Як дівчині зрозуміти, що вона подобається хлопцеві?

По тому, як веде себе хлопець поруч з дівчиною, легко можна зрозуміти, симпатична вона йому чи ні. Він завжди буде намагатися справити на неї враження і спробує привернути її увагу до своєї персони. За якими ознаками дівчині можна точно дізнатися про те, що хлопець до неї небайдужий?

Ознаки симпатії

Коли дівчині подобається конкретний молодий чоловік, то в її голові виникає цілком логічне питання – чи подобається вона йому? Як зрозуміти дівчині симпатію хлопця та дізнатися, чи подобається вона незнайомому чоловікові? Як розпізнати головні ознаки цієї самої симпатії? Якщо жінка подобається чоловікові, то дізнатися це можна легко. Для початку потрібно поспостерігати за тим, як він веде себе в її товаристві. Адже поведінка чоловіки завжди змінюється в той момент, коли на горизонті з'являється об'єкт його симпатії.

Наприклад, чоловік може не зводити погляд з тієї жінки, яка йому небайдужа. Він буде дивитися тільки на неї, а коли впіймає відповідь погляд, може зніяковіти або зовсім зробити вигляд, що зовсім не роздивлявся об'єкт своєї симпатії. Звичайно, є категорія чоловіків, які абсолютно не соромляться своїх почуттів і бажань.

Такі хлопці можуть розглядати дівчину вельми відверто, а піймавши її погляд, лише посміхнутися у відповідь.

Манера одягатися

Кожна молода людина чудово розуміє, що зовнішній вигляд, це важливий фактор для того, щоб сподобатися дівчині. Якщо ви стали звертати увагу на те, що хлопець став більш ретельно стежити за собою, став одягатися по-іншому, став використовувати новий парфум і регулярно стежити за чистотою свого взуття, то це говорить про те, що йому явно подобається дівчина. Якщо б вона йому була байдужа, то він би не докладав зусиль і не намагався б справити приємне враження на дівчину.

Крім того, можна перевірити чоловіка, щоб зрозуміти, чи дійсно ви йому подобаєтеся, тому він хоче вас вразити. Як би ненароком згадайте про те, що вам подобається, коли чоловіки одягають сорочки певного кольору або носять краватки. Якщо ви йому симпатичні, то в найближчі дні можна буде помітити деякі зміни в його гардеробі.

Прояв турботи

Коли хлопець відчуває симпатію до тієї чи іншої дівчини, то у нього виникає непереборне прагнення допомогти їй. Для багатьох хлопців захист і підтримка – це найкращий прояв щирих і теплих почуттів. Звичайно, це приємно, коли ти не просто подобаєшся чоловікові, але і коли він ще намагається оточити тебе турботою і увагою.

Проявляти свою симпатію подібним чином він може у будь-яких дрібницях.

Наприклад, подаючи руку, коли ви спускаєтеся з драбини, притримуючи дверцята автомобіля, коли ви в нього сідайте, допомагаючи донести сумки, приносячи вам келих з напоєм під час вечірки і т. д.

Здавалося б, все це дрібниці, на які не варто звертати увагу і здається, що це елементарна ввічливість і буденна поведінка для чоловіка. Але задумайтеся про те, чи багато чоловіків навколо вас, які теж настільки активно проявляють свою турботу та турбуються про вас?

Також, дізнавшись про вашу проблему, молодий чоловік, якому ви небайдужі, обов'язково запропонує свою допомогу. До речі, ви можете і самі перевірити щирість його почуттів. Наприклад, як би ненароком згадати про те, що у вас виникли деякі проблеми з машиною, комп'ютером або телефоном. Хлопець не стане втрачати таку можливість і обов'язково запропонує вам свою допомогу. Тим більше, що це відмінний шанс, щоб побачитися знову.

Демонстрація здібностей

Коли чоловік завойовує увагу симпатичної йому жінки, то він робить все можливе для того, щоб продемонструвати себе у всій красі. Він буде намагатися показати свої найкращі якості, навички і здібності. Навіть якщо у нього немає ніяких явних талантів, то він все одно не відступить від свого. При кожному зручному випадку чоловік буде намагатися демонструвати свою турботу, почуття гумору, доброту і т. д.

Наприклад, багато чоловіків, незважаючи на те, що зовсім не вміють жартувати, намагаються зробити все можливе, щоб розсмішити дівчину.

Також багато чоловіків, запрошуючи дівчину на побачення до себе додому, намагаються продемонструвати свої кулінарні здібності, щоб не просто висловити симпатію, але і зачарувати її.

Знайомство з близькими людьми

У тому випадку, якщо молодий чоловік зважився познайомити свою обраницю зі своєю сім'єю, то це говорить не просто про його симпатії, але і про серйозність намірів по відношенню до дівчини. Якщо хлопець знайомить вас зі своїми рідними, то це йому важливо дізнатися думку близьких, важливо дізнатися про те, як сприйме вас його сім'я. Звичайно, знайомство з батьками або родичами – це серйозний крок з боку будь-якого чоловіка.

А якщо хлопець вирішив познайомити вас зі своїми друзями і хоче, щоб ви влилися в їх компанію, то це теж говорить про сильної симпатії та про те, що він ставиться до вас вельми серйозно.

Манера розмови

Коли чоловік намагається показати те, що дівчина йому подобається, то він стає зовсім іншим. Змінюється його манера поведінки, змінюється тембр голосу і т. д. Як правило, тихі і скромні хлопці намагаються бути більш розкутими, веселими та активними. Вони намагаються більше жартувати, голосно сміятися, активно жестикулювати і робити все можливе, щоб привернути до себе увагу. Навіть незважаючи на те, що відвертість і гумор – це не їх коник. А ось розкуті і активні веселуни, які завжди готові робити компліменти дамам, при вигляді тієї особи, яка їм не байдужа, навпаки, можу стати тихими і скромними.

Зверніть увагу на те, як молода людина спілкується з іншими людьми, жінками у тому числі. Обов'язково зверніть увагу на його тембр голосу й манеру спілкування.

Бо, коли він почне спілкуватися з тією, яка йому дійсно симпатична, то голос і манера говорити кардинально зміняться. Коли чоловікові симпатична жінка, то він намагається говорити більш ніжно, м'яко, намагається підбирати потрібні і правильні слова.

Крім того, якщо під час розмови він цікавиться особисто вами, тобто, ставить питання про вашу роботу, навчання, захоплення, то це говорить про те, що ви небайдужі цій молодій людині. Якщо ж регулярно спілкуєтеся з цим чоловіком, і він завжди цікавиться тим, як у вас справи, що нового відбувається у вашому житті, як вам спалося сьогодні і т. д., то це теж говорить про те, що ви йому симпатичні. Також хлопець, якому подобається симпатична дівчина, буде намагатися більше розповідати про себе.

Він буде ділитися своїми новинами, розповідати про свої захоплення і при будь-якій можливості буде виставляти себе у вигідному світлі, щоб сподобатися вам.

Активність в інтернеті

Дізнатися про те, що молода людина відчуває ніжні почуття до дівчини, можна не тільки при особистій зустрічі, але і завдяки соціальним мережам. До речі, багато чоловіків вважають за краще проявляти активність саме в інтернеті, щоб переконатися в тому, що їх симпатія взаємна, а вже потім переходять до інших дій. Якщо молодий чоловік, з яким ви поки особисто не знайомі або навіть знайомі, не пише вам особисті повідомлення, але щодня дає про себе знати, то це говорить про те, що ви йому симпатичні.

Свою активність і симпатію він може проявляти по-різному. Наприклад, якщо він щодня заходить на вашу сторінку в соціальних мережах, оцінює ваші фотографії, пише під ними коментарі або просто ставить смайлики. Якщо ж хлопець вам теж симпатичний, то можна сміливо відповісти на одне з його коментарів, після чого він наважиться написати вже особисте повідомлення.

Мова жестів

Коли чоловік відчуває почуття по відношенню до симпатичній дівчині, то змінюється не тільки його манера поведінки або тембр голосу, але і манера тримати себе. Як тільки перед хлопцем з'являється об'єкт його симпатії, то він намагається всіма способами привернути її увагу. Він сідає або повертається так, щоб бачити її і щоб вона бачила його. Постава його стає ідеально рівною, а в звичних рухах з'являється певна розслабленість.

Хлопець не буде схрещувати руки або ноги, навпаки, він намагатиметься вести себе дуже відкрито, показуючи всім своїм виглядом, що готовий до ближчого знайомства або спілкування.

Якщо дівчина дійсно йому симпатична, то, перебуваючи в суспільстві і у великій компанії, чоловік ніколи не буде розгортатися до неї спиною. Він буде намагатися завжди тримати дівчину в полі зору, а при особистому спілкуванні буде непомітно схиляти до неї голову, роблячи вигляд, що слухає дуже уважно все те, що вона йому говорить.

Крім того, дівчина і сама може перевірити його одним простим способом. Під час спілкування чоловіки мимоволі копіюють деякі жести тієї особи, яка їм подобається. Спробуйте, як би ненароком потерти мочку свого вуха, злегка доторкніться до браслета або годин на зап'ясті, відкиньтеся на спинку стільця.

Якщо ви помітили, що чоловік звернув увагу на ваші жести і мимоволі робить щось подібне, то ви йому точно подобаєтеся.

Тактильний контакт – ще один явний ознака того, що дівчина небайдужа. Наприклад, бажаючи проводити дівчину, хлопець, напевно, злегка торкнеться її ліктя і зробить все можливе для того, щоб максимально наблизитися до неї – це явна ознака чоловічої симпатії.

Десять ознак того, що ви подобаєтеся хлопцеві, представлені в наступному відео.