Як дізнатися, на який номер зареєстрована сторінка в ВКонтакте і навіщо це потрібно?

Знати, на який номер зареєстрована ваша сторінка Вконтакте дуже важливо, хоча б для того, щоб відновити її при необхідності. Як і де його подивитися розповість наша стаття.

Вконтакте відрізняється дуже гарним захистом користувачів. У кожної сторінки є свій ідентифікатор, а кожен користувач заходить на сторінку під особистими даними. До сторінок обов'язково прив'язується номер телефону та електронна пошта.

Вони дозволяють користувачеві завжди бути в курсі того, що відбувається на сторінці. Нижче ми вам розповімо, як дізнатися, на який номер зареєстрована сторінка Вконтакті. Отримати такі дані легально без згоди користувача не можна.

Як дізнатися, до якого номером прив'язана моя сторінка Вконтакті?

Під час реєстрації кожен користувач Вконтакте вводить номер телефону. Цифри можна перевірити в налаштуваннях. Для цього натисніть вгорі праворуч на свою аватарку і відкрийте відповідний розділ.

У новому віконці відобразяться всі ваші дані, а також особисті настройки. Тобто, все це можна змінити при необхідності. При спробі подивитися свій номер телефону у вас нічого не вийде, тому що відображається тільки його початок і кінець. Як правило, цього вже достатньо, щоб зрозуміти, до якого номером прив'язана сторінка.

Налаштування

Незважаючи на все, повний набір цифр подивитися не вийде, тому що він закритий для безпеки власника. Якщо власник все одно не пам'ятає номер телефону або він вже не використовується, то краще звернутися для його заміни в службу підтримки сайту.

Номер телефону

Варто відразу сказати, що це обернеться тривалою процедурою підтвердження, що ви дійсно господар своєї сторінки.

Як дізнатися, до якого номером прив'язана чужа сторінка Вконтакті?

Якщо ви хочете дізнатися чужий номер телефону, то врахуйте, що це буде нелегко, але все ж варіанти є, давайте дізнаємося які:

  • В інтернеті є багато сервісів, які пропонують за символічну плату отримати будь-які дані. Це умільці, які нібито вміють зламувати акаунти, але насправді вони тільки шкодять. Якщо раптом адміністрація помітить, що на сторінці якась підозріла активність, то господар отримає повідомлення і пароль, найімовірніше, швидко буде змінено.
  • Деякі користувачі вказують свій номер телефону в контактах і як раз до нього прив'язується сторінка.
Друзі Вконтакте
  • Сучасні користувачі рідко реєструються тільки в одній соціальній мережі. Можна спробувати пошукати в інших сервісах і подивитися, раптом там вказаний номер телефону. Швидкий пошук можна зробити через Яндекс.Люди.
  • Як варіант, можна зв'язатися з людиною через фейковую сторінку. Тільки для початку продумайте свою легенду. Начиніть діалог, метою якого буде номер телефону. Ви можете запропонувати знижку, вигідні ціни або щось ще, загалом, все у ваших руках — зацікавте людину, щоб йому захотілося вам залишити свій номер. Недоліком способу є те, що сторінка цілком може бути прив'язана до іншого номером телефону.
  • Часто користувачам Вконтакте приходить всяка розсилка з пропозицією заробити в соцмережі. Ви можете здивуватися, але багато хто дійсно хочуть таку роботу, незважаючи на безліч обману, а тому вони навіть не запідозрять нічого дивного якщо раптом у них запитають номер телефону.
  • Допомогти ще можуть друзі власника профілю. Можна спробувати з ними подружитися і з'ясувати потрібні дані через них.
  • Найскладніший метод з усіх — це створення сайту одностраничника з формою для введення мобільного. Далі даємо посилання на сайт потрібного людині і він повинен залишити свій телефон. Для цього ви повинні скласти такий текст, який не залишить його байдужим.

Якщо особисто з господарем сторінки ви не знайомі, то буде вкрай складно отримати його номер телефону. Вконтакте піклується про безпеку даних і навіть після злому повний номер вас все одно буде недоступний. В таких випадках більше шансів трохи схитрувати і отримати номер по особистому листуванні.

Відео: Дізнаємося до якої сторінці Вконтакте прив'язаний потрібний нам мобільний номер!