10 найстрашніших місць на землі: фото. Найстрашніші місця на Землі для екстремалів

Топ-10 найстрашніших місць світу.

На землі достатня кількість страшних місць, в яких цілком можна знімати фільми жахів, і це не тільки замок графа Дракули. Існує ще маса подібних куточків світу, у яких страшно перебувати. У цій статті ми розповімо про таких місцях.

10 найстрашніших місць у світі

Ці місця популярні серед туристів, яким набридло їздити в красиві міста.

1. Кладовище Чаучилла

Знаходяться в невеликому містечку, в південній частині Перу. Населення становить всього 27 000, але в цьому маленькому містечку практично завжди величезна кількість туристів, тому як саме в цьому місці існує дивне кладовище. Насправді воно зовсім не схоже на стандартне кладовищі. Тут знаходиться маса жолобів, які викладені цеглою, палицями та камінням. Всередині огороджень сидять мерці.

Кладовище

Останні з них поховані 11 століть тому, але при цьому зачіски, а також кістки збережені. Крім того збережена одяг і навіть частини шкіри. Справа в тому, що перед тим, як поховати, тіла обробляли спеціальним розчином і бальзамували. Тому багато хто з них дуже добре збереглися. Видовище досить моторошне, бо в ямах сидять мерці.

Кладовище

2. Прип'ять

Це містечко, яке розташоване на березі однойменної річки, що знаходиться в 2 км від Чорнобиля. До 1986 року місто досить швидко, стрімко розвивався, бо всі жителі працювали на Чорнобильській атомній станції. Але після аварії все населення вивезли, евакуювали. Тому місто вже більше 30 років знаходиться без єдиної душі. При цьому збережено абсолютно все: садочки, школи, лікарні, будинку. Люди просто покидали все і покинули житло. Місто здається досить дивним, занедбаним, бо все це свідчить про наявність життя, якої по суті справи в даному місці немає.

Прип'ять

3. Долина луни (Сагада)

Місце знаходиться на Філіппінах. Це одне з самих незвичайних кладовищ у світі. Туристів тут не так багато, а дорога сюди складна, тому що знаходиться кладовище в гірській місцевості. При цьому доведеться взяти гіда, який проведе вас по цих стежках і розповість, як туди дістатися, повідає історію. Місце являє собою кладовищі. Це ні що інше, як вапняні скелі, до яких прикріплені звичайні труни. Тобто трупів тут не ховають, їх попередньо бальзамують, щоб вони не жевріла і не виснажували неприємний запах. Потім мерців укладають у труни, які забивають і кріплять до вапнякових скель.

Долина луни

Таким чином, місцеві жителі вважають, що чим вище закріплений труну, тим швидше душа потрапить на небеса. Зараз забороняють таким способом ховати людей, але поступово кількість домовин на скелях збільшується, це говорить про те, що традиції не забуті і філіппінські жителі ними користуються.

Долина луни

4. Острів ляльок

Це поселення знаходиться неподалік від Мехіко і нагадує собою не що інше, як острів. Справа в тому, що в п'ятдесятих роках минулого століття тут потонула дівчинка. Молодий чоловік став свідком її смерті. Він знайшов на березі ляльку, з тих пір став збирати на смітниках, смітниках старих ляльок, яких залишав на острові. Він прив'язував іграшки до дерев.

Острів ляльок

Хлопець вважав, що таким чином можна задобрити духів, які не будуть більше забирати тіла маленьких дітей. При цьому в 2001 році цей чоловік точно також загинув, як і дівчинка. Його родичі продовжили традиції і точно також збирають ляльок і розміщують їх острові. Видовище дуже дивне і жахливе, бо як ляльки, які постаріли від впливу опадів, вітру, дощу виглядають дуже страшно.

Острів ляльок

5. Замок графа Дракули в Трансільванії

Цей особняк виглядає дуже похмуро, знаходиться на схилі гори біля обриву. Виконаний у готичному стилі, з-за особливої конструкції димоходу, при поривах сильного вітру, тут виникає свист і гул, що викликає дивні асоціації, лякає всіх відвідувачів. Мешканець цього замку був названий «Протикач», з-за того, що любив саджати жертв на кол. Таким чином вони стікали кров'ю. Найбільше жахливою виглядає спальня графа Дракули, на якій він за легендою пив кров своїх жертв. Не так давно була проведена реконструкція замку. Завдяки меценату тепер маєток виглядає доглянуто і незвично.

Замок

6. Костел святого Іржі

Це дуже дивне місце, яке знаходиться в селищі Лукова в Чехії. В минулому столітті під час одного з відправ, костел загорівся і дах впала на голову всім присутнім, що спричинило за собою велику кількість смертей. Але не так давно один із місцевих архітекторів і скульпторів, який навчався в університеті, вирішив таким чином захистити свою дипломну роботу. Він виготовив велику кількість скульптур, яких помістив в костелі, накрив білими простирадлами. Виглядає видовище дуже містично і заворожуюче. Хлопець захистив дипломний проект, причому викладачі також перейнялися ідеєю студента.

Костел святого Іржі

7. Ліс самогубців

На японському острові Хонсю знаходиться вулкан Фудзі, а недалеко від нього розташований ліс самогубців. Це місце відоме з середньовіччя. Саме тоді вважалося, що тут мешкають привиди, духи. Тому що в цьому лісі практично нічого не чути. Вчені зробили висновок про те, що навколо перебуває дуже багато лави, яка вирвалася з вулкана Фудзі, залила місцевість. Залишився лише невелика ділянка — ліс, який знаходиться як би в звукоізоляції. У 19 столітті саме тут залишали немічних стариків і дітей, яких не могли прогодувати бідняки.

Примарний ліс

Тому покинуті люди гинули тут. Протягом 60 років в лісі регулярно відбуваються самогубства. Вважається, що це місце можна прийти, але вибратися звідти неможливо. На узбіччях скрізь знаходяться пластикові стаканчики, упаковки таблеток, а також мотузки. Найчастіше тут закінчують життя за допомогою отруєння, а також шибениці.

Примарний ліс

Вздовж лісу встановлені камери, для того щоб відстежувати потенційних самогубців. Навколо нього патрулює поліція. У місцевих магазинах, які знаходяться неподалік від цього місця, не продають мотузок, колючо-ріжучих предметів, а також отруйних пігулок. Щоб ніхто з охочих не міг придбати засіб для самогубства. Раз в рік збирається натовп людей, близько 300, осіб які прочісують ліс і відшукують нові тіла. Зараз знайдено велику кількість тіл, за якими ніхто не звернувся. Звертають увагу в лісі на людей, які в ділових костюмах. Це викликає підозри, бо в більшості випадків туристи приходять в спортивному одязі, ідеально підходить для подорожей. Потенційні жертви одягаються в ділові костюми, а також красиві сукні, для того щоб покінчити життя самогубством.

Примарний ліс

8. Єврейське кладовище у Празі

Останні тіла тут ховали в 18 столітті, але справа в тому, що місце на кладовищі було вкрай мало, а мертвих величезна кількість. Тому на невеликій землі розташували величезну кількість могил. Для того щоб звільнити нові місця, старі могили засипали. Таким чином вийшло 12 шарів могил, але із-за того що земля просіла, старі могили почали визирати з-за нових. Сталося жахливе скупчення надгробків, а також пам'яток. Видовище дуже страшне. Пам'ятники схожі на людей в громадському транспорті в годину пік. Їх наскільки багато, що неможливо навіть нормально ходити по кладовищу.

Кладовище

9. Болота Манчак

Знаходяться на території Південної Америки. З цими місцями пов'язано багато легенд і повір'їв. Зла королева, яку утримували в полоні, прокляла місце, бо мала чорною магією. Дерев в цих місцях невелика кількість. В основному це залишки бурелому, трава, а також вода. У деяких місцях вона синьо-чорного кольору. На болотах водиться величезна кількість алігаторів.

Болота Манчак

У 19 столітті тут пробували осушувати болота, прибирати їх, але у підприємців так і не вийшло цього зробити. Почався ураган і кілька сіл, які були побудовані для того, щоб працівники могли осушувати болота, стерлися з лиця землі. Села так і не відбудували, болота не висушили. Так вони досі стоять. У давні часи раби тікали від своїх власників в бік цих боліт. Як говориться в легенді, ніхто з цих місць так і не вибрався, загинув. Перебратися через болото можна виключно на човні.

Болота Манчак

10. Каплиця кісток у Португалії

Ця невелика церква була побудована в 17 столітті. Ідею придумали ченці, які вирішили підкреслити тлінність буття, що життя швидкоплинне. Для побудови цієї каплиці знадобилося 5 000 скелетів. Матеріал для побудови каплички взяли на кладовищах містечка. Таким чином ченці вирішили проблему з величезною кількістю мертвих і місць для поховання. В даному містечку знаходиться 42 цвинтаря, незважаючи на невеликі розміри поселення. Кістки і черепи були просто вмуровані стіну. У денний час тут дуже похмурий світ, тому все, що відбувається в цій церкві здається дуже страшним і незвичайним.

Каплиця кісток у Португалії

Крім кісток, церкву прикрашають два трупа чоловіка, а також дитини, які просто підвішені на ланцюгах. Вважається, що мати прокляла свого сина й чоловіка, сказала їм, вони не заслуговують лежати в землі. Тому знаходяться в підвішеному стані. В цю каплицю приходить величезна кількість туристів, подивитися на такі дивні місця. В цілому стиль побудови вельми цікавий і навіть шикарний, бо на підлозі є плитка, стіни прикрашена золотом.

Каплиця кісток у Португалії

Всі вищеописані місця досить страшні, моторошні, але при цьому абсолютно безпечні. В них може потрапити з легкістю будь-який бажаючий турист. Але на Землі є також величезну кількість страшних місць, які відвідувати не варто. Але все ж знаходяться туристи-екстремали, які не упускають можливості побувати в таких страшних і жахливих місцях, небезпечних для життя і здоров'я.

Список:

 1. Пустеля Данакиль. Це не звичайнісінька пустеля. Вона являє собою камені, залишки вулканів. Камені створені з лави. У пустелі величезна кількість річок з сірководнем, забарвленого в жовтий колір. При цьому запах в пустелі жахливий, температура досягає 50 градусів, при цьому кисню в цьому повітрі досить мало. Дихати важко, повітря обпікає дихальні шляхи з-за великої кількості отруйних газів. Відвідувати пустелю досить небезпечно для здоров'я. Крім того, в ній живуть племена, які не проти пограбувати мандрівників, і забрати у них воду, гроші, транспорт.

  Дивна пустеля
 2. Дхараві, Індія. Це ні що інше, як нетрі, що знаходяться у центрі Мумбаї. Нагадує сміттєзбірник або звалище, на якій живе величезна кількість людей. Вони збирають сміття з метою переробки або знайти собі що-небудь цікаве, що нерідко викидають багаті люди з великого міста. При цьому в селищі стоїть жахливий сморід, повна антисанітарія. Потрапляти туди небезпечно, бо як працівники звалища не гребують пограбувати туриста і забрати у нього гроші. Не рекомендуємо відвідувати це місце з-за величезної кількості інфекцій, а також потенційної небезпеки для білих людей.
  Нетрі
 3. Могадішо, Сомалі. Жахливе і небезпечне місце, яке знаходиться там, де працюють пірати. Основний заробіток молодих людей міста — це піратство, а також вбивство. У даному місті практично нічим займатися, крім як грабувати приїжджих і захоплювати морські судна. Живуть люди дуже бідно, але при цьому процвітає прийом наркотиків, торгівля людьми. Більша кількість мешканців помирає ще молодими через вбивств, випадкової смерті. Ті, хто не хочуть знаходитися в даному місці, можуть піти, але це зробити досить складно. Тому доведеться йти по пустелі. Вони вмирають від нестачі води і їжі. В дане місце навіть не їздить гуманітарна допомога, тому що ніхто не може гарантувати безпеку і повернення додому.

  Сомалі
 4. Сентрейлия, Пенсільванія. Це місце дуже нагадує те, яке знято в фільмі Silent Hill. Справа в тому, що в цьому місті на даний момент живе всього 9 чоловік. Хоча колись жило 2 500. У минулому столітті місцеві влади регулярно спалювали сміття, пожежні при цьому контролювали горіння, вчасно його гасили. Але в останній раз все відбулося зовсім не так, як планувалося. Після підпалювання та вигоряння всього сміття, пожежники загасили вогонь. Але почали тліти глибинні шари звалища, які проникли в підземні шахти з вугіллям. Відповідно весь місто стало палати, багато жителів загинуло, частина поїхала. Місто досі продовжує тліти, з-за наявності корисних копалин в шахтах і землі міста. Видовище дуже страшне і небезпечне. Тому як в центрі утворився величезний розлом, який йде глибоко під землю. Скрізь все кинуто, витає неприємний запах, а також клуби диму.
  Сентрейлия

В світі дуже багато незвичайних і цікавих місць, які варто відвідати. Не пропустіть можливість і ви.

ВІДЕО: найстрашніші місця