Хто заходив на сторінку ВКонтакте — як дізнатися хто дивився сторінку? Програми для перегляду гостей ВКонтакте: огляд

Кожному користувачеві Вконтакте цікаво, хто переглядав його сторінку і є спосіб це зробити. Про це розповість наша стаття.

Якщо ви зареєстровані в Однокласниках, то точно знаєте, що в цій соцмережі є одна корисна функція — перегляд тих, хто заходив до вас на сторінку. Знаходиться вона у розділі «Гості». А ось користувачам Вконтакте пощастило менше, тому що така функція тут відсутня. Принаймні, офіційна. Хоча, є кілька способів, які дозволяють дізнатися, хто був на вашій сторінці.

Як дізнатися, хто дивився мою сторінку Вконтакті: способи

Спочатку і по сей день, адміністрація Вконтакте турбується про своїх користувачів і намагається зберегти їх конфіденційність. Тому, у відповідності зі стандартним алгоритмом роботи, переглядати гостей заборонено. Але, якщо встановити стороннє додаток, то така можливість стане доступною. Безперечно, абсолютно всіх користувачів подивитися не вийде, але про багатьох ви точно будете в курсі.

Спосіб 1. Перегляд через соціальну мережу

Насамперед, розповімо про самому простому способі подивитися своїх гостей ВКонтакте, який вже перевірений часом і використовується багатьма. Ось тільки подивитися з його допомогою можна лише тих, хто частіше всього буває на вашій сторінці, але і цього буває достатньо.

  • Відкрийте свою сторінку в ВК і зайдіть в налаштування. Їх можна побачити, якщо клікнути на свою аватарку праворуч вгорі
  • Опустіть вниз сторінку і знайдіть посилання «Видалити свою сторінку». Якраз на неї і треба натиснути
Видалити сторінку
  • Лякатися не нудно, тому що нічого видаляти ми не станемо
  • Відкриється віконце, де відзначаємо рядок — «Мою сторінку не коментують» і після цього вам будуть показані всі користувачі, які постійно заходять на вашу сторінку
Вибір причин
  • Якщо ви хочете побачити ще більше друзів, то проробіть те ж саме ще раз

Спосіб 2. Додаток «Мої гості»

Мої гості

Цей спосіб працює за наступним принципом: потрібно встановити додаток «Мої гості» і вам буде надана спеціальна посилання-пастка, яку можна викласти до себе на сторінку.

Можна зробити гарний пост на стіні з заманює текстом, як за варіант. Якщо хтось зайде на вашу сторінку і натискає на посилання, то ви відразу ж отримаєте повідомлення.

Посилання має ось такий вигляд: http://vkontakte.ru/app638461_******, де на місці зірочок просочується ID вашої сторінки.

Знову ж таки, всіх гостей таким способом подивитися не вийде.

Спосіб 3. Додаток «Мої прихильники і гості»

Мої шанувальники і гості

Це ще один додаток, що дозволяє дізнатися всіх гостей ВКонтакте. Відкрити його можна за посиланням. Після цього переходимо в потрібний розділ — «Гості» або «Шанувальники». До речі, в цьому додатку багато всього цікавого. Можна побачити не тільки гостей, але і навіть, що вони робили у вас на сторінці.

Спосіб 4. Додаток «Ваші гості»

Це додаток працює за принципом попереднього — тут відслідковується те, що робили користувачі у вас на сторінці. Також переходимо по посиланню і запускаємо додаток. Коли хто-небудь зайде на вашу сторінку, поставить лайк і так далі, то ви тут же будете про це дізнаватися. Ще важливо відзначити, що якщо ніяких дій скоєно не буде, то один ніде показуватися не буде.

Відео: Секрети ВКонтакте. Хто заходив на мою сторінку в ВК?