Дівчинка Рак: характер, імена та поради по вихованню

Щоб розуміти, що коїться на душі у дитини, а також як знайти до нього підхід і вплинути на свого малюка, важливо оцінити, якими рисами він має, перебуваючи під впливом зірок. Особливо це стосується дівчаток, адже від їх виховання багато в чому буде залежати їх подальша сімейне життя.

Ця стаття присвячена дитині дівчинки, народженої під знаком Рак. Розглянемо докладніше, якими рисами і характеристиками володіє така юна леді, яка перебуває під впливом цього знаку Зодіаку, а також чого чекати від дівчат, народжених у рік Собаки.

Якщо батьки тільки очікують поява на світ малятка і задаються питанням, як назвати свою дочку, знаходиться під впливом Рака і Собаки, то ця стаття допоможе їм визначитися з вибором.

Основні риси характеру дівчинки-Раку

З юних років дівчинка-Рак відрізняється спокоєм і розсудливістю: в школі її будуть поважати як старанну ученицю, а за межами навчального закладу її будуть цінувати за ввічливість і люб'язність. У дівчинки-Раку буде своя маленька групка друзів, які живуть поряд, максимум у сусідньому дворі. Вона буде мати улюблених тварин і речі. Юні представниці цього знака Зодіаку неохоче діляться і розлучаються зі своїми іграшками, оскільки вони відчувають сильну прихильність до певних речей, належних їм. З особливим трепетом юні панянки будуть ставитися до улюбленого плюшевого ведмедика або улюбленої лялечці. З високою часткою педантичності вони відносяться до порядку в своїй кімнаті, розставляючи всі іграшки по місцях, коли гра з ними буде закінчена.

Гра в ляльки особливо захоплює дітей, народжених під впливом цього сузір'я. Наслідуючи дорослим, дівчинка «нагодує» іграшку, покладе її в ліжечко і прочитає казку перед сном.

Дівчинка, народжена під знаком зодіаку Рак, віддає перевагу проводити вільний час вдома. Їй не особливо подобається проводити вечори поза домашньої обстановки; навіть якщо вона і відлучається на час, завжди буде дзвонити додому, турбуючись про своїх батьків.

Ще одна яскрава характеристика цього знака Зодіаку – дівчинки-Раки швидко впадають у смуток. Незважаючи на те, що така дитина, на перший погляд, здається замкнутим, можна постаратися її розговорити, і вона розповість про те, що конкретно її турбує. Під впливом Місяця, керуючої емоційним станом народжених під знаком Раку, дівчатка можуть не розлучатися з смутком на протязі всього життя. Але посильні фізичні навантаження і збалансоване харчування допоможуть позбутися від поганого настрою, відрегулювати менструальний цикл і уникнути проблем із самопочуттям і станом здоров'я по жіночій частині.

Навіть у юному віці, дівчата, народжені під цим знаком Зодіаку, здатні захищати і оберігати всіх тих, хто потребує турботи і ласки. Тому вони можуть принести з вулиці бездомного кошеняти або нагодувати бродячу собаку.

Характеристика дівчаток, народжених під знаком зодіаку Рак

До основним характеристикам дівчаток-Раків можна віднести буквально наступні.

 • Підвищену чутливість – юна панночка відчуває всі тонкощі домашньої атмосфери і обстановки. Якщо у мами дівчинки виникли напружені стосунки з кимось із родичів, то дитина-Рак це відчує навіть при відсутності обговорення проблеми в сімейному колі. Відчуваючи мамину неприязнь, у дитини можуть виникнути неприємні відчуття, якщо ця людина прийде до них в гості.
 • Емоційність і сприйнятливість до чужих емоцій – саме тому батькам дуже важливо навчити дівчинку-Раку не просто володіти зі своїми почуттями, але і відокремлювати їх від почуттів оточуючих її людей.
 • Вразливість – юні леді дуже потребують розуміння і підтримки з боку близьких людей. Навіть досить незначна проблема може вивести їх з рівноваги» і здатися важким.
 • Багата уява – дитина-дівчинка, народжена під впливом цього сузір'я, цікавиться світом мистецтва, вона любить читати і сама придумує різні історії. Уява юної панночки може бути настільки яскраво вираженим, що слухачі будуть сумніватися в реальності подій, описуваних малятком. У вигаданому світі юна принцеса буде почувати себе спокійно, оскільки події розвиватимуться за її сценарієм, і в разі необхідності вона завжди зможе внести відповідні коригування.
 • Мрійливість – під впливом різноманітних мрій дівчинці-Раку буде важко зосередитися на одноманітній роботі, оскільки її дуже сильно приваблює ілюзорний світ.
 • Співчуття – гостро відчуваючи емоції інших людей, дівчинка-Рак відчуває дуже сильну потребу в любові і турботі. Її будуть радувати навіть невеликі знаки уваги, добре слово, порада, висловлена в її бік. Одночасно юна леді буде гостро реагувати і на чужу біду, намагаючись допомогти у важкій ситуації.
 • Нерішучість – незважаючи на показну незворушність, такі панянки з працею приймають навіть дуже просте рішення. Вони будуть дуже довго зважувати всі за і проти, обмірковувати наслідки, і в підсумку можуть відмовитися від прийняття рішення.
 • Стриманість – на перший погляд, може здатися, що дівчинка, народжена під впливом цього сузір'я, «пливе за течією», не роблячи ніяких спроб щось змінити. Але це не так, в душі у маляти буде бушувати величезна кількість емоцій, які вона не показує. Такі натури не демонструють агресію, намагаючись внутрішньо придушити накопичене невдоволення або роздратування. Коли негативні емоції виходять у неї з-під контролю, юна панянка може розплакатися, але вважає за краще це робити на самоті, щоб ніхто не бачив її сльози.
 • Добре розвинена інтуїція – допомагає дівчинці передбачати розвиток подій. Вона може бачити віщі сни. Не варто намагатися обдурити дівчинку-Раку, природна інтуїція підкаже їй, що це обман, і вона перестане довіряти людині, яка хоч раз спробував сказати їй неправду.

Дівчатка-Раки дуже сильно цінують сім'ю і будинок, ставлячи пріоритети сім'ї вище власних інтересів і потреб. Вони можуть пожертвувати всім, щоб зробити своїх близьких більш щасливими, наприклад, переїхати в інше місто, відмовитися від навчання, постійно доглядати за хворою людиною.

Як виховувати юну леді, народжену під впливом знака Зодіаку Рак

Юні леді, народжені під цим знаком, дуже прив'язуються до матері, яку вважають головною людиною у своєму житті. Дитина дівчинка-Рак може часто вередувати, демонструючи те, що їй необхідно постійно відчувати присутність батьків. Такій дитині потрібно читати гарні казки або розповідати історії з веселим сюжетом. В інших аспектах малятко характеризується тихим вдачею і не буде доставляти своїм батькам проблем. Їй подобається спілкуватися з такими ж спокійними малюками, яких вона буде кликати до себе в гості.

Будинок дівчинка буде сприймати в якості своєї фортеці, відчуваючи там себе захищеною і в повній безпеці.

Дитини-дівчинки, народженої під цим знаком Зодіаку, подобається вчитися.

Найбільше вона любить такі предмети, як:

 • історія;
 • література;
 • географія;
 • образотворче мистецтво;
 • іноземні мови.

Хоча у деяких представниць цього зодіакального сузір'я можна спостерігати і потяг до точних наук, таких як математика або фізика.

Таку ученицю будуть добре цінувати вчителя, оскільки вона відрізняється старанністю і старанністю. Має статися щось надзвичайне, щоб дівчинка-Рак прийшла в школу з невиконаним домашнім завданням. На уроках праці, юна майстриня також продемонструє свої таланти, створюючи оригінальні речі з найбільш тривіальних матеріалів.

Батькам дівчинки потрібно намагатися постійно хвалити дочка, ходити на всі шкільні концерти та заходи, в яких бере участь їх маля. Відчуваючи підтримку близьких людей, дівчинка-Рак буде вести себе спокійніше і впевненіше.

Ставши підлітком, дівчина, народжена під впливом сузір'я Рак, може сильно здивувати і налякати своїх батьків, ставши занадто агресивною або дратівливою. Хоча раніше вона не демонструвала подібні негативні емоції. Але не варто цього боятися, так як така поведінка часто супроводжує підлітковий вік. Пояснити це дуже просто: дівчина перестає стримувати раніше контрольовані емоції і яскраво демонструє внутрішні переживання, які до цього тримала в собі.

Батькам слід проявити особливу турботу і увагу в цей непростий для підлітка-Раку життєвий період. Близьким людям слід підтримувати будь-які рішення своєї доньки. Демонструючи свою турботу і любов, вони зможуть заспокоїти підлітка і позбавити його від почуття тривожності і уявних страхів.

Так як сім'я відіграє важливу роль у житті дівчинки-Раку, слова підтримки близьких людей можуть надихати малу на рішучі дії. Долаючи внутрішні страхи і побоювання, вона в обов'язковому порядку стане успішною людиною. Але під впливом критичних суджень дитина дівчинка-Рак буде намагатися сховатися від цього світу у своїх фантазіях і ілюзіях, відчуваючи там себе комфортно і спокійно.

Серед найбільш дієвих прийомів у вихованні дівчинки, народженої під цим знаком, кращим є безмежна любов її батьків.

Чим відрізняються дівчинки-Раки, народжені в рік Собаки

Якщо спробувати охарактеризувати дівчинку-Раку, народжену в рік Собаки, двома словами, тоді можна сказати, що це чутлива натура. Комбінація впливу Раку і Собаки створює найбільш відданих і справедливих людей. Це будуть прекрасні друзі, турботливі та люблячі діти.

Юні принцеси, які були народжені під впливом такої комбінації, відрізняються незвичайною красою. Крім цього, вони володіють дуже гострою інтуїцією, яка практично межує з ясновидінням.

Ще однією характерною рисою дівчинки-Раку, що знаходиться під впливом року Собаки є підвищена педантичність по відношенню до рідних і близьким людям. Ці люди прекрасно пам'ятають навіть тих родичів, які раніше покинули земний світ.

Серед недоліків дівчини, що знаходиться під впливом Рака і Собаки можна відзначити вразливу душу, яка закрита для багатьох людей. Наслідком цього можуть бути депресивні стани, які часто супроводжувати панночку особливо в підлітковому віці. Але це не заважає їй брати участь у житті оточуючих її людей. Вона уважно вислухає співрозмовника і дасть слушну пораду, а також спробує надати посильну допомогу.

Батькам дівчинки-Раку, народженої в рік Собаки, варто також бути готовим до деяких негативних якостей своєї дочки, наприклад, егоїзму, примхливій поведінки і легкого ступеня нерозсудливості. Потрібно вчасно розпізнати подібні прояви і спробувати їх скорегувати.

Юні леді, перебуваючи під впливом Собаки і Раку, з працею переносять конфліктні ситуації, приймаючи все дуже близько до серця.

Як назвати дівчинку-Раку, народжену в рік Собаки

Багато батьків задаються питанням, яке ім'я придумати своїй донечці-Раку, яка з'явилася на світ у рік Собаки.

Якщо батьки відрізняються неординарністю і прагнуть придумати оригінальне ім'я своїй дитині, тоді їм коштувати розглянути такі імена, як Міка або Наомі. Якщо ж батьки, навпаки, дотримуються консервативних поглядів, тоді оптимальним ім'ям для їхньої дитини-Рака стане Зоя.

Серед найбільш поширених імен, якими часто називають дітей, які народилися в рік Собаки і перебувають під впливом знака зодіаку Рак, можна назвати наступні:

 • Анастасія;
 • Марина;
 • Діана;
 • Карина;
 • Вероніка;
 • Олена;
 • Наталя;
 • Поліна;
 • Ксенія.

Дівчатка, які отримали одне з вищевказаних імен, будуть здатні зачарувати будь-якої людини на землі, незалежно від її статевої приналежності. Дівчинка буде характеризуватися яскраво вираженим творчим потенціалом, чудовою уявою, чуттєвістю і природженою жіночністю. Але будьте готові до того, що юна принцеса буде трохи примхливою і хитрою особливою. Останнє, до речі, допоможе такий панночці успішно пробитися в житті.

Про те, як правильно виховувати дитину Раку, дивіться у наступному відео.