Як видалити групу Вконтакте назовсім: інструкція

Якщо раптом ви вирішили видалити свою спільноту Вконтакті, але не знаєте, як це зробити, то наша стаття допоможе вам у всьому розібратися.

Сьогодні Вконтакте створюється величезна кількість спільнот. Деякі не виходить розвивати з різних причин, в основному відсутній відвідуваність і людям не дуже цікаво те, що в ній публікується. У зв'язку з цим виникає питання — як видалити групу Вконтакті?

Видалення групи Вконтакті: покрокова інструкція

Важливо розуміти, що видалити групу Вконтакті, може лише її адміністратор. Якщо ви таким є, то зайдіть на сторінку групи і зробіть наступне:

  • Відкрийте розділ «Управління спільнотою». Його можна знайти під аватаркою групи.
Управління товариством
  • Зайдіть на вкладку «Інформація» і змініть тип спільноти на закрите або навіть приватне, якщо у вас відкритий доступ до нього. Це потрібно для того, щоб у майбутньому ніхто не міг подивитися на вашу групу.
Приховати групу
  • Після цього перейдіть до вкладки «Учасники» і видаліть всіх передплатників. Себе видаляйте в самому кінці, інакше ви втратите права на здійснення багатьох дій.
  • Видалення здійснюється дуже просто, для цього тисніть «Видалити зі спільноти» напроти кожного з учасників.
Видаляємо учасників
  • Тепер змініть параметри групи. Назву можна поміняти на «Група видалена» або ще часто пишуть «DELETE». Додатково прибираємо всю інформацію, файли і так далі.
  • Після здійснення всіх дій поверніться назад в групу. Для цього клікніть по її назві і після цього вийдіть з групи. Тепер вона стане неактивною і відійде.

Варто відзначити, що якщо спільнота вже добре розкручений, то може бути не варто його видаляти? Адже його можна продати або самому заробити.

Відео: Як видаляти групу (спільноту) в ВК?