Як покрити нігті гель-лаком під кутикулу?

Будь-яка сучасна дівчина прагне завжди відмінно виглядати. І чималу роль в створенні неповторного модного образу відіграє манікюр. Одним з основних критеріїв є стійкість покриття. Досягти цього можна тільки за допомогою сучасних інновацій манікюру у вигляді гель-лаку. Даний матеріал останнім часом придбав велику популярність, так як його використання дозволяє до місяця не переживати про красу і доглянутість нігтів.

Особливості покриття

Цей склад є симбіозом лаку і гелиевого покриття, який відрізняється підвищеною міцністю і великою різноманітністю кольорів і фактур. Необхідність його оновлення виникає разом з відростанням нігтя. У підстави нігтя з'являється непокрытое простір, який свідчить про необхідність заміни манікюру або його реставрації. Нігті, пофарбовані даним складом, легко піддаються корекції, яка рятує положення протягом ще одного тижня. Дана процедура досить популярна і займає менше часу, ніж повне зняття манікюру. Для її успішного застосування необхідно мати певні навички та інструменти. При їх наявності можна виконувати корекцію манікюру гель-лаком в домашніх умовах.

Переваги і недоліки

Переваги цього типу покриття незаперечні і широко відомі.

Основними з них є:

 • швидке висихання;
 • простота нанесення;
 • підвищення міцності нігтьової пластини;
 • стійкість покриття;
 • універсальність.

Розберемося по порядку. Хоча для сушіння гель-лаку і потрібна спеціальна ультрафіолетова лампа, але сам процес займає кілька хвилин. При нанесенні двох і більше шарів час збільшується в кілька разів, але все одно – це хвилини. Створити будь-який дизайн можна в домашніх умовах в будь-який зручний час. Для сучасних зайнятих дівчат це важливо, як і впевненість у тому, що ненароком зачепившись за стіл або стілець, не потрібно буде турбуватися про відколах і тріщинах на улюблених нігтях.

Крім того, даний матеріал дозволяє не хвилюватися і про довжину нігтів при фарбуванні, адже вона може бути абсолютно будь-який. Дизайнерами нейл-арту пропонується велика різноманітність вже готових варіантів декору і просто стилістичних напрямків як на короткі нігті, так і на довгі. Особливо важливий цей критерій для працюючої жіночої половини, так як велика довжина часто заважає працювати повноцінно, а добре виглядати хочеться завжди і скрізь.

Але тут є й негативні моменти:

 • видалення гель-лаку тільки спеціальним засобом;
 • можлива алергічна реакція на компоненти;
 • безперервна носка покриття псує нігтьові пластини.

Засіб для видалення даного складу варто, звичайно, дорожче звичайної рідини для зняття лаку, але і користуватися їм доведеться набагато рідше. Що стосується алергії на склад, то в деяких випадках нічого не можна зробити з генетичними особливостями організму, але найчастіше це є наслідком економії. Дівчата часто набувають дешеві неякісні аналоги або прострочені уцінені склади, що і викликає різного роду висипання та свербіж. При роботі з брендовими гель-лаками можливість алергічної реакції мінімальна.

А ось від висушення власного нігтя при тривалому і постійному застосуванні даного складу панацеї немає. Єдиним можливим варіантом є періодичне (раз в 3 місяці) зняття покриття для відпочинку і харчування нігтів. Такий догляд передбачає використання різних ванночок і поживних кремів.

Покриття під кутикулу

Манікюр, виконаний за допомогою гель-лаку, може прослужити набагато довше при правильному підході. Основне значення тут відіграє якість продукту і техніка виконання. На останньому варто зупинитися більш детально. Існує таке поняття, як покриття гель-лаком під кутикулу. Саме цей метод зберігає охайний вигляд нігтів на довгий термін, а також спрощує корекцію манікюру. Даний тип покриття можна наносити декількома способами: просто відсунувши або повністю зрізавши кутикулу.

У першому випадку досить просто акуратно змістити шкіру до основи нігтя спеціальною паличкою з апельсинового дерева, яка не травмує пластину. У другому – необхідно видалити кутикулу повністю, але з максимальною акуратністю. Так як вона досить швидко відростає, то гель-лак, що покриває пластину, виявиться під нею швидко. Виглядати такий манікюр буде природно і акуратно. Більшість досвідчених майстрів віддає перевагу саме другий варіант, так як дану процедуру простіше виконати з технічної точки зору.

Для створення манікюру під кутикулу необхідно пам'ятати про ще кількох важливих деталях. При обробці нігтів важливою частиною є шліфування пластини бафом. Нерівності і незручні зони необхідно виключити. Для створення красивого покриття за допомогою гель-лаку робоча поверхня повинна бути ідеальною. Особливу увагу варто приділити основи нігтя, можна навіть трохи заступити під кутикулу при обробці.

Видалення шкіри проводиться тільки сухим способом. Це дозволить знизити ймовірність порізів і нерівній обробки. Крім того, поверхня при нанесенні основи під гель-лак має бути сухою. Як варіант, після видалення всіх верств наросла шкіри з використанням розм'якшуються коштів можна висушити робочу поверхню феном.

Техніка нанесення

Перед початком роботи необхідно відсунути всі шари наросла шкіри пушер. Далі максимально відтягують задній валик нігтя пальцями вільної руки. Пензлем для манікюру фарбують гелієвої основою ніготь біля самої основи, злегка заступаючи під шкіру. Після невеликого тренування це не буде здаватися такої складної задачі. Закінчивши нанесення даного шару, необхідно запечатати його (як і всі наступні) і ретельно просушити під лампою.

Далі ніготь потрібно покрити кольором і також висушити. Потім можна приступити до декору, якщо такий є. Третій шар також поміщають в ультрафіолет, після чого наносять топове покриття. І ось тут необхідно граничне увагу, так як фінішне покриття повинно бути нанесено по всій площі кольорового лаку і декору. Від якісного виконання цього правила залежить подальша зносостійкість манікюру.

Останній шар необхідно сушити на одну хвилину довше, ніж попередні. І останнім штрихом є зняття липкого шару покриття. Для цього ватяним диском зі спеціальною рідиною протирається вся поверхня. Рухи повинні бути односпрямованими – від основи до кінчика нігтя.

Фарбування встик

Цей спосіб передбачає повне видалення обох шарів кутикули. Процедуру краще всього виконувати фрезою. Для цього шкіру біля основи необхідно обробити біогелем, а потім видалити за допомогою машинки. Добре, якщо інструмент має необхідні насадки для повної обробки шкіри навколо нігтьової пластини, а саме:

 • фреза циліндрична;
 • насадки голковидні;
 • кулястий бор.

За допомогою першої насадки можна як видалити кутикулу, так і відсунути шкірний валик, тому вона вважається універсальною. Куляста змінна головка приладу допоможе видалити наросшую шкіру з усіх боків робочої поверхні. А за допомогою ігловідних наконечників знімаються найдрібніші залишки нижньої частини кутикули і обробляються безпосередньо бічні валики, що робить їх зовнішні куточки м'якими. Далі, для кращого зчеплення нігтя з основою поверхню шліфують бафом і стирають пил поліестерової безволокнистой серветкою.

На готову поверхню починають наносити основу. Це робиться максимально встик з заднім валиком. При виконанні даної процедури можна фарбувати тільки підставу нігтя, але допускається і повне покриття. Тут все залежить від досвіду і рівня майстерності. У будь-якому випадку основа сушиться, як і в попередньому випадку. Потім наносять кольоровий шар, який також повинен примикати до нігтьовому основи. Не варто забувати і про просушуванні кожного наступного шару. Подальша процедура нічим не відрізняється від попереднього методу.

Корекція

Даний манікюр відмінно піддається корекції. Для часткового фарбування отросшего нігтя під кутикулу необхідно провести попередню підготовку поверхні. Починати необхідно з повторної обробки кутикули. Її відсувають, максимально звільняючи відрослий ділянку пластини. Потім акуратно спилюють сходинку, утворену кінцем старого покриття. Переходу не повинно бути видно. Бічні валики також треба підчистити до шару основи. Далі проводиться шліфування всій поверхні. Залишки пилу прибирають знежирювачем.

Потім наносять шар базового покриття, покликаний повністю вирівняти робочу поверхню. Готову основу поміщають під ультрафіолет. Далі ніготь покривають кольором, який повинен відповідати початковим тону. Колір точно підбирають для створення єдиного фону. Не варто забувати про фарбуванні близько до кутикули або, при її повному видаленні, до валику біля основи нігтя. Всі наступні шари наносять і методично сушать. Останнім накладають закріплює гель-фініш.

Секрети

Хочеться додати, що для підвищення міцності покриття фінішний шар можна наносити два рази. Спочатку він наноситься після кольорових шарів. Потім на ньому малюють візерунки, які після сушіння ще раз покривають закріплює шаром. Існує спосіб і для полегшення фарбування зони під кутикулою. Для цього знадобиться набір кистей для розпису.

У ньому обов'язково повинна бути тонка кисть з косою щетиною. Інструмент такого виду дає можливість пофарбувати подкутикульный кишеню швидко і точно, не дозволяючи затікати гель-лаку на шкіру. Нанесення такого покриття під кутикулу допомагає створити манікюр без вад. Однак для його самостійного виконання краще отримати кілька майстер-класів у хорошого фахівця.

Про те, як нанести гель-лак під кутикулу, дивіться у наступному відео.