Сумісність Близнюків і Риб в дружбі і любові

Взаємовідносини Риб і Близнюків не можна назвати простими. Частково проблема полягає в тому, що обидва знака двоїсті, так що їм важко пристосуватися один до одного через непередбачуваність і тих, і інших.

Характеристика

Близнюки і Риби відносяться до двох протилежних стихій – Повітря і Води, які абсолютно не сумісні. Це багато в чому позначається на характері їх взаємовідносин. Дійсно, і в дружбі, і в роботі, і в родині обидва представника відчувають себе як на вулкані.

Жінки Близнюки по натурі своїй безпосередні, мінливі, товариські, активні, рухливі – словом, без діла не сидять.

Дівчину цього знака Зодіаку зазвичай важко не помітити, так як Близнюки всіма силами намагаються зробити так, щоб опинитися в центрі загальної уваги. Вони несуть себе по життю з високо піднятою головою. Як правило, жінки Близнюки ретельно стежать за собою, намагаючись завжди виглядати найкращим чином. Навіть у поважному віці вони здаються набагато молодше своїх років.

По натурі своїй екстраверти, Близнюки заряджаються енергією під час спілкування, особливо з протилежною статтю. Так, дівчині Близнюкам досить складно відмовитися від випадкового флірту, навіть перебуваючи в романтичних стосунках і відчуваючи до свого обранця глибокі почуття. Тому дівчина, народжена під знаком Близнюків, не порозуміється з чоловіком, що мріють про тихе сімейне життя.

Чоловік Близнюки дорожить своєю незалежністю, з-за чого не поспішає вступати в шлюб. Штовхнути його на цей крок може тільки сукупність декількох факторів. Він має бути без розуму від своєї партнерки. Варто сказати, що чоловіки Близнюки закохуються не так швидко і просто. Їх обраниця повинна залишатися таємничої і непередбачуваною, що не так-то просто, адже Близнюки відмінно розбираються в людях.

Чоловікові, народженому під знаком Близнюків, хочеться постійно бути в центрі уваги. Він наділений хорошим почуттям гумору, має широкий кругозір, тому з ним завжди цікаво і весело. Чоловік Близнюки не злопам'ятний і легко забуває образи, проте якщо поранити його почуття занадто сильно, він не забуде цього до самого кінця.

Жінка Риби не завжди може бути народжена красунею, але з плином часу природне чарівність, шарм і жіночність укупі з любов'ю до догляду за собою зроблять її чарівною. Мало хто здатний встояти перед дівчиною Риби. Її емоційність, наївність, таємничість і девический запал настільки привабливі, що чоловіки втрачають голову.

В дружбі і любові жінка, народжена під знаком Риб, віддається повністю. Її справи і проблеми відходять на другий план, як тільки вона бачить, що хтось інший потребує її допомоги. Однак і натомість вона чекає такої ж самовіддачі. Найважливіше для дівчини Риби – почуття безпеки, тому у неї мало друзів. Вона не стане ділитися чимось сокровенним з людиною, якій не довіряє. Незважаючи на чутливість, жінка Риби не влюблива і може протягом довгих років чекати свого єдиного.

Проте як би вона не любила людину, вона цілком здатна змінити йому, при цьому незрозуміло, що може штовхнути її на цей крок.

Для чоловіка Риби на першому місці стоїть чуттєва сторона життя, а не матеріальна. Такі люди є опорою у важкі часи, але на постійній основі жертвувати собою і своїми інтересами вони не готові. З-за цього в сімейному житті можуть виникати розбіжності, особливо якщо жінка не хоче брати побутові питання повністю на себе.

Будучи одними з найбільш чутливих представників, чоловіки Риби – чудові коханці, здатні відчути кожне бажання своєї жінки. Однак постійний пошук нових відчуттів і захоплення прекрасним аж ніяк не сприяє вірності таких людей, тому чекати від них моногамії не варто. Варто пам'ятати, що якщо чоловік Риби по-справжньому любить, то він не зможе змінити своєї обраниці навіть в думках.

Поведінка в дружбі

Дружні стосунки Близнюків і Риб – найкращий формат комунікації. Якщо у відносинах необхідно дотримуватися певних рамок, брати на себе певні зобов'язання, то дружба зовсім цього не передбачає.

Жінка Близнюки і чоловік Риби здатні бути відмінними друзями хоча б тому, що обидва мало дбають про матеріальне. Їм куди цікавіше обговорювати всілякі філософські теми, мріяти і будувати плани на майбутнє. Чоловік Риби в силу своєї відірваності від реальності часто відчуває себе не в своїй тарілці, так як статус – не головне для нього. Дівчина Близнюки не піклується про вигоду, коли заводить з кимось дружбу. Їй цікавий сам чоловік. Чоловік Риби цінує її саме за це.

До того ж Близнюки всіх навколо заражають своїм оптимізмом, а Рибам, схильним до зневіри і самокопання, таке якість імпонує. У свою чергу, невгамовна фантазія Риб, їх здатність постійно винаходити щось нове, шукати незвичайні теми для розмови залучають Близнюків, які постійно шукають нових вражень та емоцій. Тим не менш, вірогідність, що дружня симпатія переросте у щось більше, вкрай мала. Цих людей практично не тягне один до одного ні в особистому, ні в сексуальному плані.

Незважаючи на замкнутість і вроджену скромність, Рибам необхідно час від часу вибиратися з дому, щоб розвіятися. Ніхто краще Близнюків не знає, де і коли відбудуться найцікавіші події, як дістати кращі квитки і скористатися деякими привілеями.

«Тягаючи з собою Риб, Близнюки нададуть тим величезну послугу, подяку за яку не змусить себе чекати.

Що примітно, дружній союз між чоловіком Близнюками і дівчиною Рибами малоймовірний. Спочатку вічна залученість і здатність до емпатії, властиві Рибам, привернуть Близнюків, але надалі їм стане нудно з апатичними і ніжними Рибами. У свою чергу, Риби побоюються Близнюків, так як їм нічого не варто сильно поранити словом, при цьому нічого не помітивши. Єдине виключення – коли чоловік Близнюки і дівчина Риби – родичі. Тоді брат буде опікати свою нерасторопную сестрицю, а вона – піклуватися про нього і підтримувати.

Загалом, для тривалої і міцної дружби цей дует не зовсім підходить. Занадто різні погляди на життя, зокрема, на саму дружбу, роблять відносини напруженими.

Сумісність у коханні

Близнюки і Риби цілком можуть мирно співіснувати, але для цього знадобиться велика кількість зусиль з боку кожного з партнерів. Обидва знака подвійні, тому доведеться уживатися не двом особистостям, а цілої четвірці. Не дивно, що це виявляється непросто.

На перших порах, як і в будь-якій парі, партнери засліплені любов'ю і бачать один в одному тільки те, що і послужило причиною симпатії. Наприклад, в союзі жінка Риби і чоловік Близнюки його тягне її таємничість, деяка замкнутість, недоступність, а її – задерикуватий характер, легке ставлення до всього, вміння робити широкі жести і красиві компліменти. У ситуаціях, коли дівчина належить до знаку Близнюків, а чоловік – до знаку Риб, вона «клює» на його поступливість у поєднанні з чувствующейся силою характеру, а він – на оптимістичний образ дівчатка-реготухи. Але з плином часу флер розсіюється, і партнери починають помічати один одного дратують риси.

Жінка, народжена під знаком Риб, мріє про родину, домашній затишок, тихому щастя. Вона не вважає такий стан справ кайданами і щиро не розуміє, чому її обранець не поспішає робити пропозицію, хоча клянеться їй у вічній любові. Чоловік Близнюки, всупереч всьому, не готовий зв'язувати себе зобов'язаннями. Йому і так живеться непогано. Він не уявляє, що може змінити цей штамп, адже все і так добре. В особливих випадках чоловік може пояснювати своє небажання переходити на новий рівень тим, що чогось в житті він ще не встиг досягти: не купив квартиру, машину, дачу і так далі.

Рибам, що живуть далеко від матеріального світу, цього не зрозуміти, тому часто стосунки закінчуються розбитим серцем одного або обох партнерів.

Вроджена схильність жінок Близнюків до флірту спочатку приверне скритного і чутливого чоловіка Риби, але в подальшому стане каменем спотикання. Для нього незрозуміло, як можна одночасно загравати відразу з декількома представниками протилежної статі. Хоча сам він робить те ж саме, за собою подібних оказій чоловік не помічає, тому буде питати зі своєї партнерки по повній.

На шлюб така пара вирішиться або дуже швидко, або не вирішиться взагалі. Надалі чоловік, не впоравшись з ревнощами, може вимагати розлучення. Проблем додає і легковажне ставлення Риб до грошей. Якщо Близнюки не можуть прожити без комфорту, то Риби вирішуються і на рай в курені.

Секрети гармонійного шлюбу

Щоб союз двох настільки різних знаків виявився гармонійним, працювати над собою належить кожному з партнерів. На жаль, навіть це не гарантує щастя в сімейному житті, адже Близнюки і Риби – дві діаметрально протилежні особистості.

Для початку варто сказати про позитивні моменти. Хоч Близнята й Риби абсолютно різні, завдяки цьому вони добре доповнюють один одного. Якості, яких бракує одного з партнерів, із надлишком в іншому. В результаті з плином часу пара розвивається як особистості. Риби починають більш позитивно дивитися на багато речей, а Близнюки розуміють, що іноді все-таки необхідно поступитися власними інтересами для загального блага.

Важливо, що безрозсудні Близнюки навчаються у Риб обережності. Якщо спочатку вони діяли, ставлячи на кін усе, то з часом вони починають замислюватися про наслідки і про те, чи варта гра свічок. З іншого боку, Риби як знак із зовсім відсутніми лідерськими якостями навчаються у Близнюків відстоювати свої позиції там, де це необхідно. Риби стають впевненіше в собі і навіть можуть надихати на нові звершення, беручи відповідальність і керівництво на себе.

Гармонію здатна забезпечити схильність обох знаків Зодіаку робити романтичні жести на адресу партнера. Хлопець може говорити дівчині красиві слова, а вона час від часу балувати його вечерею при свічках. Парі важливо регулярно влаштовувати подібні заходи, так як вони здатні підігріти взаємний інтерес закоханих.

Частою проблемою стають різні недомовленості й таємниці між дружиною і чоловіком.

Саме взаємні підозри часто призводять до скандалів, охолодження почуттів і розлучення. На жаль, переробити себе у партнерів не вийде, тому є два виходи. Перший – не звертати уваги на такі недомовки і дозволити партнерові мати свій особистий простір. Другий – все ж спробувати більше розповідати один одному, не доказуючи тільки малозначні деталі. Це збереже натяк на таємницю, який так необхідний і Рибам, і Близнюкам як індивідуумам.

Також можуть виникнути проблеми з-за різних темпераментів. Не можна сказати, що Риби і Близнюки несумісні в ліжку, але без проблем не обійдеться і ця сфера. Чуттєвих Риб може відштовхувати Близнят тяга до експериментів, в той час як Близнюки можуть сприймати Риб як занадто закритих. Щоб вирішити цю проблему, потрібно відкрито поговорити про свої почуття і бажання, а в подальшому спробувати знайти компроміс.

Взаємини на роботі

Якщо в любовних відносинах між Близнюками і Рибами можуть бути конфлікти, то в плані роботи вони на сто відсотків підходять один одному. Особливо це стосується творчої сфери. Більш закриті Риби занурені глибоко в себе, але при цьому чудово відчувають навколишній світ, у них розвинене почуття прекрасного. Близнюки вміють знаходити спільну мову з ким завгодно. Завдяки цьому вони зможуть без праці створювати спільні роботи, а потім просувати їх усіма можливими шляхами.

Однак між Рибами і Близнюками можливі не лише партнерські відносини. Сценарій «керівник-підлеглий» теж має право на існування. Краще всього, коли шефство беруть на себе Близнюки. Рибам необхідно, щоб завдання було поставлено перед ними гранично ясно. Тоді вони з усією відповідальністю зможуть взятися за роботу. В той же час непевні Близнюки не завжди в змозі це зробити. Як наслідок – непорозуміння і стрес.

Якщо керівник – Риби, Близнюки можуть страждати від зайвої скрупульозності. Для Близнюків важливий творчий підхід, можливість працювати за настроєм і відсутність рамок, в той час як Риби концентруються не тільки на кінцевому результаті, але і на деталях. Часто такий надмірно вимогливий керівник не може знайти спільну мову з підлеглим знаку Близнюки.

Рибам і Близнюкам не варто разом працювати над якимись проектами і завданнями, що не мають відношення до творчості і практично не дають простору для маневру.

Оскільки у них зовсім різний підхід до роботи, така співпраця буде складним для обох сторін. Якщо Риби повністю занурюються в роботу і можуть довгий час робити щось монотонне, Близнюкам потрібно постійно перемикатися між завданнями. У підсумку Рибам підхід Близнюків здасться несерйозним, а Близнюкам стиль роботи Риб – надто повільним і малоефективним. Так що не варто об'єднувати цих двох людей в одну команду.

Як показує практика, обидва знака живуть поза матеріальних понять, тому часто їх співпраця закінчується спільним ухилянням від від покладених на них обов'язків. Дитячість Близнюків і мрійливість Риб як раз цьому сприяють. Тому найкраще призначити кого-небудь більш відповідального для того, щоб він контролював хід роботи цієї парочки і вчасно вказував їм напрямок діяльності.

Причини можливих конфліктів

Найчастіше проблеми виникають із-за того, що ніхто з партнерів не бажає брати на себе відповідальність. Риби тікають у світ мрій, зіткнувшись з проблемами реального світу, що не має серйозних наслідків. Близнюки не можуть дозволити собі такої розкоші, тому відповідати за все доводиться саме їм.

Недолік сили в характері Близнюків – ще один фактор, що викликає розбіжності. Незважаючи на всю гадану ніжність і мрійливість, Риби вміють йти вперед, незважаючи ні на що, в той час як Близнюки здатні все кинути на півдорозі і досить легко відмовляються від своєї мети. Ця якість може відштовхнути Риб, так як буде свідченням небезпеки такої людини. Надійність і безпека – те, чого так прагнуть ранимі Риби.

Близнюків відштовхує зайва егоцентричність Риб. Їм здається, що ті постійно зациклені тільки на собі. Дійсно, Риби схильні до зайвого самопізнання і самоаналізу по справі і без. Їм необхідно контролювати, щоб думки про себе коханого не займали абсолютно всі їх час, і залишався простір для чого-небудь іншого: хобі, роботи, коханого.

Обидва знака часом не хочуть покладатися на логіку і здоровий глузд, слідуючи за інтуїцією або внутрішнім голосом. Тільки часто їх внутрішні голоси говорять про зовсім протилежні речі. Враховуючи, що представників обох інтуїція підводить рідко і вони схильні довіряти чуттю, конфлікти виникають із приводу того, яке саме рішення прийняти: те, що здається правильним Близнюкам або ж Рибам.

Варто мати на увазі, що обидва рішення виявляться правильними і приведуть до хорошого результату, але все-таки краще звернути увагу на факти.

Відгуки астрологів щодо союзу Близнюків і Риб суперечливі, однак жоден фахівець не сказав, що ці два знаки не можуть мирно співіснувати. Трохи роботи над собою – і гармонійний союз готовий. Партнерам тільки потрібно навчитися слухати і чути один одного. Тоді будь-який конфлікт можна вирішити швидко і без зайвого шуму.

Про сумісність Близнюків і Риб розповість астротиполог Дмитро Шимко в наступному відео.