Як завоювати серце дівчини?

Як добитися розташування симпатичної дівчини, цікавить дуже багато хлопців. Насправді для того, щоб привернути увагу представниць протилежної статі, зовсім не достатньо володіти грошима, квартирою і машиною – тут потрібні манери, мужність і сила.

Основні способи і правила

У психології давно доведено, що жінки набагато більш романтичні, вразливі й емоційні, ніж чоловіки. Якщо дівчина відчуває романтику і казку у відносинах, то вона закохується дуже швидко, саме тому молода людина має набагато більше шансів підкорити свою обраницю, якщо він захоплюється, робить знаки уваги і демонструє свої найкращі чоловічі якості. Ідеальний чоловік в очах жінки повинен відповідати наступним якостям:

 • охайність і акуратність – представники сильно підлоги повинні стежити за своїм зовнішнім виглядом, бути охайними, чистими і добре пахнути;
 • почуття гумору – жінки не люблять тих чоловіків, з якими їм нудно, до того ж усім відомо, що власники хорошого почуття гумору, як правило, ще і далеко не дурні люди, тому дівчина завжди зможе знайти з ними тему для розмови;
 • відповідальність – чоловік повинен тримати свої обіцянки, навряд чи ви зустрінете дівчину, якщо будете постійно спізнюватися, ухилятися від зобов'язань або не стримувати своїх слів;
 • чесність – взаємини повинні бути прозорими і відкритими, довіра є основною складовою будь-якого зв'язку між двома людьми;
 • надійність – як кажуть, бути заміжня – це значить «за чоловіком», дівчина повинна розуміти, що її коханий – це саме той чоловік, на якого можна покластися в усьому;
 • ідеальний чоловік – обов'язково добрий, вірний, великодушний і ні в якому разі не ледачий, він повинен постійно захоплюватися, робити презенти, влаштовувати сюрпризи і говорити компліменти своїй обраниці.

Щоб підкорити дівчину, молода людина повинна мати впевненість, манерами та інформацією про своєї коханої, її смаки, уподобання і захоплення.

Щоб завоювати симпатію, чоловік в першу чергу повинен виявляти повагу як до самої жінки, так і її оточення. Дуже часто молоді люди ведуть себе галантно по відношенню до супутниці, але до всіх оточуючих демонструють холодність і зневага – це помилка, будь-яка жінка відразу ж відзначить це, і тоді шансів здобути її симпатію у вас залишиться трохи. Той чоловік, якого мріють бачити дівчата своїм супутником, обов'язково буде добре ставитися до батьків, дітям, друзям і людям старшого віку.

Чоловік повинен прагнути самореалізуватися у професії, він повинен прикладати максимум зусиль, щоб домогтися визнання в бізнесі. Навіть найдобріша жінка буде набагато більше довіряти людині, у якого є певний достаток. Всім відомо, що цукерково-букетний період рано чи пізно закінчується, і тоді пара починає стикатися з побутовими труднощами, які часто призводять до краху. Слабкі і ледачі хлопці без цілей та устремління навряд чи зможуть утримати дівчину.

Неодмінно потрібно проявляти турботу і увагу, особливо цінуються такі знаки, зроблені без будь-якого приводу, причому по реакції дівчата легко можна буде зрозуміти, чи має сенс продовжувати підкорювати її. Жінкам потрібно допомагати, причому краще зробити це, не чекаючи на її прохання, вона неодмінно оцінить це, адже в очах дівчини хлопець, що її відчуває і розуміє – справжній діамант. А якщо він ще може стати справжньою опорою і підтримкою такого людини вони постараються не упустити.

Як підкорити дівчину на першому побаченні?

Отже, ви познайомилися з сподобалася вам жінкою, подолали всі свої сумніви, зав'язали спілкування і нарешті запросили її на побачення. Вкрай важливо, щоб ваша перша зустріч пройшла ідеально, адже саме від неї багато в чому залежить, чи є у вашої пари якісь шанси на спільне майбутнє. За статистикою, близько 50% перших побачень виявляються і останніми, тому дуже важливо не наробити помилок. Всі знають, що проводжають по розуму, але при цьому зустрічають по одягу. Не варто недооцінювати значимість свого зовнішнього вигляду при зустрічі. Молоді люди неодмінно повинні добре виглядати стильно, чинно і благородно, дівчата цінують хлопців з гарним смаком.

Перед побаченням потрібно скористатися дезодорантом, навіть у тому випадку, якщо на ньому вказано, що він захищає 48 годин – тим не менш все одно скористайтеся ним безпосередньо перед зустріччю. Ну і, звичайно ж, не забудьте про парфюм, його тонкий аромат завжди магнетично діє на жінок. Обов'язково візьміть з собою аксесуари, які можуть створити відчуття достатку, це можуть бути стильні годинники, дорога запальничка або модні сонцезахисні окуляри. А тепер перейдемо до найбільш важливої теми – як би ви не були добре одягнені, одним лише зовнішнім виглядом захопити дівчат на вашому першому побаченні у вас не вийде, обов'язково доведеться пустити в хід ще один свій інструмент – мову.

З жінкою слід розмовляти, на першому побаченні немає місця незграбним мовчазним пауз і судорожним пошуком тем для бесіди. Для початку постарайтеся говорити про неї, всі люди – це егоїсти по своїй натурі і дуже люблять говорити про себе, і красиві жінки не виняток. Розпитуйте її, слухайте і запам'ятовуйте все, що вона говорить, і обов'язково кивайте і поддакивайте в потрібні моменти. Про себе теж можна розповісти, але так, щоб представити себе в найкращому світлі. Втім, і про сторонні теми для розмови не варто забувати – помрійте разом, згадайте дитинство, обговоріть сни.

По суті, тему можна вибрати будь-яку, але є кілька табу:

 • спорт, зброя і війна – це виключно чоловічі теми, які цікавлять жінок досить рідко;
 • комп'ютерні ігри – тема цікава тільки для людей, що грають в одну гру, у всіх інших випадках нічого, крім нудьги, вона не викликає;
 • технічні теми, пов'язані з професією, навчанням або роботою – повірте, в цьому випадку реакція дівчини буде такою ж;
 • родичі – ніхто не може знати на першому побаченні, як складаються відносини у жінки з її рідними і близькими, тема дуже особиста, і можна легко наступити на слизький ґрунт і зіпсувати настрій і їй, і собі (якщо дівчина захоче розповісти вам про своїх рідних – вона неодмінно зробить це).

Ну і, звичайно ж, дівчині слід говорити приємні компліменти, ось тільки робити це потрібно грамотно.

Перш за все треба захоплюватися конкретною деталлю, наприклад, стилем, а також посмішкою, ногами, волоссям, очима і тому подібним. Комплімент може стосуватися не тільки зовнішності, наприклад, якщо дівчина часто жартує – скажіть їй, що вона вельми дотепна. Однак не зациклюйтеся на якомусь одному моменті і не сипте «приємностями» без зупинки – з часом це буде моторошно дратувати. Будь-яка дівчина, навіть сама скромна і сором'язлива, любить, коли її чіпають, нехай вона стверджує зовсім інше. Головне – торкатися правильно. Можна потримати її руки, злегка обійняти – зробити це потрібно вже в перші хвилини вашого побачення, але, звичайно ж, без грубості, рух повинен бути ніжним і делікатним.

На першому побаченні дотики повинні бути як би «випадковими» – час від часу торкайтеся до неї плечем або рукою. Можна, наприклад, поправити зачіску їй, а можна піти далі – запропонувати дівчині поворожити на долоні, при цьому зовсім не має значення, чи вмієте ви це чи ні – в будь-якому випадку їй, швидше за все, сподобається такий контакт, можливо, вона погодиться піти трохи далі.

Як завоювати неприступну дівчину?

Якщо ви хочете завоювати недоступну непокірну жінку або дівчину, якій ваш тип чоловіків не подобається – тут потрібно терпіння. Завоювати серце такої жінки квітами і рядовими компліментами не вийде – тут важливо грамотне поведінку і поступове створення особливо сексуального напруги.

Є кілька простих правил.

Не прагніть виявити занадто багато уваги, особливо на ранній стадії залицяння. Красиві жінки звикли до того, що всі зустрінуті ними чоловіки буквально дивляться їм в рот з самих перших хвилин спілкування і готові на все, лише б ті погодилися провести разом ніч. В очах дівчини така поведінка нецікаво, тому геть відбиває у них бажання продовжувати знайомство. Їм просто нецікаво домагатися того, хто і так вже біля їхніх ніг. Ну і потім, жінки вважають низькосортними тих чоловіків, які виявляють до них увагу в той час, коли вони його ще не заслужили (їх, жіночому, розумінні).

Обов'язково підтримуйте напруга – саме з нього і починається сексуальний потяг. Якщо дівчина в компанії своїх красивих подруг – приділіть їм левову частку своєї уваги, жінки мисливиці, вони відразу ж «зроблять стійку» і захочуть відбити вас. Подібну напругу народжує підсвідомі спроби привернути вашу чоловічу увагу, вона все частіше думає про вас і, відповідно, ви сильно піднімаєтеся в її очах.

Відмовляйте їй час від часу, коли вона починає проявляти власну ініціативу, але робіть це красиво і, звичайно ж, не переборщіть.

Не пропонуйте більше двох побачень поспіль, якщо вам відмовили один раз – причини можуть бути самі повсякденні, але другий відмова вже, скоріше, говорить про те, що ваша поведінка дівчина не розцінює, як привабливе. В цьому випадку краще при наступній зустрічі поговорити про щось забавне, пожартувати і розпрощатися, навіть не натякнувши на можливу зустріч. І зробити це потрібно неодноразово – а потім, тільки потім запросити на нову зустріч.

Показуй дівчині свій потенціал, майте на увазі, що хлопці без мети залучають тільки дівчат-студенток, а також тих, хто зголоднів за позитивним емоціям. Красиві неприступні жінки не відносяться ні до тієї, ні до іншої категорії, будь ти душею компанії і справжнім лідером, вони ніколи не стануть розглядати чоловіка на роль свого супутника, якщо він не має якоїсь великої і, безсумнівно, гідної мети в житті.

Ну і, звичайно, не завищуйте її значимість. Якщо ви будете при кожному зручному випадку підкреслювати свою симпатію, прагнення догодити і прислухатися до її бажань – дівчина просто відмовить вам. Для неї такі дії нецікаві і часом утомливі.

Як діяти на відстані?

В останні роки все більше молодих людей знаходить собі дівчину через інтернет. Наприклад, ви познайомилися в соцмережах з красивою дівчиною, вона листується з вами, але від особистих зустрічей виявляється. Розглянемо, як бути в такій ситуації. Все просто – своїми текстовими повідомленнями ви повинні залучити її настільки, щоб вона вже через короткий час змогла постати перед вашими приятелями, як ваша в подружка.

Фахівці по пікапу дають кілька рекомендацій.

 • Пишіть грамотно – будь-які помилки, будь то орфографічні, синтаксичні або, можуть досить сильно зіпсувати враження про вас, втім, якщо об'єкт вашого бажання так само, як ви, не заморочується з приводу грамотності, те помилки не стануть особливою проблемою.
 • Не перетворюйте ваше спілкування в побутову листування. Не варто розповідати, що ви їли на сніданок, і як купували собі шкарпетки або вішали картину, такий буденності в житті будь-якої жінки вистачає і без того. Від партнера по листуванню вона хоче спілкування і романтики.
 • Повідомте їй про свої достоїнства, в ненав'язливій формі описуйте їй якісь свої життєві історії, які показують вас з найкращої сторони, нехай у дівчини виникне відчуття, що ви сильний, сміливий, благородний і щедрий.
 • Побільше жартуєте. Всі люблять веселих хлопців, тільки жарти повинні бути, дійсно, смішними, ні в якому разі не переходьте в вульгарність.
 • Цікавтеся справами вашої подруги, розпитуйте про її життя, захоплення та інтереси.
 • Слідкуйте за тим, щоб не повторюватися у своїх повідомленнях – в іншому випадку дівчина вирішить, що у вас зовсім відсутня фантазія.
 • Будьте ественны – не варто зображувати крутого мачо чи невизнаного генія, втомлений філософ чи чудик – теж не найкращі варіанти для перекладу спілкування з онлайн у реальну площину.

Якщо ви відчуваєте, що ваше спілкування з труднощами просувається до романтичної стадії, то спробуйте використовувати важку артилерію. Вірші – зовсім не обов'язково писати їй поему, можна скористатися вже створеними раніше творами – важливо грамотно вставити кілька рядків в текст або закінчити ними своє послання. Картини – якщо ви добре малюєте, то можете присвятити їй малюнок, художників жінки люблять не менше, ніж поетів. Якщо ж таких здібностей немає, то сміливо шукайте в інтернеті красиві картинки, наприклад, мало хто не постарається побачити таємне послання в зображеннях парочки під парасолькою, сплетених рук і слідів ніг на піску.

Втім, від картинок з «Камасутри», особливо супроводжуються текстом з серії «я хочу тебе», краще утриматися – ви ризикуєте потрапити в чорний список відразу ж після такого повідомлення. Іноді чоловіки, які намагаються закохати в себе жінку на відстані, роблять багато помилок, які просто зводять нанівець всі їхні зусилля. Якщо ви, дійсно, мають намір домогтися реальної зустрічі, то в своїх посланнях не варто:

 • обманювати – не треба приписувати собі чужі заслуги, зображати себе багатієм або затребуваним фахівцем, якщо на практиці ви таким не є;
 • освідчуватися в перших повідомленнях – в цьому випадку дівчина вирішить, що ви або звичайний балагур, або брехун, або просто божевільний;
 • давати обіцянки, які не можете виконати – не треба перетворюватися на підкаблучника вже на відстані, в іншому випадку при особистій зустрічі про вас і зовсім будуть витирати ноги;
 • писати вульгарності – не стоїть на третьому сеансі зв'язку питати, що надіто на дівчині, і розповідати, що б ви хотіли з нею зробити прямо зараз, це можливо лише в тому випадку, якщо ви вже зустрічалися особисто, і ваші стосунки перейшли межу дружнього спілкування;
 • тероризувати жінку – не потрібно влаштовувати їй розбір польотів, з'ясовувати, чому вона не відповіла на написане годину назад повідомлення, чому не з'явилася в мережі вчора ввечері, адже такі сцени може дозволити собі чоловік, але ніяк не приятель по листуванню.

Як повернути любов колишньої подруги?

Іноді виникає необхідність повернути розташування колишньої коханої. У цій ситуації головне – не діяти напролом. Дівчині потрібно час, щоб розкласти все по поличках, охолонути і трохи скучити за вашим спільного минулого.

Коли пройде кілька тижнів, а може, й місяців, можна як би «випадково» організувати зустріч. При цьому поводьтеся доброзичливу, але трохи відсторонено. Не варто каже їй, як сильно ви сумували, або як раді її бачити, вона ні в якому разі не повинна здогадатися, що ви страждаєте. Якщо ж вона захоче розповісти вам про свої успіхи або невдачі – ввічливо відсторонитеся від такої розмови, адже вам зовсім непотрібно, щоб вона перекладала вас у категорію добрих друзів.

Пофлиртуйте з іншою дівчиною або навіть проводите її додому, попередньо подбавши про те, щоб ваша колишня про це обов'язково дізналася (зрозуміло, не від вас). Навіть якщо вона не хоче знову зустрічатися з вами – вона все одно буде відчувати уколи ревнощів, і вам залишиться тільки зловити потрібний момент, і запросити її на зустріч. Май на увазі, що метою зустрічі має стати секс, якщо ви схилили її до інтиму, вважайте, що вона відповіла вам взаємністю, і ваші стосунки знову відродилися. Хоча розслаблятися не варто – інакше ви залишитеся для неї лише партнером для зустрічей на той період, поки вона не знайде собі постійного чоловіка.

Як завоювати серце дівчини, дивіться у наступному відео.