Що буде, якщо відсканувати дзеркало: ймовірні версії і результати експериментів

У даній статті ми розглянемо результати досвіду і порівняємо їх з передбачуваними теоретичними уявленнями, що ж буде при скануванні дзеркала.

Сучасна людина не звик сидіти на місці. Він прагне розвиватися, збагачуватися новою інформацією і експериментувати, чого і вимагає сучасність. А новітні технології вриваються в наше життя стрімкими і безперервними кроками. І ось поєднання цих двох граней викликає шалений інтерес. Тому в цьому матеріалі ми розглянемо, як буде вести себе дзеркало і сканер під час сканування, а також дізнаємося про можливі результати досвіду.

Якщо відсканувати дзеркало, що відбудеться: ймовірні версії

Дзеркало – це споконвічно містичний предмет, що увібрав в себе безліч таємниць і здогадок. З ним нерідко проводилося безліч ритуалів і різних експериментів. Пропонуємо згадати історії навколо двох паралельних дзеркал. Ми не станемо заглиблюватися в цю тему. Просто хочемо нагадати, що дзеркало завжди якоюсь мірою викликало страх. Навіть при одній думці.

Важливо: Усі легенди й припущення навколо дзеркал – це елементарне уяву. У ті далекі часи, коли виникли перші дзеркальні поверхні, людині було важко зрозуміти весь секрет технології виготовлення. Тому своє відображення викликало страх і паніку, поширюючи різні побоювання.

 • Не кожна людина зважиться відсканувати дзеркало. Купувати кожен день новий сканер — це дуже дороге задоволення. Фахівцями, без перевірки в реальності, було висунуто ряд теорій. Ось найпоширеніші версії, що буде якщо відсканувати дзеркало:
  • сканер зламається;
  • ми побачимо пляма темного кольору;
  • отримаємо реальне зображення дзеркала;
  • на листку паперу відкриється «вікно в інший світ;
  • проявиться сканер з середини;
  • висвітиться відображення людей, які дивилися в дзеркало;
  • на виході вийде чистий аркуш паперу.

Як видно, фантазія людини безмежна. І головне, що кожна думка обґрунтовується своїми прихильниками. Охарактеризуємо кожну з теорій від реальних позицій її представників.

 • Сканер зламається. Це пов'язано саме з роботою пристрою. Сканер дуже чуттєвий апарат. Процес сканування побудований таким чином, що бігає лазерна лампа освітлює елемент, спрямований на сканування, і відтворює його на листку.
  • Під час самого процесу фіксації світло з приладу, потрапляючи на дзеркало, відбивається назад в середину сканера. Відповідно, апаратура зламається через зустрічне освітлення чужорідним предметом. Адже освітлення променями дзеркала – це не властива функціональна особливість всіх складових сканера.
За однією з теорій сканер може зламатися
 • Ми побачимо пляма темного кольору. Прихильниками цієї теорії є фізики, що пояснюють своє бачення наступним чином. У процесі роботи сканера головну роль має прилад з лампою, який і висвітлює відсканований предмет. У нашому випадку дзеркало.
  • Коли ми натискаємо кнопку «старт» на сканері, пристрій висвітлює необхідну площу, яку потрібно перебити на папір. Далі отримане зображення передається до чуттєвої матриці. І через функціональні дзеркала пристрою зображення поєднується і відображається на папері або екрані комп'ютера.
  • Оскільки у нас підлягає перевірці чистий дзеркальна поверхня, де відбиваються навколишні предмети, сам бігає ролик засвітить дзеркало променями. А ті, в свою чергу, об'єднаються в цілу картинку. І чим більше світла, тим більше пікселів виявиться на зображенні.
  • В результаті цього процесу отримаємо засвеченное зображення, яке на папері відобразиться як темна пляма.
 • Отримаємо реальне зображення дзеркала. Скануючий пристрій зроблений з дуже чутливих організмів. Саме завдяки їм ми можемо перекласти на папір вже існуючі предмети або зображення.
  • Датчик сканера переб'є на аркуш паперу поверхня, яка буде скануватися. Оскільки саме це і є функціональною особливістю самого приладу. Скануючи дзеркало, на картинці відобразиться саме це дзеркало.
 • А тепер додамо трохи містики — на листку паперу відкриється «вікно в інший світ.
  Люди дуже часто вірять в потойбічні явища. І дзеркало завжди вважалося містичним предметом. Не будемо ні спростовувати, ні відстоювати цю позицію – навіть науковці не прийшли до спільної думки щодо цього атрибута.

  • Але все ж прихильники вважають дзеркало носієм потойбічної енергії, яка приховує в собі багато таємниць. Тому, якщо відсканувати дзеркало, можна розгледіти в його відображенні паралельний і потойбічний світ.
Навколо дзеркала завжди було багато містики
 • Відобразиться сканер з середини. При скануванні ролик, рухаючись по горизонтальній площині, висвітлює елемент для відтворення на картинці. Практичне призначення дзеркала полягає саме у відображенні предмета, який знаходиться перед ним, через гладку дзеркальну поверхню.
  • Відповідно, уся площина буде світлою, а в дзеркалі відіб'ється середина сканера за скляною поверхнею. Тобто, буде видно скануюча голівка, лампа і каретка. Вся ця конструкція буде перенесена на листок паперу.
  • Але обов'язковою умовою в цій теорії є те, що відстань від сканера до сканованого дзеркала має бути достатнім для відтворення зображення. Однак ніде не уточнюється це «достатню відстань». Тому визначення необхідної дистанції для цього процесу можна тільки припускати, а не стверджувати напевно.
 • Висвітяться відображення людей, які дивилися в дзеркало. Дана версія подібна до тієї самої потойбічної теорії, що з «вікном» у світ інший. Скануючи дзеркало можна легко доторкнутися до невідомого і таємного світу.
  • Магія дзеркала тягне за собою спогади і поглинену енергетику навколишнього середовища. Тому вважається, що в знятому зображенні цілком реально побачити відображення людей, які дивилися в дзеркало напередодні і залишили там частину своєї енергії.
 • На виході виходить чистий аркуш паперу. Ще одна теорія, що нагадує версію фізиків. Чи це і є фізики, думка яких розділилося.
  • Після передачі скануючого предмета на чутливу матрицю із спеціально обладнаного скла, відображені в першочерговому дзеркалі промені, запалять всю поверхню сканера. Тобто, ми отримаємо чисту поверхню, яку і переб'є сканер на папір.
Відскановане невеличке дзеркальце

Ми запропонували вам загальні теорії. Але найцікавішим є те, що особи чи групи осіб динамічно розвивають свої позиції. І так само активно відправляють їх в широкі маси населення, не перевіряючи на практиці свої здогадки. А тільки дотримуючись якоїсь неперевіреної інформації.

Що станеться насправді, якщо відсканувати дзеркало?

Так вже ми влаштовані за своєю природою, що не звикли довіряти написаної інформації на папері. А наполегливо її шукаємо і перевіряємо. Так, не кожен візьме на себе відповідальність за можливі результати. Нагадаємо, що існує навіть теорія про зламаний сканері. Тому перед такими експериментами необхідно зважити можливі наслідки. А точніше, ціну на ремонт або нове обладнання.

Що ж потрібно для роботи:

 • наявність самого сканера. Головна і дорога складова;
 • дзеркало з приблизно такими розмірами, як і панель сканера. Дуже важливо, щоб не було оправ і широких задніх стінок;
 • умілі руки або теоретичні знання, як користуватися сканером.

Алгоритм дій

 • Якщо є обідки або якісь металеві закріплення на самому дзеркалі, перед початком досвіду постарайтеся від них позбутися. Це не стільки запобіжний захід, як для своєї зручності. Також це допоможе уникнути можливих подряпин на поверхні сканера.
 • Укладаєте дзеркало «обличчям» вниз на сканер і закриваєте всі акуратно кришкою.
 • Обмовимося відразу, що сканери бувають різні. Тому існують і різні налаштування. При необхідності, вибираєте належні параметри. Якщо ви плануєте робити кілька примірників для порівняння, не забудьте належне вказати кількість операцій.
 • Залишилося лише натиснути на зелену кнопку «Пуск».
Ось так виглядає фото відсканованого дзеркала з відбитками пальців

Порівнюємо результати

Під час сканування дзеркала може виникнути три результату, які залежать від різних факторів, що впливають ззовні. А точніше, від особливостей самого дзеркала і його зносу.

 • Якщо дзеркало було нове, чисте і без потертостей, то ми отримуємо білу папір з темним зображенням контуру оправи (якщо така є) і дзеркала. Воно вийде у вигляді замазанного і затемненого плями.
 • Якщо ж досліджуваний предмет потертий, з відбитками пальців і подряпини на склі, то і результат отримаємо відповідний. Тобто, буде темне пляма з усіма дефектами на ній.
 • Тепер підніметься проблема номер один в подібних випадках — якщо кришка сканера буде відкритою. Так, іноді громіздке дзеркало, а точніше його задня частина, стає причиною цього. Форма відображення, в принципі, не зміниться, але колірна гамма буде світліше. Оскільки на предмет потрапить більше світла, ніж від скануючого ролика.
А ось так виглядає чисте дзеркало відскановане

Результат цікавий і частково несподіваний. Аналізуючи сам процес сканування, роботу сканера і його будова, з точністю можна було стверджувати, що в результаті вийде чистий або майже чистий аркуш паперу.

З теорії фізиків це пояснюється тим, що предмет висвітлюється і відображає свої промені. Що в результаті яскраво відсвічує поверхню. Але ми бачимо, що теорія існує тільки на папері. На практиці ж виходить чорний квадрат або коло. В залежності від того, якої ж форми дзеркало у вас виявилося під рукою.

Відео: Що буде, якщо відсканувати дзеркало?