Як прибрати, відключити безпечний пошук в ВКонтакте і навіщо це потрібно? Безпечний пошук в ВК — що це?

Безпечний пошук Вконтакте — це дуже корисна функція, але іноді хотілося б її відключити. Давайте дізнаємося, як це зробити.

Технології постійно оновлюються та Вконтакте намагається від них не відставати. Саме тому тут з'являються всякі нововведення, на які користувачі реагують по-різному. Так, наприклад, музика, ігри і відео цілком дозволяють провести час, але при цьому в пошуку відеозаписів буває неможливо знайти що-небудь вартісне, попадається порнографія і якісь незрозумілі проколи. Це псує настрій і деякі користувачі навіть відмовляються від використання пошуку по каталогу.

Щоб позбутися від усього зайвого, функціонал була впроваджена функція безпечного пошуку, яка дозволяє приховати все зайве. Хоча, як відзначають користувачі, вона іноді приховує все найважливіше. Щоб прибрати функцію і подивитися все, що доступно по потрібному запиту, скористайтеся кількома порадами нижче.

Як відключити безпечний пошук Вконтакте з комп'ютера?

Відключати фільтр виходить не завжди, а тому процедуру доведеться проводити постійно. Щоб прибрати потрібне нам обмеження і подивитися весь список зробіть наступне:

  • Відкрийте розділ з відеозаписами і в пошуковий рядок напишіть назву будь-якого відео
  • Запустіть пошук і дочекайтеся відображення результатів
  • Праворуч у формі відображається список, де треба знайти «Параметри пошуку» і поставити галочку навпроти «Без обмежень»
Пошук без обмежень
  • Сторінка трохи зміниться в плані кількості відеозаписів, адже тепер будуть доступні всі варіанти

Варто сказати, що за активацію цього режиму ви несете відповідальність, хоча нічого поганого в цьому немає. Зверніть увагу і на інші пункти меню. Тут можна настроювати якість, тривалість і сортувати відео. Це дозволяє швидко знаходити потрібні файли.

Як відключити безпечний пошук Вконтакте з телефону?

Для телефонів видалення безпечного режиму трохи відрізняється і залежить від марки і моделі, а також інших особливостей. Все залежить від деяких умов, які повинні дотримуватися:

  • Якщо на вашому телефоні є браузер від Google, то ніяких проблем з пошуком потрібних записів у вас точно не буде. Тут все відбувається також, як і на комп'ютері. З іншими браузерами, в принципі, теж нічого особливого не буде.
Кейт Мобайл
  • У Айфонів іноді бувають проблеми, які не дають активувати або видаляти безпечний режим. Це буває тільки в додатках, але в браузері все працює без збоїв.

Хочете ви вимкнути фільтр чи ні, вирішуйте самі. У всякому разі, тепер ви точно знаєте, як його можна видалити. Головне, користуйтеся отриманими знаннями з розумом.

Відео: Як відключити безпечний пошук Вконтакте?