Як відправити гроші Вконтакте через діалог та інтернет-спільноти?

Відправити гроші через Вконтакте? Простіше простого, потрібно лише скористатися нашими порадами

Соціальна мережа ВКонтакте не даремно вважається однією з найбільш популярних, адже її розробники створюють для користувачів все більше опцій, здатних задовольнити будь-які запити. Одним з таких бонусів можна сміливо вважати можливість відправляти і отримувати грошові перекази просто через активні діалоги користувачів.

Хто може збирати гроші через діалоги Вконтакте?

Насправді, ініціювати збір коштів може як засновник діалогу, так і кожен з його учасників. Наприклад, ви обговорюєте, як допомогти кинутої на вулиці песика, і один з активних користувачів, який готовий стати волонтером, пропонує скинутися на корм та перетримку для тварини.

До речі, дана опція доступна як для людей, які входять в повну версію соцмережі, так і для тих, хто користується мобільними гаджетами.

Як організувати збір грошей Вконтакте?

Отже, щоб розпочати збір коштів за допомогою діалогу ВКонтакте, потрібно у відповідному розділі меню клацнути на скріпку і вибрати в розташовувався віконці пункт «Гроші».

Вибираємо меню

Вам буде запропонована для заповнення форма, в якій слід окреслити деякі параметри перекладу, серед яких: рекомендована сума, автоматичне зарахування на карту, обмеження (або його відсутність) по сумі і тому подібне. Крім того, ви можете закріпити заклик про збір грошей вгорі діалогу, щоб максимально більшу кількість користувачів зміг його прочитати, і в автоматичному режимі інформувати учасників бесіди про кількість зібраних коштів.

Відправка через діалог

Не забувайте, що в залежності від того, з яким фінансовою установою ви працюєте, при проведенні операцій буде зніматися комісія – наприклад, один відсоток від загальної суми або мінімум 50 рублів. І тільки перекази до 75 тисяч рублів на картки Maestro або Mastercard можна зробити безоплатно.

Як відправити гроші інтернет-спільноти?

Не так давно – в 2017 році – у користувачів "ВКонтакте" з'явилася можливість відправляти гроші групам, які відкриті для повідомлень.

  • Для того, щоб скинути гроші, потрібно увійти в чат і з підпункту «Ще» вибрати рядок «Гроші». Там ви вкажете, скільки грошей хочете перевести, дані карти і натиску «Відіслати», а розпоряджатися ними буде лідер групи.
Переклад
Вказуємо дані

Перед тим, як здійснити переказ, обов'язково ознайомтеся з умовами даної операції, перейшовши по вказаному посиланню. Якщо ви плануєте часто відправляти гроші на дану групу, то спростите собі життя, відзначивши пункт «Запам'ятати карту». Як правило, гроші надходять на рахунок дуже швидко – не довше декількох діб.

Відео: Як перевести гроші Вконтакте?