Як розпізнати характер людини за формою нігтів?

По руках людини можна розповісти не тільки про його минулому, сьогоденні і майбутньому. У них також криється інформація про характер, долю, відносинах і здоров'я. Хіромантам досить поглянути на руки людини, щоб змалювати його життя, а також дати поради щодо подальших дій. Основну інформацію несуть лінії, вигини, пальці і нігті.

Визначення характеру людини за формою нігтів

Визначити характер людини і особливості його організму можна тільки по природному нігтя, а саме – не зміненим штучно, не наращенному. Для здійснення цього потрібно знати кілька загальних принципів:

 • довгий ніготь говорить про ідеалістичного погляду на світ, романтичною нахили і витанні в хмарах;
 • короткий і широкий ніготь говорить про рішучість, розважливості, стійкості і стабільності;
 • середньої довжини нігті говорять про спокій, розсудливості та впевненому положенні, при цьому людина не вважає себе вище за інших, на нього можна покластися в будь-якій ситуації;
 • дуже довгий ніготь говорить про те, що носій – боязкий, крихкий, вразливий і нерішуча людина;
 • широкий ніготь говорить про обмеженість думки, небажання розвиватися і прагнути до більшого; відмітна особливість володаря – схильність до безглуздих сварок на порожньому місці;
 • дуже широкий і плоский ніготь говорить про вміння носія розбиратися в людях, хорошою інтуїції та схильності до розуміння психології оточуючих.

Можна більш детально підійти до вивчення зовнішнього вигляду нігтьової пластини.

За деякими відмітний ознаками можна сказати про стан здоров'я людини і про його схильності до тієї чи іншої форми спілкування.

Для цього необхідно розглянути кілька варіантів:

 • товстий, щільний і короткий ніготь позначає, що людина здорова, при цьому і жінок, і чоловіків відрізняє вибуховий характер, який може проявитися при будь-якій дрібниці;
 • тонкий і блідий ніготь демонструє, що в організмі людини є недолік таких речовин як кальцій і залізо, відмітні особливості володаря: примхливість, схильність до депресії, непостійність, незосередженість;
 • синюватий ніготь сигналізує про проблеми з серцево-судинною системою, відмінні риси носія таких нігтів: пригніченість, схильність до стресів, втома і спустошеність;
 • тілесний колір нігтя, не супроводжується блідими або іншими плямами, – це показник здорової, інтелектуально розумного, розумного, скромного і приємного в спілкуванні людини;
 • темно-рожевий колір нігтя символізує про жорстокості носія і твердості характеру, упрямости, це компенсується сексуальністю, розкутістю і пристрастю.

Крім цього, слід знати, що якщо нігті людини схожі на кігті хижих птахів, то його відрізняє скупість і жадібність. Якщо шкіра приростає до нігтя, то у носія обмежений інтелект і розвиток з точки зору духовності є для нього чужим.

   За першим зовнішніми ознаками нігтьової пластини можна зрозуміти, як побудувати діалог з людиною і чи варто його просити про те, про що спочатку планувалося або повідомляти будь-яку інформацію.

   Різна форма нігтів

   Щоб зробити аналіз нігтя і дізнатися, про що говорять руки, необхідно переконатися, що ніготь не є штучно зміненим. Після коригування, нанесення косметичних засобів і обробки складніше провести аналіз і однозначно зрозуміти особливості. Але навіть без зміни нігтя штучно деколи буває складно розібрати форму.

   Овальна форма

   Володарями таких нігтів є творчі люди, схильні до творчості. Рука при цьому найчастіше є тонкої з довгими худими пальцями. Такі люди мають свою точку зору, є освіченими і розумними, знаходять себе у творчості: живопис, архітектура, музика. Ці витончені аристократичні натури схильні до депресій, самотності, заглибленості в улюблену справу і частій зміні настрою.

   Квадратна форма

   Знак стабільності, врівноваженості, сталості і сили. Ці люди часто є лідерами як на роботі, так і в сім'ї. У них є своя думка, вони твердо дотримується своїх переконань та ідей. Шлюб з такими людьми буде міцним і довгим – вони захистять всілякими способами свого партнера і будуть берегти сімейне вогнище.

   Прямокутна форма

   Люди з такою формою нігтів є протилежністю людям з попередньою формою пластини. Перфекціоністи, які все зводять в ідеал і вимагають від інших так само, як і від себе. З головою занурюються в роботу, сім'ю, стосунки, друзів, намагаються довести будь-яку справу до максимуму. Не відносяться до який захоплюється натурам, але при цьому часто бувають мандрівниками і природознавцями.

   Кругла форма

   Є особливістю яскравих, творчих, позитивних та енергійних людей. Схильність до авантюри і створення чогось нового і цікавого – це те, чим живуть люди з такою формою нігтя. Шлюб з такою людиною – цікавий, насичений і різноманітний. Але жити на емоціях вічно не вийде, і будь-яка плутанина може припинити відносини, які здавалися такими наповненими.

   Трапецієвидна форма

   Гордії, егоїсти, агресори. Вони не приймають чужої думки, є зарозумілими, є тільки їх позиція і неправильна. Їм важко працювати в колективі, об'єднати сім'ю або побудувати відносини, але за рахунок сильних внутрішніх якостей і жорсткої позиції нерідко домагаються успіху. Мало володарів цієї форми нігтя стають творцями і творцями, але практично всі мають відмінний смак і відчуття прекрасного.

   Віялоподібна форма

   Зовні задоволена приваблива, демонструє аристократичне початок володаря. М'якість, вразливість, доброта, щиросердечний підхід до всього, довіра, звеличування сімейних цінностей, обожнювання затишку і свого затишного куточка – це першорядні якості людини з такими нігтями. При цьому залишається здатність філософського ставлення до життя і прохолодного ставлення до оточуючих, що не входять в коло родичів. Погляд звисока і нотки егоїзму нечужды цим людям.

   Варто відзначити, що форма нігтя на правій і лівій руках може відрізнятися, маючи різні ширину і довжину. Тому досвідчені хіроманти роблять окремо аналіз рук і надають на підставі цього найбільш повну інформацію.

   Штучна корекція нігтя не надає характеру людини тих чи інших властивостей, у ньому залишаються риси, закладені природою. Щоб дізнатися, що вас характеризує і з якого боку, краще не займатися самостійним аналізом, а звернутися до професіонала.

   Значення манікюру на руках у жінок

   Хіроманти вважають коригування форми і кольору нігтя – відмовою від своєї індивідуальності і природного особливості.

   Дівчата використовують різні лаки, щоб позбутися від недоліків, підкреслити особливості і якось урізноманітнити звичний вигляд рук. Також лак робить нігтьову пластину менш ламкої і схильною тріщин.

   Перед будь-якою дівчиною спочатку постає вибір кольору і навіть на цьому етапі можна зрозуміти, що перед вами жінка і як до неї підійти.

   • Червоний, яскраво-червоний або кривавий кольору є вибором жінок, схильних до домінування і маніпуляції чоловіками допомогою флірту.
   • Блакитний, жовтий, ясно-зелений і близькі відтінки свідчать про неформальності жінки, схильності до експериментів, сміливості, креативності.
   • Чорний, темно-зелений, темно-синій і подібні темні відтінки є вибором сміливих, рішучих і яскравих жінок, упевнених у собі.
   • Нейтральний колір символізує зайнятість дівчата, романтичність, схильність до ідеалізації життя. Часто нейтральний манікюр є частиною дрес-коду і відповідає формальної робочій обстановці. Цей вибір часто не характеризує дійсну натуру жінки.
   • Класичний червоний колір вибирають стильні жінки, схильні до стабільного життя, праці, відносин.

   Часто доглянуті нігті є ознакою способу життя, робочої атмосфери або брак часу.

   Варто враховувати, що вибір дівчини може характеризуватися не лише її внутрішньою схильністю, але і її настроєм, метою нанесення лаку і обраним нарядом.

   Знаючи особливості нігтьових пластин і людських якостей в залежності від форми нігтя і кольору лаку, можна довідатися про свого співрозмовника багато цікавого, просто привітавшись з ним.

   Докладніше про те, як за формою нігтів розпізнати характер людини ви дізнаєтеся, переглянувши наступне відео.