хвалитися цікавими нарядами. Це безсумнівно викличе нерозуміння у чоловіка і може стати причиною серйозних проблем. Навіть якщо відносини спочатку будуть ідеальними, то згодом невдоволення буде тільки рости. Тут найважливіше – не допустити, щоб воно перейшло критичну межу, інакше логічним продовженням усього цього будуть великі сварки, які в майбутньому можуть призвести до розлучення.

У будь-якому випадку, у них є всі можливості для щасливого існування. Незважаючи на свій характер і примхливість, Лев завжди зберігає вірність своєму партнеру, незалежно від гордості і інших недоліків. Вона робить все можливе, щоб не провокувати його на ревнощі, що безсумнівно буде оцінено Тельцем. Одним з перевагою дами, народженої під знаком Лева, є мудрість та прагнення лояльно ставитися до будь-яких речей. Саме тому вона намагається у будь-яких сімейних конфліктах брати на себе роль миротворця і знайти шлях вирішення проблеми. Це зовсім не означає, що чоловік повинен нічого не робити. Незважаючи на свій впертий характер, Телець повинен дати зрозуміти своїй другій половинці, що він цінує її прагнення поліпшити їхні стосунки і врятувати шлюб.

Чоловікові необхідно постаратися для того, щоб королева його серця могла відчути матеріальну і моральну підтримку. Дівчата Леви незалежні, однак у шлюбі вони бажають спиратися на надійне чоловіче плече. В шлюбі доведеться підлаштовуватися не тільки їй: обидва партнера повинні переглянути свої погляди на життя і союз, щоб не було проблем. Наявність дітей допоможе у цьому процесі, так як згуртує пару для їх виховання. У будь-якому відношенні вкрай важливо не зачіпати самолюбство другої половинки, інакше прощення можна так і не отримати.

Якщо чоловік – Лев, а жінка – Телець, то шлюб також характеризується цікавими моментами. Примітно, що познайомитися така пара може при дуже дивних обставинах, однак це ніяк не завадить їм побудувати міцну сім'ю. В шлюбі вкрай складно знайти гармонію і ще складніше прийти до спільного знаменника з цілого ряду питань. Шлюб такої пари в якійсь мірі схожий на протиборство, яке може закінчитися розривом відносин, так і щасливим спільним проживанням.

На старті шлюбу стає ясним, що дівчина-Телець і чоловік Лев зовсім несхожі. Їм складно прийти до спільного знаменника з цілого ряду питань, але це не зменшує пристрасті в їх відносинах. Драматизм союзу підтримується тим, що кожна сторона відрізняється внутрішньою силою і прагненням до самоствердження навіть в особистому житті. Відмітна особливість Лева полягає в тому, що він постійно прагне ділитися своїми досягненнями з суспільством. Для нього важливо бути в центрі уваги і показувати при кожному зручному випадку власну перевагу. Тому Тельцю доведеться звикнутися з ідеєю, що їх шлюб постійно буде на видноті.

Для дівчини подібне буде нецікавим, так як народжені під цим знаком зодіаку жінки терпіти не можуть пафос. Поведінка партнера їй здається нерозумним, тому вона в обов'язковому порядку вживатиме всі можливі заходи для того, щоб перевиховати його і змінити ситуацію. Будучи вкрай вимогливою до будь-яких дрібниць, ця жінка, швидше за все, зможе підпорядкувати собі навіть Лева, за умови, що він насправді любить її і хоче зберегти шлюб. Якщо ж пристрасть вже згасла і чоловік відрізняється вкрай впертим характером і любов'ю до свободи, то подібні спроби з боку його дружини можуть стати причиною смерті шлюбу.

Однак тут є й зворотна сторона медалі. Якщо дружині вдасться перемогти в цій сутичці і підпорядкувати собі Лева, то він втратить свою індивідуальність і левове велич, тому незабаром перестане цікавити Тільця.

З протилежного боку, якщо спроби дами взяти шлюб в свої руки і виправити становище зустрінуть невдоволення з боку чоловіка, то партнери цілком можуть вступити на стежку війни і повністю зіпсувати відносини. Слід відзначити, що кожній стороні такі військові дії будуть приносити задоволення, тому вони можуть затягнутися на тривалий час.

Щоб далі дати шанс стосунків і шлюбу, дружина Тілець повинна розуміти потребу свого партнера в отриманні уваги з боку оточуючих. Він може задовольнятися виключно першими ролями, навіть якщо не буде нести відповідальності за власні рішення. Обов'язково погоджуватися з ним: можна просто зробити вигляд згоди, і Лев буде задоволений своїм шлюбом і дружиною.

В роботі

Якщо чоловік – Лев, а жінка – Телець, то їм буде вкрай складно працювати разом. Представник сильної половини людства сповнений яскравих ідей, які він не соромиться висловлювати. Що стосується жінки, то вона віддає перевагу стабільній роботі, не любить ризикувати і привертати до себе підвищену увагу. Телець намагається у всьому отримати вигоду, а ось Леву не складе праці пожертвувати кошти для того, щоб зробити красивий жест. При наявності повної довіри вони зможуть чудово доповнювати один одного.

Якщо жінка Телець і чоловік Лев ведуть партнерські відносини, то вони будуть перетинатися вкрай рідко. Кожен з них є професіоналом у своїй галузі і прикладає максимум зусиль для того, щоб це так і залишалося. Співпраця можлива в ситуації, коли Лев проводить презентацію, а Телець ретельно прораховує її вартість і намагається якомога більше знизити витрати. Саме із-за таких ситуацій і можуть виникати конфлікти.

Якщо жінка Телець – керівник, а чоловік Лев – співробітник, то останній буде відчувати себе вкрай некомфортно. Йому постійно здається, що зла руководительца не дозволяє продемонструвати всі свої здібності. Основна проблема полягає в тому, що для подібної начальниці на першому місці завжди стоїть тільки матеріальний результат, а інші елементи здаються другорядними. Це основна причина невдоволення обох, хоча почуття гордості не дозволить їм перевести подібні взаємини у війну.

Така ж ситуація спостерігається у випадку, якщо жінка займає підпорядковану роль, а чоловік Телець – начальника. Подібний керівник відрізняється строгістю і авторитарним стилем управління. Він може бути поблажливим з деякими людьми, однак Тільця це не стосується. Справа в тому, що подібна дама завжди прагне показати свою спроможність і незалежність, тому й попит з неї відповідний.

Така ж ситуація спостерігається у випадках, якщо чоловік Тілець, а жінка – Лев. У плані бізнесу подібна пара здатна втілити в життя будь-які мрії. Вони досить ініціативні, щоб дати життя будь-якого проекту. Завдяки цьому пара може вивести на прибуток будь-яку справу. Чоловік зазвичай активно проявляє навички стратега, а дама більше схожа на тактика. Відмітна особливість Тельців полягає в тому, що вони продумують кожен крок до дрібниць і шукають методи, щоб досягти запланованих результатів будь-якими способами. Істотним недоліком ділового союзу є брак ідей і натхнення.

Можливі розбіжності

Астрологи вважають, що Тельці і Леви сумісні між собою на 54%. Це досить низький показник, який викликаний з-за цілого ряду можливих розбіжностей у відносинах. Основна проблема полягає в тому, що кожний з партнерів намагається бути головним у відносинах і тягне ковдру на себе. Вперті й горді особистості незгодні просто так поступатися власними принципами і бажають до останнього гнути лінію.

Крім того, кожна із сторін вважає, що інша не права і повинна поступитися. Жінка, народжена під знаком Тельця або Лева, постійно намагається змінити свого партнера і нав'язати йому своє бачення ідеальних відносин, як робочих, так і любовних.

Розбіжності також з'являться під час виховання дітей, адже партнери по-різному бачать цей процес і не планують поступатися навіть у такій делікатній справі.

Лев постійно жадає увагу і готовий піти на все що завгодно, лише б бути в гущі подій. В роботі або в особистому житті він любить виставляти все напоказ і постійно змагатися з іншими людьми. Тельці ж, незважаючи на своє прагнення до лідерства, воліють уникати зайвої уваги з боку інших людей. Вони не можуть зрозуміти таку поведінку Львів і намагаються всіма можливими способами змінити їх. Практично завжди це призводить до серйозного конфлікту.

Проблеми можуть з'явитися там, де партнери до цього ніколи не відчували непорозуміння. Наприклад, жінка, яка народилася під знаком Тельця, може захотітися переїхати в село або передмістя, а ось більшість Львів не уявляють себе далеко від міського шуму і суєти.

Проблеми можуть з'явитися і в процесі вирішення фінансових питань, так як кожна сторона звикла по-своєму поводитися з грошима. Він воліє витрачати кошти на нові автомобілі, подорожі та розваги, а їй завжди хочеться купувати нові предмети для квартири. Якщо Леви не гребують кредитами, то Тельці віддають перевагу ощадних рахунках. Вони завжди думають про майбутнє і намагаються мати запас на чорний день. Дами зазвичай віддають перевагу красивим прикрас і привабливій обстановці. Вони мріють, щоб всі речі були надійними і ними можна було користуватися сотні років.

Звичне для неї спокій може змінитися люттю, якщо він зіпсує меблі або розіллє вишневий сік на килим. Леви не зрозуміють, чому подібна дрібниця викликає роздратування і засмучує другу половинку. Якщо щось загубилося, зламалося або зіпсувався, то це можна замінити на нове і немає необхідності псувати відносини або сваритися з-за такої дрібниці. А ось Телець навряд чи погодиться з таким твердженням.

Основна радість полягає в тому, що будь-які розбіжності забуваються, як тільки пара виявляється в своєму ліжку. Фізична близькість приносить обом задоволення, тому вони готові забути про будь-яких суперечках і проблеми. Чоловік Лев не буде розчарований здатністю своєї другої половинки до чуттєвої та еротичної любові. Для неї секс представляє можливість народити дітей і зробити сім'ю ще міцніше.

Таким чином, Леви і Тельці підходять одне одному лише в тому випадку, якщо обидва партнери підуть на поступки і постараються зробити відносини взаимопроникающими і взаємодоповнюючими. Кожен партнер звик чітко висловлювати свою думку і ніколи не відступати від прийнятих рішень, але у шлюбі або любові їм доведеться йти на поступки і слухати один одного.

Спокій кожної сторони при виникненні проблем може змінитися гнівом величезних масштабів, в результаті чого кожна сторона може забути про обережність. Подібне відбувається не дуже часто, але може стати причиною ускладнення відносин. Партнерам доведеться поступитися, так як перемога однієї зі сторін може стати крахом відносин.

Про сумісність Тільця з Левом дивіться у наступному відео.