Skype: як встановити, налаштувати, зареєструватися в скайпі?

В даній темі ми розглянемо, як завантажити і встановити скайп з реєстрацією нового користувача.

Користувачі використовують інтернет в якості ресурсу для придбання товарів. За допомогою мережі можна виграти чималі гроші, знайти сумлінного роботодавця і стати вірним супутником на все життя. А також постійно залишатися на зв'язку зі спорідненими душами, особливо, якщо хочете чути голос близької людини. Тому в даній темі ми хочемо поговорити про скайпі, а точніше про правила самої установки і реєстрації.

Починаємо роботу зі знаменником «скайп»: перші кроки і знайомство з програмою

Skype – це безкоштовна і загальнодоступна програма, що забезпечує обмін повідомленнями і потрібними даними. Вона дозволяє здійснювати відеодзвінки і передачу файлових документів. А також робить можливим участь у конференціях з декількома абонентами. Про оснащенні, як варіанті програми, вперше заговорили в 2003 році. Розробка «скайп» є приватною власністю авторів зі Швеції та Данії.

Важливо: Комп'ютерне забезпечення легкий в управлінні, з достатньою кількістю практичних опцій. Тепер не потрібно переживати про розмірних обмеження обмінних файлів. Чи втрати частини документа, якщо сталися перебої у зв'язку. Скайп автоматично поновлюється. І навіть при вимушеному закриття програми передача файлу здійснюється до кінця.

Так розробники вітають кожного

Обов'язкова апаратура для скайпу

Переконайтеся, що додаткове оснащення вже вбудовано в стаціонарний комп'ютер. Без нього повноцінно скористатися потенціалом оснащення не вийде. У число необхідних складових входять:

 • динаміки;
 • колонки;
 • мікрофон;
 • веб-камера.

Зазвичай камеру купують вже з вбудованим мікрофоном. Так вдається економити робочу поверхню столу і бюджет сім'ї.

Процес установки Skype

Завантажити копію програми дозволено з багатьох інтернет – майданчиків. У уникнення зайвої витрати часу рекомендовано використовувати офіційний джерело компанії, де виключається присутність шкідливих вірусів.

Тільки на http://www.skype.com/intl/ru/home можна отримати оновлену якісну варіацію.

Заливка програмного забезпечення протікає в такій послідовності:

 • в адресному рядку пошукової системи вводимо англійськими літерами назва програми – skype;
 • після застосування enter з'являється список різних порталів;
 • у переліку необхідно знайти сервіс із посиланням – «завантажити скайп». Зазвичай вказівку виділено овалом;
 • після переходу в правому нижньому куті сторінки задійте курсором кнопку – «встановити скайп для windows»;
 • ви відвідали розділ з даними для завантаження. Знову застосовуємо ту ж ліву клавішу миші;
 • йде процес завантаження. Не вийшло з першого разу. Відразу ж спробуйте ще.

В принципі з цим елементарним заняттям справлятися і новачки.

Нічого зайвого, адже тільки 1 кнопка для скачування

Тепер потрібно перейти до безпосередньої установки на самому комп'ютерному пристрої. Тобто, привести в дії завантажений файл. Для цього на ньому існує іконка, що відкриває вікно для завершення дії. Запускаємо установку програми панеллю зі словом «запуск».

Погоджуємося з умовами використання, вибираємо мову. Після програма самостійно знаходить оптимальні оновлення, які впливають на швидкість роботи. Коли такі важливі заходи залишилися позаду. Перейдіть на більш творчу процедуру реєстрації.

Стандартна схема установки

Створення облікового запису в скайп

 • Тепер це стало все набагато простіше. У формі «створити запис» обов'язково необхідно заповнювати лише три поля — телефон у відповідності з кодом країни, ім'я та прізвище. Останнім етапом вважається введення пароля, який надійде вам на телефон. Зазвичай він складається з 4 цифр.
Введіть телефон, збігається з кодом країни
Не забувайте за ФІ, які можна вводити російськими літерами або кирилицею
 • Натискаючи кнопку «Далі», ви автоматично погоджуєтеся з усіма програмними правилами. Відразу ж відбувається перенаправлення на вашу запис з настройками камери, мікрофона і динаміка. Їх можна пропустити.
В обов'язковому порядку введіть перевірочний код

Важливо: Нині відсутня введення логіна. Його програма автоматично видає!

 • А після цього ви можете почати редагування своєї сторінки. Для цього натисніть вгорі на крапки поруч з ім'ям. І вибираєте «Профіль». Йде відкриття сторінки в браузері за замовчуванням.
Просто натисніть на своє ім'я
 • Ви можете налаштувати за бажанням особисті, контактні та налаштування профілю.

Важливо: Пароль ставити потрібно окремо.

Тепер налаштування профілю відбуваються в браузері
 • Для цього на своїй сторінці з налаштуваннями вгорі, праворуч шукайте кнопку у синьому обідку «Встановити пароль». Йде нове перенаправлення. Де потрібно буде знову вводити номер телефону при реєстрації та перевірочний код з 7 цифр.
Щоб задати пароль, також потрібен код
 • Вводите потрібний пароль з чисел і літер (в ідеалі використовувати і маленькі та великі літери). Не забуваєте підтвердити його і сохраняетесь.

Труднощі програмного забезпечення

Скайп — необхідний інструмент на робочому столі монітора. Але іноді відвідувачі стикаються з такими неприємними моментами, як труднощі входу або втрата пароля. Зневірятися не треба. Відмовою для входу в особисту «обитель» можуть послужити:

 • невідповідність логін з паролем;
 • випадково натиснута кнопка Caps Lock;
 • не коректне введення символів.

Всі ці незначні помилки легко виправити поодинці.

А ось з відновленням пароля доведеться потрудитися. Спочатку чекайте лист з інструкцією відновлення на електронну скриньку або телефон. Потім перейдіть по посиланню з тимчасовим паролем на сторінку, де можна замінити секретний код на новий. Назад, як і для реєстрації продублюйте новий пароль. Тільки після таких діянь буде можливий вхід в систему.

Не полінуйтеся додати эмейл і телефон, щоб можна було без труднощів відновити пароль

Важливо: Коли виникають непередбачені обставини, завжди за допомогою дозволено звернутися в цілодобову службу підтримки.

Намагайтеся балувати рідних своєю посмішкою навіть на тривалому відстані. Адже саме зміст регулярного спілкування був закладений в задум створення програми скайп. Насолоджуйтеся хвилинами усамітнення зі своєю сім'єю, адже це іноді життєво важливо.

Відео: Як встановити скайп і зареєструвати нового користувача?