Як сподобатися дівчині в школі?

Любов і симпатія може виникати в будь-якому віці, до кого-то такі почуття приходять вже в 10 або 11 років, а хтось починає думати про це тільки в 16. І це абсолютно нормально. Але не завжди взаємний інтерес виникає з перших хвилин, тому багато хлопчики замислюються про те, як сподобатися дівчині в школі і домогтися її розташування.

Почніть з себе

Незалежно від віку, дівчата віддають перевагу вихованих і охайних хлопців, з якими приємно спілкуватися. Тому перший крок на шляху до того, щоб завоювати свою обраницю – об'єктивно оцінити самого себе.

Для цього потрібно чесно відповісти собі на кілька питань.

 • Чи займаєтеся ви спортом?
 • Чи є у вас захоплення, хобі?
 • Чи користуєтеся ви повагою серед однолітків?
 • Ви добре вчитеся?
 • Ви стежите за своєю зовнішністю?

Якщо на більшість питань відповідь негативний, потрібно щось змінити в собі.

  Кожен з цих пунктів має значення у житті юнака і допомагає стати гармонійним і розвиненою людиною. Саме такий хлопець має більше шансів звернути на себе увагу дівчини.

  Займіться спортом

  Регулярні тренування – це можливість підтримувати себе у формі, а командні види спорту вчать знаходити спільну мову з оточуючими і допомагають розвивати лідерські якості. Спортсмени часто користуються популярністю в школі, тому записатися в їх ряди в будь-якому випадку буде корисно. А можлива перемога на змаганнях точно допоможе виділитися.

  Крім того, вподобану дівчину завжди можна буде запросити вболівати за вас і сказати, що саме її підтримка надала вам сил і допомогла досягти мети. Вона обов'язково оцінить такий комплімент. Правда, для цього потрібно бути впевненим, що перемога справді реальна, а якщо ні, то програти ви зумієте гідно.

  Якщо ви не бачите себе у спорті, можна просто відвідувати тренажерний зал, щоб розвивати мускулатуру і не турбуватися про зайву вагу. Навіть якщо ви цікавий співрозмовник і неординарна людина, перше враження найчастіше складається з зовнішнього вигляду, тому варто подбати про те, щоб виглядати привабливо для дівчат.

  Знайдіть хобі

  Незвичайні захоплення допоможуть вам привернути до себе увагу. Ви зможете зацікавити вашу обраницю і виділитися з ряду інших хлопців, які не цікавляться нічим, окрім комп'ютерних ігор.

  Якщо ви вмієте робити щось своїми руками, наприклад, выжигаете по дереву або займаєтеся різьбленням, то можна застосувати свої навички, щоб зробити оригінальний презент і здивувати дівчину.

  Спільні захоплення – гарна тема для розмови, а спільні заняття улюбленою справою допомагають зблизитися. Дізнайтесь, чим захоплюється дівчина, може бути, вона відвідує якісь гуртки чи секції, тоді ви зможете ходити туди разом. Це допоможе вам проводити більше часу разом, особливо якщо вона з паралельного класу або, взагалі, вам не ровесниця, тому в школі ви бачитеся тільки на перервах.

  Переглянути сторінки в соціальних мережах – часто за профілем можна зрозуміти, що подобається дівчині. Навіть якщо ви нічого не розумієте в її захоплення – попросіть розповісти про них, покажіть зацікавленість.

  Станьте лідером у класі

  Дівчатам подобаються впевнені і сміливі хлопці, то є лідери, які чимось виділяються. Таких зазвичай поважають у колективі, з їх думкою рахуються.

  Якщо ж ви досить замкнута людина, спробуйте вийти з кола самотності, заведіть друзів і з їх допомогою розвивайте в собі лідерські якості.

  Знайдіть те, що вам подобається, наприклад, стати капітаном шкільної спортивної команди або зберіть музичну групу, заявіть про себе. Необов'язково стати абсолютним лідером в класі, потрібно прагнути стати одним з них.

  Крім того, ви можете проявити себе, як сміливий і активний чоловік, допомагаючи іншим і захищаючи слабких. Багато дівчат мріють про справжнього лицаря, а якщо ви будете таким в її очах, вона обов'язково погодиться піти з вами на побачення.

  Приділіть час навчання

  Якщо дівчина, яка вам сподобалася, добре вчиться, то навряд чи вона зверне увагу на двієчника. Тому доведеться підтягнутися і як слід зайнятися своєю освітою.

  Ви можете використовувати це як привід почати діалог, наприклад, попросіть її пояснити вам правило або спосіб рішення задачі.

  Якщо ви непогано вчіться, а вашої обраниці щось не дається, – тоді вже самі запропонуйте їй допомогу. Але робіть це доброзичливо, щоб ваші поради не виглядали як насмішка або послугу. Поводьтеся щиро, не намагайтеся здаватися краще, ніж є насправді. Можливо, дівчина в курсі всіх ваших справ від тих же однокласниць або хлопців-суперників.

  Подбайте про зовнішність

  Будь-який хлопець повинен завжди виглядати акуратним і ввічливим. А якщо він хоче сподобатися кому-небудь, то потрібно подвійно стежити за своєю зовнішністю і вихованістю.

  Необов'язково, звичайно, одягатися за останньою модою і тільки брендові речі, розшаркуватися перед усіма вчителями і пропонувати допомогти шкільній технічки підмести коридор в школі, але є кілька пунктів, яким потрібно приділити особливу увагу.

  • Регулярно приймайте душ і користуйтеся дезодорантом. Неприємний запах поту, брудні нігті на руках і немите волосся викликають у дівчат огиду і бажання триматися подалі від нечупари.
  • Не допускайте випадків знаходження в школі в брудному взутті — всі дами без винятку відразу втрачають інтерес до таких людей.
  • Слідкуйте за своїм одягом – вона повинна бути чистою і охайною. Не надягайте заношені, м'яті і заслинені речі – дівчата це відразу помічають.
  • Якщо у вас є прищі – придбайте спеціальний крем, який допоможе від них позбавитися. А краще сходіть до дерматолога, щоб не зробити собі гірше.
  • Стригтися намагайтеся вчасно і слідкуйте хоча б тут за модою. Дівчата дуже трепетно ставляться до цього нюансу у вигляді хлопців.

  Що подобається дівчатам?

  Смаки і уподобання можуть відрізнятися, особливо в підлітковому віці, коли багатьом цікаво пробувати різні речі. Тому навіть якщо ви знаєте, що подобалося дівчинки в 14 років, коли вона вчилася в 7 класі, можливо, що на наступний рік, коли їй буде вже 15, у неї будуть зовсім інші смаки. За літо багато сильно змінюються, відкривши для себе нові інтереси. Дізнайтеся, чому саме вона нині захоплюється, щоб не опинитися в ніяковому положенні.

  Вік також не завжди допомагає визначити чиїсь інтереси. Багато в чому це залежить від особистості та складу характеру. Є дівчата, яким з раннього дитинства подобалися галасливі ігри, а потім – вечірки і тусовки, а є такі, хто вже в 13 років замислюються про майбутнє і приділяють багато часу навчанню. Деякі з них дуже романтичні натури, а інші володіють лідерськими здібностями і змагаються навіть з хлопцями.

  Якщо вам сподобалася однокласниця, то з'ясувати, що їй подобається, буде простіше, адже ви постійно бачите її в класі і можете почути, як вона обговорює свої захоплення.

  Але якщо дівчина навчається в іншому класі, налагодити з нею контакт буде складніше, у тому числі і з-за того, що ви не завжди зможете побачитися. Виходом з цієї ситуації стане інтернет – знайдіть її в соціальних мережах і подивіться, що їй подобається, які посади вона лайкает і в яких групах складається. Там же можна почати спілкування.

  Дівчата більше схильні помічати різні дрібниці, тому вам потрібно не забувати надавати обраниці деякі знаки уваги:

  • обов'язково вітатися з нею, інакше вона може вирішити, що ви соромитеся або просто ігноруєте;
  • хоча б іноді говорити їй компліменти, але якщо соромитеся робити це вголос, почніть з приємних коментарів під її фото або постом в соціальних мережах;
  • будьте джентльменом – подайте їй верхній одяг, притримайте двері, простягніть руку, коли вона виходить із транспорту, допоможіть донести сумку.

  Не робіть помилок

  Деякі хлопці, прагнучи сподобатися дівчині в школі, домагаються абсолютно протилежного ефекту. Потрібно звернути увагу на свою поведінку і не робити помилок.

  Не думайте, що все утворюється саме собою. Навіть якщо ви активний молодий чоловік, душа компанії, звідки дівчині знати, що вона вам подобається, якщо ви не проявляєте ніяких знаків уваги?

  Постарайтеся не тільки виділитися з натовпу, але й дати зрозуміти, що вона вам не байдужа.

  Наполегливість і впевненість – це добре, але не переборщіть, нікому не подобається нахабство.

  Не потрібно намагатися зайняти собою весь вільний час дівчата і постійно миготати у неї перед очима. Таких хлопців з часом починають уникати.

  Не слід запитувати, чи подобаєтеся ви їй. Мало хто може відразу відповісти на таке питання, швидше, ви змусите дівчину відчувати себе ніяково. Почекайте деякий час, поки ви звикнете один до одного. Буде краще, якщо про це ви ніколи не будете питати. Якщо подобаєтеся, дівчина сама про це обов'язково скаже.

  Якщо вона відповіла вам відмовою – не переймайтеся занадто сильно. Це не означає, що з вами щось не так, адже люди не можуть контролювати свої почуття, можливо, у неї просто інші уподобання. Не можна подобатися всім. Постарайтеся сприйняти це спокійно, не звинувачувати дівчину, а головне, не намагайтеся змусити бути з вами – нічого доброго з цього не вийде.

  У наступному відео представлений ряд ознак, за якими можна визначити симпатію дівчини до хлопця.