Як обмежити доступ до своєї сторінки Вконтакті через чорний список, приватність? Навіщо обмежувати доступ до своєї сторінки Вконтакті?

Часом у користувачів Вконтакте з'являється необхідність в обмеженні доступу до своєї сторінки. Давайте дізнаємося, як його встановити.

Якщо раптом у вас Вконтакте з'явилися недоброзичливці або ви дуже сильно на когось образилися, то можете закрити доступ до своєї сторінки. Самим простим і надійним методом є додавання в чорний список і після цього він зможе бачити тільки ваше ім'я і аватарку. Так що він не зможе бачити ваші новини і написати вам повідомлення.

Якщо ви хочете, щоб можливість листування залишилася, але просто не хочете, щоб інші бачили дані про вас, то доведеться попрацювати з приватністю сторінки. У нашій статті ми розповімо від обох цих методах.

Як обмежити доступ до сторінки Вконтакте з допомогою чорного списку?

Якщо ви хочете, щоб людина взагалі не міг з вами спілкуватися, то ви можете зробити це двома способами.

Перший спосіб — це обмеження доступу через сторінку користувача. Тобто, заходимо на сторінку до потрібного людині і натискаємо на меню з трьох точок. В ньому ви знайдете потрібну кнопку.

Додати або видалити зі списку

Другий спосіб передбачає вхід в налаштування:

Відкрийте налаштування профілю, натиснувши на свій аватар вгорі права і вибравши відповідний пункт.

Налаштування

Вам завантажиться сторінка, де можна змінювати інформацію про себе. Праворуч виберіть «Чорний список».

Чорний список

Тут будуть показані всі раніше заблоковані користувачі. Щоб додати нового людини, натисніть «Додати в чорний список».

Вам завантажиться список передплатників. Саме їх зручно таким способом додавати в список. Просто натисніть відповідну кнопку і все.

Як обмежити доступ до сторінки Вконтакте через приватність?

Щоб користувачі могли писати вам повідомлення, але бачили як можна менше інформації, вам потрібно налаштувати приватність. Для цього зайдіть в налаштування та виберіть відповідну вкладку. Ви можете приховати майже всі користувачів і навіть свою сторінку. Напевно, бачили так, як в Однокласниках при вході на сторінку незнайомої людини показується, що профіль прихований? Ось тепер така функція є і Вконтакте.

Налаштування приватності

Як бачите, приховати інформацію зі своєї сторінки Вконтакті цілком можливо і не варто боятися цього робити, адже якщо ви не хочете, щоб хтось знав про ваше особисте життя, то і не давайте їм це зробити.

Відео: Як обмежити доступ до своєї сторінки Вконтакті?