Як запросити друзів у групу Вконтакті? Ліміти Вконтакте на запрошення друзів до групи — як дізнатися?

У даній статті ми вам розповімо, як правильно запрошувати своїх друзів в групу Вконтакті і що робити, якщо кнопка запрошення відсутня.

Вконтакте — це найпопулярніша соцмережа, де є багато чого для розваги. Це і музика, і відео, і ігри, і багато всього іншого. Все це надається абсолютно безкоштовно, але люблять користувачі соцмережа найбільше за спілкування. Важливими бувають навіть самі короткі відносини. А ось для зручності використання є спеціальні інструменти для запрошення нових людей і пошуку однодумців — групи Вконтакте.

Кожен, хто створює групу Вконтакте і починає розвивати її, задається питанням про запрошення нових користувачів. Одним з найпростіших способів є запрошення друзів, яким і справді цікава тема спільноти. Давайте дізнаємося, як правильно запрошувати друзів в групу Вконтакті і з чого почати?

Навіщо запрошувати друзів в групу Вконтакті?

Запросити друзів в групу ВК

Сьогодні в добу дозволяється запрошувати не більше 40 користувачів. Якщо постійно перевищувати цей ліміт, то спочатку вас попередять, а потім заблокують. Є ще нюанс — щоб не витрачати постійно багато часу на порожні розсилки, краще відправляти запрошення тим, хто в мережі.

Серед переваг таких запрошень є те, що не треба вкладати гроші, і це дуже просто. Крім того, це легальний спосіб просування без блокувань. Однак, таким способом розкручувати групу дуже довго.

Багато користувачі можуть оживляти групи і збільшувати їх популярність. Так що запрошення грає не останню роль для кожного проекту. Як правило, з нього і починається розкрутка групи.

Як правильно запросити друзів в співтовариство в ВК?

Щоб для спільноти запрошення були корисними, потрібно бути уважним. Так, згідно з функціями Вконтакте, дружити можна з різними людьми і з великою кількістю, а запросити в групу їх ще легше. Для цього:

  • Відкрийте групу
  • Натисніть під аватаркою «Запросити друзів»
Відправити запрошення
  • Відкриється список друзів, в якому навпроти потрібної людини просто тисніть «Запросити» і все

Варто зазначити, що цим способом можна запросити виключно своїх друзів. Інших користувачів запрошувати не можна.

Що робити, якщо немає кнопки «Запросити друзів»?

Часто бувають ситуації, коли кнопки для запрошення друзів у групі немає. В такому випадку не варто переживати, просто співтовариство є публічною сторінкою, а на них не можна запрошувати друзів. В такому випадку вихід тільки один — зробити з пабліка групу:

  • В меню під аватаркою виберіть «Перевести в групу»
Перевести в групу
  • Відкриється невелике віконце для введення коду, він прийде вам по СМС

Введіть його і ваша сторінка стане групою. Тепер ви можете кликати до неї своїх друзів.

Відео: Як запросити друзів у групу в ВК?