Синій французький манікюр

Прагнучи урізноманітнити і внести щось нове і свіже, модні тенденції нейл-індустрії не перестають дивувати своїх шанувальниць яскравими ідеями дизайну. Сьогодні погляд моди спрямований на синій френч: цей колір вважається одним з кращих і благородних. Маючи різну емоційну забарвлення, він здатний підкреслити жіноче начало і продемонструвати тонкий смак.

Особливості синього френча

Синій колір відноситься до спокійним фарб палітри. Здавна він асоціюється з прохолодою, мудрістю, умиротворенням, є певним символом очищення. Це колір вічності, його здавна наділяли особливим значенням. Наприклад, у стародавніх народів існувала думка, ніби в синьому кольорі мешкали боги. При цьому синій колір емоційно холодний і абсолютно не підходить людям, схильним до депресії.

Прагнучи урізноманітнити і внести щось нове і свіже, модні тенденції нейл-індустрії не перестають дивувати своїх шанувальниць яскравими ідеями дизайну. Сьогодні погляд моди спрямований на синій френч: цей колір вважається одним з кращих і благородних. Маючи різну емоційну забарвлення, він здатний підкреслити жіноче начало і продемонструвати тонкий смак.

Особливості синього френча

Синій колір відноситься до спокійним фарб палітри. Здавна він асоціюється з прохолодою, мудрістю, умиротворенням, є певним символом очищення. Це колір вічності, його здавна наділяли особливим значенням. Наприклад, у стародавніх народів існувала думка, ніби в синьому кольорі мешкали боги. При цьому синій колір емоційно холодний і абсолютно не підходить людям, схильним до депресії.

Френч синього кольору наділяє жіночий образ красою, але для кожної вікової категорії жінок його тон повинен бути своїм. Так, темні фарби гарні для молодих модниць, в той час як літнім леді вони протипоказані. Важливо враховувати і вимогливість синього кольору до конкретного образу і призначенням.

Колір не можна назвати простим і універсальним. Він може вписатися в повсякденний цибуля тільки за умови, що синій буде тільки посмішка нігтів, а основа манікюру буде виконана тілесним кольором. Крім того, тон синього кольору повинен бути приглушеним і м'яким: так манікюр буде більш гармонійно вписуватися в жіночий образ. До того ж синій вибірковий підбір декоративних елементів.

Форма нігтів і усмішки

Сьогодні віяння моди не мають жорстких стандартів краси. Форму кожна жінка може підібрати індивідуально. Єдине, на що звертає увагу мода, – це прагнення до жіночності і натуральності. Нехай краще це будуть короткі нігті, ніж нарощені. В цілому ж нігтьові пластини можуть прагнути до розумного подовження.

Кращим оформленням сьогодні вважаються овальні і мигдалеподібні нігті. Враховуючи тягу до жіночності, вітається округла і плавна форма краю. Що стосується самої форми посмішки французького манікюру, то вона буде залежати як від форми нігтів, так і від фантазії майстра манікюру.

Сьогодні завдяки різноманітності допоміжних елементів, посмішку можна зробити дугоподібної, схожою на хвилю, асиметричну діагональну лінію, блискавку, трикутник.

Відмінно виглядає фантазійна посмішка. При цьому вона може прагнути до певної тематики або навіть сезонності, що ще важливіше для сучасного френча. Відмінністю такого дизайну є виконання його на акцентних нігтях, що і надає французькому манікюру виразність і ефектність. Посмішка може бути виконана у вигляді квітки, крила бабки або метелики, градієнта, імітації бульбашок шампанського, різнокольоровими конфетті.

Залежно від стилю манікюру допускаються різні експерименти. При цьому примітний не тільки традиційний, але і перевернутий френч. Він нерідко оформлений з навмисним підкресленням зони кутикули, що на синьому основному тлі виглядає особливо красиво і ефектно. Крім того, зворотний французький манікюр примітний тим, що саме він сьогодні частіше інших технік дозволяє втілити геометричні візерунки, що вважаються найбільш модними на сьогоднішній день.

Вибір кращого покриття

Для виконання синього френча сьогодні стали частіше використовувати гібридні лаки, оскільки вони і коштують недорого, та їх довговічність істотно вище звичайних аналогів. Виконаний за всіма правилами технології, такий манікюр тримається на нігтях без необхідності коригування до 5 тижнів. При цьому незалежно від різновиду гель-лаку, він буде виглядати завжди свіжим.

Кращими різновидами лаку сьогодні вважаються матові і глянсові покриття. При достатній пигментированности вони дозволяють створити яскравий дизайн без смуг і непрокрашенности. Модними новинками сезону стали матові покриття з ефектом текстилю. Наприклад, вони можуть створити поверхню під замшу, переливається легким перламутром сатин, а також оксамит.

Якщо з матовими пігментами працювати складно через їх здатності залишати смуги, то в роботі можна використовувати і глянсові лакові продукти.

Щоб зробити френч матовим, врешті-досить пройтися по нігтям топом з матуючим ефектом. Щоб він виглядав дорого, потрібно вибирати матеріал з текстурою оксамиту.

Крім матових і глянсових лаків, для френча можна використовувати перламутрові, хамелеоновые, магнітні і желейні гель-лаки. Однак справедливості заради варто відзначити, що не з кожним з них працювати буде легко, а деякі і зовсім без продуманості дизайну здатні спростити його. Тому вибір відповідного матеріалу потрібно здійснювати разом з синім пігментом. Це дозволить зрозуміти, наскільки два або три лаку підходять один одному зовні, і чи потрібні вони один одному.

Помилки

Варто позначити характерні помилки, які і сьогодні ще можна зустріти в тому чи іншому дизайні. Наприклад:

 • синій френч на всіх десяти нігтях рук не повинен мати різну довжину;
 • кількість акцентних нігтів не повинна перевищувати чотирьох з десяти;
 • не можна використовувати в дизайні одночасно точковий візерунок гель-лаком і розсип виблискуючого декору;
 • негарно виглядає однаковий візерунок на всіх акцентних нігтях;
 • псує дизайн і недотепність промальовування, і неакуратність виконання;
 • ніякої френч не буде красивим, якщо изранить шкіру навколо нігтьових пластин;
 • не варто змішувати френч з кількома техніками манікюру одночасно;
 • небажано прикрашати нігті малюнком без урахування сезонності;
 • не треба ліпити на короткі нігті великий, а тим більш об'ємний ліпний візерунок;
 • не можна в спробі пошуку креативу створювати грубі варіанти дизайну.

Важливо розуміти, що френч не терпить грубості, а тому такі варіанти, як імітація оголеною п'ятої точки, що виставляється деякими «майстрами» заради лайків в Мережі, не може бути прийнята за щось модне, навіяне новими трендами.

Варіанти дизайну

Звертаючись до питання про найбільш доречних і ефектних на сьогоднішній день варіантах, можна з упевненістю сказати: у тренді єдність гармонії, жіночого початку і мінімалізму. Відповідно до основної ідеї італійської моди потрібно відкинути все зайве – і можна побачити, як це облагородить жіночий образ. Французький манікюр з синім кольором можна прикрасити, використовуючи різні прийоми декору. Наприклад, синій колір відмінно підійде для роботи зі втиркой (спеціальним манікюрним порошком з дрібною фракцією частинок).

Якщо дизайн будується на тілесної або білій основі і синьою посмішці, то колір фону можна трохи напилити перлової пилком. Від цього дизайн тільки виграє, причому втирка навіть краще перламутрового лаку змінить вигляд фонового пігменту. Якщо френч має акцентний ніготь, пофарбований повністю по всій площі, можна саме його обробити втиркой. Довше втираючи порошок в яскравий або темний синій колір, можна отримати унікальний тип фактури.

Крім втирки, сьогодні вважається модним френч з акцентами, декорованими ручними малюнками. Малювання на нігтях зараз може виконуватися в різних техніках, однак найбільш цікавою сьогодні вважається варіант по мокрому. Такий тип малювання виглядає, як трохи потопає в основному тлі малюнок. Виглядає такий принт особливо ніжно, комусь він навіть може здатися акварельним. Малюють подібні зображення частіше на акцентном нігті, не повторюючи їх для більшої виразності.

Відмінно виглядає синій френч з такими техніками, як вуаль, бите скло, пудра, градієнт. Кожна з них, прикрашаючи акцентний ніготь французького манікюру, вносить в дизайн особливий настрій. При цьому воно може змінюватися в залежності від обраних колірних рішень. Приміром, дизайн у біло-синій гамі виглядає м'яко, чорний колір укупі з сріблом вносить до оформлення нігтів якусь урочистість.

Щоб френч в синьому кольорі не втратив свого благородства, варто обдумувати не тільки вибір лаків, але і кількість, і місця розташування декору. Наприклад, при виборі дизайну з малюнком важливо звертати увагу на більш вдалі місця для фіксації виблискуючого декору. Іноді дрібні камінці і зовсім не потрібні, і їх краще залишити для інших варіантів.

Красиво може виглядати на акцентних нігтях топ, що імітує краплі дощу. Можна прикрасити акцентні нігті водної технікою, використовуючи синій, чорний і білий контрасти. А також буде гармонійним і оформлення акцентних нігтів стемпингом, сріблястими камифубуки, прозорими або синіми бульонками.

Можна використовувати водні наклейки і слайдери з різною тематикою (від геометрії до абстракції).

Гарні приклади для натхнення

Часто складно без наочного прикладу зробити щось особливе. А тому пропонуємо кілька варіантів вдалого дизайну френча, які можуть надихнути вас на створення свого унікального оформлення нігтів:

 • стильний френч з використанням акрилового піску для акцентних нігтів поверх чорної основи;
 • ошатний дизайн, здатний прикрасити вечірній наряд;
 • шикарне рішення для урочистого випадку;
1
2
3
 • неординарне рішення, яке дозволить внести різноманітність у цибуля жінки;
 • красивий манікюр з малюнком, що пом'якшує сприйняття синього кольору;
1
2
 • біло-синій дизайн френча не залишить байдужою жодну сучасну модницю;
 • лаконічне рішення для образу сучасної городянки;
 • цікавий варіант, здатний прикрасити образ романтичної натури;
1
2
3
 • оформлення френча красивим візерунком додасть високий статус жіночого вигляду;
 • ніжне оформлення манікюру з посмішкою сподобається творчим натурам;
 • гарний дизайн з візерунком дозволить жінці перебувати в центрі уваги.
1
2
Три

Про те, як зробити стильний синій французький манікюр, ви дізнаєтесь із наступного відео.