Жіноче ім'я Олена — що означає: опис імені. Ім'я дівчинки Олена таємниця: значення імені в православ'ї, розшифровка, характеристика, доля, походження, сумісність з чоловічими іменами, національність

Значення імені Олена. Детальний опис походження та особливостей власниць цього імені.

Зміст

Альона — жіночна, витончена і приваблива жінка, яка навіть у старості залишається молодою душею. Власниці цього імені дуже життєрадісні, енергійні, товариські і доброзичливі. Вони легко йдуть на контакт з чужими людьми і що найцікавіше, іноді навіть своїх ворогів перетворюють у вірних друзів.

Що означає ім'я Олена за церковним календарем?

Олена за церковним календарем

Хоча деякі джерела вважають, що ім'я Олена слов'янським, у церковному календарі воно відсутнє. Це пов'язано з тим, що його носила жінка, яка практикувала магію. А так як у XVIII столітті це було суворо заборонено, її просто відлучили від церкви і ім'я викреслили з календаря. Саме тому якщо ви вирішите назвати свою дочку цим красивим ім'ям, то при хрещенні її кликнуть Олена.

Це ім'я перекладається як Світла або Сяюча. У разі якщо ви не хочете, щоб вашій дитині давали ім'я, то при бажанні ви можете вибрати в Святцях інше. Правда, ви повинні пам'ятати, що для того щоб ваша дитина дійсно отримав небесну захист краще віддавати перевагу тим Святим жінкам, яких шанують або в день народження дівчинки або на крайній випадок на наступний день.

Святий покровитель імені Олена

Свята цариця Олена

Хоча вище і згадувалося про те, що ім'я Олена немає в церковних Святцях, Свята жінка, що носить це ім'я, коли існувала. Деякі джерела стверджують, що вона була по-звірячому замучена, а потім убито власним батьком тільки за те, що не поклонялася язичницьким Богам, а свято вірила у Всевишнього.

Спочатку батько намагався умовити дочку підкорятися тим же божим законам, що й він, а коли зрозумів, що це марно, то взяв гріх на душу і позбавив життя власної дитини. Пізніше він усвідомив, що створив, прийняв християнство і побудував каплицю на честь своєї убитої дочки. У цій каплиці досі перебуває ікона, на якій зображено Олена Брюссельська.

Покровителями Ален за церковним календарем вважається:

 • Свята Рівноапостольна цариця Олена
 • Олена Дивеевская
 • Олена Мучениця, дочка апостола Алфея
 • Преподобна Олена Сербська

Таємниця імені Олена

Таємниця імені Олена

Маленькі Олени завжди дуже добрі дівчата, які у всьому і завжди слухаються старших. У дошкільному віці вони є ідеальними дітьми. Вони дуже розумні, посидючі, працьовиті і товариські. Як правило, власниці цього імені ще до надходження в школу починають читати і рахувати, а деякі навіть вивчають іноземні мови.

З цієї причини батьки ведуть їх в перший клас з великою впевненістю в те, що їх чадо буде радувати їх виключно хорошими оцінками. Але як показує практика, в школі Олени перестають вчитися і весь цей період просто змушують себе робити те, що належить. Але все ж таке ставлення до навчання не заважає їм обрати престижну професію і отримати хорошу роботу.

У цьому випадку їм допомагає їх природна харизма, живий розум і товариськість. Якщо у вас склалося враження, що дівчина, що носить дане ім'я, є пухнастим зайчиком, то ви глибоко помиляєтеся. У разі якщо вона розуміє, що їй загрожує хоча б найменша небезпека, то практично миттєво перетворюється в хитру і вертку тигрицю, яка може зробити боляче будь-якого, хто спробує зазіхнути на її спокій.

Якої національності ім'я Олена?

Національність ім'я Олена

Також існує версія про те, що ім'я Олена має єврейське коріння і взяв свій початок від слова Алона. Воно теж позначало могутність і переводилося як Міцний дуб. Крім цього, деякі джерела стверджують, що це ім'я має і давньоруські корені. У прадавні часи люди поклонялися Богині Олені, яка вважалася володаркою ранкової зорі. І щоб догодити їй, вони стали називати своїх дочок в її честь, тим самим сприяючи поширенню цього імені по всій території землі.

Ім'я Альона: значення і популярність

Відразу ж хочеться сказати, що ім'я Олена не користується особливою популярністю серед молодих батьків. Одні з них вважають його дуже нецікавим, а інших лякає те, що його немає в сучасному церковному календарі. Зважаючи на все це, дане ім'я не входить навіть до 50 найпопулярніших імен в нашій країні. Як показує практика, найбільше Аленами назвали дівчаток в період з 1970 по 2000 рік.

Значення імені:

 • А — допомагає дівчині здійснювати всі її мрії
 • Л — розкриває художні таланти
 • Е — допомагає дівчині більш правильно висловлювати свої думки
 • Н — підсилює внутрішню енергетику власниці імені
 • А — повтор

Альона — розшифровка ім'я з грецької

Вище ми вже розповіли вам про слов'янському і єврейське походження імені. І, як би дивно це не звучало, але деякі історичні джерела підтверджують, що воно було дуже популярним і в Стародавній Греції. У цій країні його пов'язували з полум'ям або теплому, тому найчастіше його перекладали як Факел або Світоч.

 

Ім'я Альона англійською, на різних мовах

 • Англійська — Хелена, Нелл, Неллі, Ленні
 • Німецька — Хеленхен, Хелика, Ленель
 • Французький — Елен, Неллі
 • Іспанська — Елена, Еленіта, Еля
 • Португальська — Ленинья, Ліні
 • Італійський — Елена, Елліні
 • Білоруський — Лена, Леначка, Оленка, Альця
 • Польський — Гелена, Хела
 • Шотландська — Айлін, Ейла
 • Фінська — Елу, Хелья

Як в закордонному паспорті пишеться ім'я Олена?

Багато мандрівники, які вперше в житті роблять паспорт для поїздки за кордон повністю покладаються на паспортистів, і не перевіряють наскільки коректно вписано ім'я в офіційний документ. На превеликий жаль, навіть ці фахівці роблять помилки, і в підсумку людини не пропускають в країну.

Щоб у вас не виникла така проблема, обов'язково переконайтеся що ваш російське ім'я вписане в офіційний документ саме латиницею. Ім'я Олена у закордонний паспорт має бути вписане як ALENA.

Олена: яке скорочене коротке ім'я, зменшувальне пестливе?

Скорочені форми імені:

 • Аля
 • Еля
 • Олена

Пестливі форми імені:

 • Аленчик
 • Оленка
 • Оленка
 • Аленуся
 • Ленушка
 • Лелечка

Олена: значення імені характер і доля

Доросла Олена дуже сильно відрізняється від тієї, якою вона була в дитинстві. З тихого і спокійного дитини вона перетворюється на молоду дівчину, готову йти до своєї мети незважаючи ні на що. Вона стає максимально цілеспрямованою і працездатною і робить все, щоб домогтися бажаного.

Більше того, її внутрішніх сил вистачає на те, щоб вона могла цілком спокійно займатися відразу декількома справами. Невеликим мінусом характеру дорослих Ален є їх імпульсивність і зайва емоційність. Саме вони заважають дівчатам тверезо дивитися на те, що навколо них відбувається і приймати правильні рішення. І саме з цієї причини іноді вони погоджуються на не дуже хороші пропозиції і потрапляють у ситуації, які на час їх приземляют.

Але навіть такі раптові підніжки долі не ламають Олену. Вона належить до того типу людей, які вміють брати себе в руки і починати робити все заново. Зазвичай власниці цього імені досягають певного статусу в житті, правда на шляху до незалежності і багатства вони часто втрачають практично всіх своїх друзів.

Ім'я Альона: сексуальність, шлюб

Юна Олена дуже влюблива і непостійна. Сьогодні їй здається, що вона любить свого хлопця, а завтра вже, взагалі, не відчуває до нього ніяких почуттів. Але все це не означає що ця дівчина не може любити одного чоловіка. Просто вона настільки вибаглива, що якщо її щось дратує в поведінці партнера, то їй легше викреслити його з життя, ніж витрачати свій час і перебудовувати під себе.

Але коли Олена закохується по-справжньому, то вона робить все, щоб її обранець був оточений турботою і увагою. У власниць цього імені господарність закладена на підсвідомому рівні. Тому якщо у них з'являється близька людина, то вони не шкодують ні сил ні часу на те, щоб приготувати для неї щось смачненьке або просто забратися в його квартирі.

До інтимних стосунків з чоловіками Олена переходить досить швидко, але все ж робить все щоб оточуючі максимально довго не знали наскільки вона близька зі своїм обранцем. Шлюб дівчини з цим ім'ям вступають дуже рано, але якщо їм попадеться терплячий і добрий чоловік, то вони благополучно проживуть з ним усе своє життя.

Ім'я Альона: здоров'я і психіка

Найчастіше власниці цього імені, взагалі, не знають, що таке лікарі. Так як дорослі Олени дуже рухливі, то він багато гуляють по свіжому повітрю або ж займаються будь-яким видом спорту. І саме це дозволяє організму ефективніше відсікати збудників різних хвороб.

Єдиним вразливим місцем дівчат з даним ім'ям, є спина. Але все ж якщо представниця прекрасної статі буквально відразу спробує усунути причину появи патології, то зможе забути про неї раз і назавжди. Що стосується психіки Олени, то з нею у неї все у повному порядку.

Нервова система цієї дівчини цілком спокійно переносить найсильніші потрясіння і що найприємніше, буквально в лічені дні її моральний стан приходить в норму. Так відбувається тому що Олена просто не зациклюється на чомусь поганому. У разі якщо вона потрапить у неприємну ситуацію, то намагається швидко в ній розібратися і знову щосили радіє життю.

Яке по батькові підходить дівчинці на ім'я Олена?

В принципі Льонам ідеально підходять практично всі по батькові. Єдиним винятком є по батькові Андріївна. Воно надає на володарку цього імені негативний вплив і як наслідок, в її характері починають переважати найгірші якості.

Як правило, Альона Андріївна — це досить лінива і меркантильна особа, яка думає тільки про те, щоб їй було добре. Вона споживацьки ставиться до того хто про неї піклується, не даючи цій людині натомість ні тепла, ні поваги.

Олена: сумісність з чоловічими іменами

Для того щоб Олена відчувала себе щасливою, біля неї повинен знаходитися сильний духом чоловік, який зможе іноді її втихомирювати. Такою енергетикою володіють Олеги, Бориса і Сергії.

Ці чоловіки незважаючи на свій злегка жорсткий характер дуже ніжно ставляться до того, кого обрали собі в партнери. Як правило, їм завжди вдається охолодити запал своєї обраниці і показати їй у якому напрямку треба рухатися далі.

Крім цього, Олені підходить:

 • Євген
 • Валерій
 • Борислав
 • Олександр
 • Лев

Коли іменини, День Ангела у Альони за православним календарем?

На самому початку нашої статті ми вже згадували про те, що такого імені як Олена у церковних Святцях немає. Саме тому День Ангела власниці цього імені святкують у дні вшанування Святих жінок з ім'ям Олена.

Отже:

 • 19 березня
 • 3 червня
 • 24 липня
 • 10 серпня
 • 17 вересня
 • 12 листопада

Привітання з Днем Ангела для Альони: короткі у віршах і прозі

Привітання з Днем Ангела для Олени
 • З Днем Ангела Оленочко! Хочеться побажати тобі міцного здоров'я, гарного фінансового добробуту і, звичайно ж, простого жіночого щастя. Будь щасливий мій найрідніша людина.

Пісня з ім'ям Олена

Тату для Альони: фото

Тату для Олени

Підвіска з ім'ям Олена із золота: фото

Підвіска №1
Підвіска №2

Ім'я Альона: інтуїція, інтелект

Хоча Олена не особливо любить читати, вона інтелектуально розвинена цілком нормально. Завдяки тому, що сучасні власниці цього імені з комп'ютером на ти, всю потрібну інформацію вони дізнаються з інтернету, просто спілкуючись з людьми на різних форумах. Таким дівчатам легше саме подібним чином пізнавати світ. Тому замість того щоб вчити англійську на курсах, вони заводять інтернет-знайомство з англійцем, і починають інтенсивно з ним спілкуватися.

Найцікавіше, що завдяки своїй інтуїції вони навіть у світовій павутині знаходять потрібних людей, які в майбутньому допомагають їм у їх починаннях. Але не треба думати, що Олена весь свій час проводить біля монітора комп'ютера. Вона багато спілкується з живими людьми і робить це з великим задоволенням.

Ім'я Альона: захоплення, діяльність, бізнес

Всі Олени без винятку категорично не сприймають важка фізична праця, тому зазвичай вибирають собі професії де потрібна виключно розумове навантаження. Найчастіше вони працюють економістами, вчителями, психіатрами, істориками чи соціальними працівниками. У разі якщо обрана професія передбачає зведений графік, то володарка цього імені відчуває себе повністю задоволеною і щасливою.

А ось бізнесом Льонам краще не займатися. Як показує практика, вони дуже швидко втомлюються від частих відряджень і ділових зустрічей і перестають вкладати в своє дітище і свої сили, і нові фінанси. Бізнес Ален процвітає лише в тому випадку, якщо її весь час хтось м'яко підштовхує до подальших дій.

До якого знаку зодіаку підходить ім'я Олена?

Знаки зодіаку відповідні Льонам

Напевно, навіть не варто говорити про те, наскільки сильно зірки впливають на наше життя. Саме тому, якщо ви хочете максимально згладити негатив, який вони можуть чинити на людину, тоді намагайтеся правильно поєднувати знаки зодіаку та ім'я.

Знаки зодіаку, відповідні Льонам:

 • Близнюки. Допоможуть власниці цього імені бути максимально дотепною, енергійної і оптимістичною. Всі ці риси характеру сприятимуть тому, що Олена буде йти по життю дуже легко.
 • Ваги. Посприяють тому що дівчина, що носить це ім'я, зуміє правильно показати навколишній свій внутрішній світ і як наслідок, до неї будуть тягнутися тільки правильні люди.
 • Риби. Зроблять з Олени вразливу і ніжну жінку, яка буде прагнути допомагати всім тим, хто її оточує.

Камінь-талісман до імені Олена

Льонам як і всім іншим неординарним особистостям підходить камінь авантюрин. Він допомагає власницям цього імені більш тверезо дивитися на своє оточення, тим самим даючи їм можливість з першого разу зрозуміти що їм потрібно робити далі. Крім цього, цей камінчик здатний притягнути до представниці прекрасної статі її справжню половинку.

Квітка, рослина, дерево-талісман для імені Олена

Садова троянда

Вважається, що найкраще впливає на Ален звичайна садова троянда. Ця квітка діє на них заспокійливо і як наслідок, вони роблять набагато менше необдуманих вчинків.

Деревом талісманом власниць цього імені є вишня. Вона енергетично налаштовує їх на міцний шлюб і повагу до свого партнера.

Тотемна тварина ім'я Олена

Тотемним тваринам всіх Ален є цар звірів — Лев. Так як він втілює в собі силу, красу і непереможність духу, то енергетично заряджає володарку цього імені на завзятість, безстрашність і жизнелюбство.

Нумерологія імені Олена

Нумерологія імені Олена

Життям Олени управляє одиниця. Саме вона змушує її рухатися вперед і намагатися добиватися хороших результатів у найбільш складних справах. Вона робить Ален хороших партнерів, готових пожертвувати своїм благополуччям заради того, щоб коханій людині було добре.

Псевдонім ім'я Олена

 • Міс вередник
 • Сяюча зірка
 • Горда вовчиця
 • Дівчина зі складним характером
 • Хитрий янголятко
 • Чарівна німфа

Відомі люди, знаменитості з ім'ям Олена: фото

Олена Бабенко
Альона Апіна
Альона Хмельницька

Відео: АЛЬОНА. Значення та Тлумачення імені