Як видалити всі повідомлення Вконтакті? Можна видалити всі діалоги ВК відразу?

У даній статті ми поговоримо про способи очищення повідомлень користувача Вконтакте і про те, можна чи видалити їх все відразу.

Спілкування з друзями є важливою частиною використання сторінки Вконтакте. Кожен день ми тут листуємося, ділимося своїми думками і так далі. Але іноді хочеться почистити все листування, щоб прибрати все зайве. Ось тільки прибирати повідомлення по одному буде незручно, а тому давайте дізнаємося, як правильно це зробити.

Як видалити всі діалоги відразу Вконтакте?

Раніше Вконтакте дозволялося видаляти все листування з користувачами відразу, але сьогодні такої можливості немає. Це обумовлено змінами інтерфейсу в 2014 році, так що тепер не вийде однією кнопкою прибрати все. Однак, є способи полегшити процес.

Інтернет просто переповнений різними інструкціями, що дозволяють відразу видалити всі повідомлення, але це вже не зовсім актуальна інформація, і вона здебільшого стосується старого інтерфейсу. А ми поговоримо про новий.

Щоб видалити повідомлення ви можете:

  • Очищати поступово по одному діалогу, або видаляти якісь окремих повідомлення. Якщо у вас не так багато листувань, то на використання способу піде не так багато часу
  • Щоб видалити діалоги, зайдіть в розділ повідомлень і над зайвим діалогом натисніть хрестик
Видаляємо діалог

Якщо у вас листувань занадто багато, то краще скористатися додатком Kate Mobile для смартфона. Воно дозволяє за один раз видаляти відразу 20-25 листувань. Це неофіційний клієнт Вконтакте, але багато їм активно користуються і багато в чому, завдяки більш широкому функціоналу.

Відео: Як видалити всі повідомлення ВК відразу?