Як зізнатися дівчині в симпатії?

Незважаючи на всю свою мужність, не кожен чоловік здатний висловити симпатію сподобалася дівчині. Дуже часто юнакові заважає страх бути відкинутим, а тому він воліє залишатися в тіні. Однак правильно побудувавши спілкування з дамою і знайшовши до неї правильний підхід, можна зізнатися у своїх почуттях, не боячись відмови у взаємності.

Як натякнути?

Перш ніж дівчині натякнути про симпатії необхідно домогтися її розташування. Для цього потрібно постаратися проводити з об'єктом обожнювання більше часу, спілкуючись не тільки наживо, але і в соціальних мережах.

Привернути увагу дами можна за допомогою зорового контакту. Більшість дівчат вважає, що якщо юнак уважно її слухає, то обов'язково буде дивитися в очі. Дуже важливо цікавитися життям обраниці і постійно підтримувати її. Таким способом можна добитися довіри дами, що в підсумку призведе до взаємної симпатії.

Не всі сучасні чоловіки проявляють галантність по відношенню до слабкої статі, тоді як кожна дівчина мріє про обухівського джентльмена. Щоб підкорити серце обраниці потрібно володіти не тільки ввічливістю, але і поступливістю. Також потрібно бути щедрим, показуючи дамі свою безкорисливість.

Щоб сподобатися дівчині потрібен позитивний настрій. Похмурий і вічно незадоволений юнак навряд чи зацікавить даму, а ось веселий і сміливий хлопець напевно припаде їй до душі. Крім того, щоб завоювати серце обраниці знадобиться наполегливість, так як дівчата цінують у чоловіках самовпевненість.

Перш ніж освідчитись в симпатії важливо з'ясувати її ставлення до вас. За подібною інформацією можна звернутися до загальних подругам. На жаль, такий спосіб може не принести результатів, так як подружки просто відмовляться говорити на цю тему.

Щоб висловити дівчині симпатію можна використовувати наступні техніки.

 • Компліменти дозволяють висловити захоплення і підкреслити достоїнства жінки. Говорити приємні слова потрібно до місця і в міру, інакше дівчина запідозрить юнака у брехні.
 • Чесність допоможе уникнути багатьох незручних моментів. Чесно зізнавшись обраниці у своїх почуттях, можна не тільки полегшити душу, але й моментально з'ясувати стосунки.
 • Недомовленість може стати відмінним інструментом для зацікавленості дами. Хлопець може натякати дівчині про свої почуття, але не говорити про них безпосередньо.
 • Акцентування уваги подіє, якщо навколо знаходяться інші дівчата. Для цього потрібно як би ненароком сказати: «Ти тут найкрасивіша» або «Як добре, що поруч зі мною найпривабливіша дівчина».
 • Жарти стануть відмінним помічником, якщо обраниця володіє хорошим почуттям гумору. Ця техніка передбачає не тільки розповідання смішних історій і анекдотів, але і використання двозначних фраз. Наприклад, фраза «Наші діти нам цього не пробачать» може серйозно спантеличити даму.
 • Спільне хобі допоможе зблизити юнака з об'єктом зітхання. Займаючись одною справою або обговорюючи цікаві для обох речі, можна розповісти про симпатії без зайвих слів.
 • Демонстрація зацікавленості. Кожна дівчина мріє бути єдиною, а тому, напевно оцінить пильну увагу з боку залицяльника. Для цього потрібно частіше призначати дамі зустрічі і писати в соціальних мережах.

Як освідчитись в симпатії?

Навіть перебуваючи в близькому оточенні дівчата і домігшись її розташування, не кожен хлопець може відразу прямо сказати їй про свою симпатію. Зазвичай це пов'язано з низькою самооцінкою хлопця, який просто боїться бути відкинутим. Але якщо не висловити свої почуття вчасно, то можна упустити момент і назавжди залишитися для коханої просто другом.

Особливо складно хлопцеві освідчитись в симпатії близькій подрузі. Йому може здаватися, що його почуття завдадуть шкоди дружбу або зовсім призведуть до розпаду подружніх відносин. Потрібно пам'ятати, що більшість пар ґрунтується на дружбі, так як партнерів пов'язують спільні інтереси.

Перевагою пари, заснованої на дружніх зв'язках, є міцність і надійність. Друзі давно знають один одного, а тому не розлучаться по дурному приводу. Багато союзи розпадаються саме через те, що партнери почали відносини на початку знайомства. Той, хто при першій зустрічі може викликати закоханість, через пару зустрічей здатний відштовхнути безглуздими міркуваннями або неохайністю.

Непросто розповісти дівчині про закоханості, коли вона вже перебуває у відносинах з іншим хлопцем. Починати таку розмову доречно тільки при повній впевненості, що їх союз не є достатньо міцним. Наприклад, сказати про почуття можна тоді, коли дівчина посварилася зі своїм хлопцем або коли хлопець бачить, що любовні відносини доставляють обраниці одні страждання.

Якщо хлопцю подобається жінка старшого віку, то недостатньо висловлювати симпатію з допомогою красивих слів. Необхідно здійснювати мужні вчинки, які доводять серйозність його намірів. Наприклад, потрібно привезти дамі ліки, коли вона хворіє, або допомогти відремонтувати несправну техніку.

Найпростіше виразити симпатію тій дівчині, яка сама проявляє до юнакові інтерес. Визначити це можна по її поведінці. Якщо вона завжди рада бачити вас, негайно відповідає на дзвінки та СМС, погоджується на спільне проведення часу, то напевно вона відчуває до вас ніжні почуття. В цьому випадку набагато легше сказати обраниці, що вона вам подобається.

Освідчитись в симпатії можна з допомогою віршів. Особливо зворушливо визнання буде звучати, якщо написано власноруч. Не обов'язково при цьому бути видатним поетом — достатньо вміти римувати і красиво складати слова.

Сказати про почуття допоможуть квіти та інші приємні речі. Наприклад, можна піднести дамі букет з м'яких іграшок чи цукерок. Крім цього, можна подарувати книгу, про яку дівчина давно мріяла, або покликати обраницю на романтичний фільм.

Що робити у разі відмови?

Нерідко освідчення в почуттях може викликати подив і навіть відторгнення. Важливо при цьому повестися правильно, так як агресія або вираз образи не тільки погіршить ситуацію, але і зіпсує хлопцеві репутацію.

Жіноче «ні» не завжди означає відмову. Інтонація, з якою дівчина відмовила у взаємності, може означати багато. Якщо фраза сказана з серйозним виразом обличчя, то «ні» означає «ні». А от якщо при цьому жінка посміхається і заграє, це означає, що вона просто «грає у відмову». Іноді представниці слабкої статі відмовляють для того, щоб набити собі ціну і змусити залицяльника домагатися її розташування. Їм хочеться, щоб їх добивалися і здійснювали заради них романтичні вчинки.

Щоб уникнути грубого відмови, хлопцеві не варто ставити пряме запитання про те, чи обраниця з ним зустрічатися. Дівчина може побоятися здатися доступною, а тому, ймовірно, відмовиться. А от якщо почати з запрошень на побачення, то можна збільшити шанси на взаємність.

Не варто будувати ілюзій з приводу відносин з об'єктом обожнювання. Перш ніж зізнаватися в почуттях і пропонувати зустрічатися, потрібно переконатися у взаємності. Зрозуміти, що дама розташована позитивно можна по тому, як вона реагує на дотики і залицяння. Логічно припустити, що обраниця відмовить хлопцеві, якщо вона спочатку не йшла на контакт.

Необов'язково офіційно пропонувати дівчині зустрічатися. Якщо ваші зустрічі відбуваються на регулярній основі, і ви відчуваєте себе легко в компанії один одного, то можна просто поступово переходити до більш серйозних дій. Наприклад, можна почати з обіймів або з поцілунків у щоку.

Якщо ж обраниця все-таки відмовила у взаємності, то не варто впадати у відчай і впадати в депресію. У першу чергу потрібно дізнатися причину відмови. Можливо, всьому виною зайва наполегливість юнака чи занадто швидкий перехід від знайомства до вираження симпатії.

Причина відмови може критися в репутації хлопця. Про нього можуть ходити не дуже хороші чутки, що заважають дамі повірити в щирість його почуттів. Тому важливо відразу роз'яснити ситуацію, щоб показати коханій безкорисливість своїх намірів.

Отримавши відмову, кращим рішенням буде вивести даму на відверту розмову. З'ясування стосунків допоможе зберегти дружбу і, можливо, щось змінити. Якщо хлопець має серйозні наміри, то в його інтересах зробити для виправлення ситуації. Потрібно поступово повертати довіру дівчини, використовуючи для цього всі свої позитивні якості.

Поради

Кожен чоловік повинен розуміти, що мало мати презентабельну зовнішність для того, щоб завоювати серце жінки. Необхідно бути різносторонньою особистістю, здатною залучити даму не тільки красивими очима, але і приємним характером.

Поради щодо самовдосконалення.

 • Слідкуйте за зовнішністю: дівчина швидше зверне увагу на залицяння хлопця, якщо він буде мати ідеальну зовнішність. При цьому мова йде не про природних даних, а про охайності й охайності. Тому збираючись на зустріч з об'єктом зітхання важливо переконатися в тому, що волосся, нігті, взуття та одяг знаходяться в бездоганному стані.
 • Розвивайте розум: інтелектуально розвинені чоловіки привертають жінок набагато сильніше, ніж накачані неуки. Приємна зовнішність може справити перше враження, але в подальшому знадобиться задіяти розумові здібності.
 • Загартовуйте характер: будь-яка дівчина мріє про сильного чоловіка, здатного постояти за даму серця і вирішити її проблему. Якщо молода людина не виконує обіцянки і втікає від неприємностей, то досить швидко розчарує обраницю і спровокує розлад відносин.
 • Випромінюйте оптимізм: похмурі і вічно невдоволені люди не здатні привернути співрозмовника. Дівчина швидше відповість взаємністю веселому і комунікабельній хлопцеві, ніж зверне увагу на скритного і песимістичного молодої людини.
 • Будьте щедрі: дівчата люблять щедрих чоловіків. Якщо на першому побаченні хлопець почне голосно підраховувати витрати або запропонує розділити рахунок, то супутниця, швидше за все, відмовиться від повторних зустрічей.

Існує думка, що дівчатам подобаються погані хлопці. Насправді будь-яка особа мріє про лицаря, здатного захистити даму серця. З цієї причини юнакам важливо володіти чоловічими якостями, які допоможуть їм домогтися взаємності у відносинах зі слабкою статтю.

Про те, як зізнатися у почуттях подрузі, дивіться у наступному відео.