Січень — який знак зодіаку? 20 — 21 січня який знак зодіаку: Козеріг або Водолій?

Порівняння знаків Козерога і Водолія за датою народження/

Риси характеру, звички та уподобання людини багато в чому залежать від місяця народження, знака зодіаку, пануючі планети. Про знаку Водолія і Козерога, які ділять січень, поговоримо в цій статті.

Січень який знак зодіаку для чоловіків і жінок?

У січні зустрічаються 2 знака – це Водолій і Козеріг.

Козеріг: з 23 грудня по 20 січня
Водолій: з 21 січня по 19 лютого

Давайте розберемося з кожним із них окремо. З початку року та до 20 січня панує Козеріг, яким управляє Сатурн. Для їх характеру і поведінки характерно наступне:

 • Меланхолійний темперамент
 • Стриманий характер
 • Практичність
 • Здоровий глузд і холодність у міркуваннях
 • Сильний характер і амбітність

Завдяки своєму терпінню, прагненню і холоднокровності Козероги стають відмінними бізнесменами. А ще вони дуже працьовиті і старанні у всьому за що б не взялися. Вони чітко націлені на результат і стрімко йдуть до нього.

Ви ніколи не дізнаєтеся про особистому житті Козерогів, якщо вони самі цього не захочуть. Ці люди не роблять зі свого життя показові виступи для громадськості, коректне і елегантне поведінка – ось їх девіз у всьому, що стосується особистих відносин.

Козероги – це знак Землі, вони дуже практичні і завжди називають речі своїми іменами. У них настільки жорсткий аналітичний склад розуму, що навіть емоції і почуття вони здатні підпорядкувати голосу розуму.

Стихія Козерога -Земля

Якщо Козероги щось намітили, то до своєї мети будуть йти не звертаючи. І це не означає, що вони будуть використовувати інтриги або підступні підступи. Ні, це нижче їхньої гідності. Якщо Козероги впевнені в своїй правоті, то зуміють переконати в цьому інших і дійти до наміченої точки.

У Козерогів всього кілька друзів, зате вони кращі і самі надійні. Так і ворогів у них не багато, а все тому що вони ніколи не виражають негатив людям, вважаючи, що у кожного свій шлях і кожен вільний робити те, що вважає за потрібне.
Чоловік-Козеріг, який народився в січні володіє такими якостями:

 • Впевненість
 • Надійність
 • Сталість
 • Серйозність
 • Високий професіоналізм

Жінки ж в свою чергу відрізняються:

 • Влюбливістю
 • Пристрасністю
 • Мудрістю
 • Кокетством
 • Неповторним шармом
 • Практичністю
Козероги завжди прагнуть на верхівку кар'єрних сходів

20 -21 січня який знак зодіаку: Козеріг або Водолій?

20 січня панує Козеріг, а з 21 січня владу в свої руки бере Водолій. Цей знак підкоряється стихії Повітря і знаходиться під управлінням планети Уран і Сатурн.

Цей знак – самий суперечливий у зодіакальному сузір'ї. До речі, вони чудові коханці і концентрують уваги на власному розвитку в сексуальній сфері.
Водолії дуже добрі і м'які, якщо їх друзі в біді, завжди прийдуть на допомогу.

Незважаючи на те, що представники знаку зневажають все, що відноситься до матеріальних цінностей і розкішного життя, вони як би підсвідомо залежать від грошових коштів і комфортних умов. Т. е з небажанням беруть чергову машину або купують кільце з діамантом, але в той же час глибоко вірять, що не в грошах щастя.

Водолій — самий суперечливий знак
вони інфантильні і не вміють доводити справу до кінця, особливо якщо воно їм спочатку не подобається.

Чоловіки-Водолії, які народилися в січні, володіють наступними якостями:

 • Гиперответственность
 • Нестандартним мисленням
 • Прагненням до ризику і експериментів
 • Відмінним почуттям гумору
 • Легкість на підйом
 • Екстравагантністю
 • Самовіддача в роботі

Такі люди відмінно орієнтуються в неординарних і складних ситуаціях, які вимагають блискавичного рішення.
Жінки-Водолії мають у своєму запасі такі якості:

 • Безпосередність
 • Комунікабельність
 • Крайню винахідливість у всьому, що стосується інтимного життя
 • Екстравагантність
 • Непостійність
Водолії дуже відповідальні в роботі

Жінки-Водолії дуже вимогливі до своїх чоловіків і прямо таки змушує партнера до одкровення і відданості. Але в свою чергу з легкістю може закрутити легкий роман на стороні.

Відео: Козеріг, характеристика знака

22 січня знак зодіаку Козеріг або Водолій?

22 січня Водолії остаточно вступили в свої права, і будуть панувати до кінця цього місяця. Всі, хто народився в цей день вже дуже суперечливі, в одній і тій же ситуації вони можуть то вирує емоціями, то філософськи і спокійно міркувати.

Людям, чий День народження припадає на 22 січня, властиві такі риси, як працездатність, цілеспрямованість і впертість у досягненні мети.
В голові Водоліїв завжди багато новаторських ідей, тому їх робота ні в якому разі не повинна бути нудна й одноманітна.

Водолії надмірно емоційно вразливі, тому їм необхідно вивчати психологію, щоб максимально впоратися своїми емоціями. Також відмінною ідеєю буде відвідувати курси медитації, там Водолії зможуть максимально розслабитися.

Водоліям слід займатися медитацією

Для повноцінного щастя Водоліям, народився 22 січня необхідно влаштувати своє особисте життя, причому не тільки настрою в сім'ї, але і в плані інтимного життя. Без повноцінної сексуальної гармонії Водолії не зможуть відчувати себе щасливими.

Люди, народження 22 січня дуже неоднозначні у своїх емоціях – на роботі вони можуть кинути всі сили, щоб придбати імідж спокійного людини, хоча в душі будуть вирувати емоції. Вдома ж і в спілкуванні з друзями навіть при незначній образі можуть неабияк посваритися з оточуючими.

Водолії, день 22 січня, наділені від природи дуже сильною інтуїцією, яка завжди допоможе в роботі. Не варто покладатися на поради оточуючих, подумайте самі і внутрішнє чуття допоможе Вам прийняти правильне рішення.

Займайтеся спортом, щоб виливати негативні емоції
займайтеся однією справою, не розпорошуйтеся по сторонах і ретельно займайтеся самоаналізом. Пам'ятайте про те, що природа наділила Вас безмежним почуттям оптимізму, яке слід використовувати і в роботі і в спілкуванні з близькими людьми.
Спробуйте також не ховати свої емоції і ходити з вантажем в душі – знайдіть активне заняття, бажано спортивне, де Ви зможете «злити» надлишки негативу і приходити додому ніжними і спокійними.

23 січня який знак зодіаку: Козеріг або Водолій?

Як Ви вже зрозуміли люди, народжені 23 січня, також є Водоліями. Але все ж давайте подивимося і порівняємо різницю в характері тих людей, які народилися з різницею в 1 день.
Так от, ті хто народився 23 січня, відрізняються своєю оригінальністю. Це може бути набір якостей або одинична риса, будь-то стиль одягу, макіяж, руху, манера розмови або голос.

Причому якщо ця оригінальність не дана від природи, то Водолії самі створюють собі дивну зачіску, яскравий макіяж або дивно вбираються. Тому часто зустріч з такими людьми залишається в пам'яті на все життя.

Народжені 23 січня — дуже оригінальні особистості

Для людей, народжених 23 січня, дуже важливі моральні підвалини, вони відповідальні і чесні. Якщо Ви ведете з ними спільну справу, то можете бути спокійні, – Водолії не зрадять і не підставлять Вас.

Якщо виникне ситуація, що Водолії мимоволі образили або підвели людини, то муки совісті будуть їх долати поки ситуація не вирішиться самим благим чином.

Крім зазначених якостей Водолії, які народилися 23 січня, також володіють наступними:

 • Рішучість і наполегливість
 • Амбіційність
 • Відмінна інтуїція
 • Холодний розум і розважливість
 • Цілеспрямованість

Але незважаючи на свою дивакуватість, ці знаки дуже потайливі і, деколи за маскою благополуччя, яку вони старанно носять, таїться смута і печаль.

Водолії можуть з головою занурюватися в якусь справу або навіть хобі, яке пізніше зроблять основним джерелом доходу. Якщо їм подобається те, що вони роблять, то з легкістю можуть збити власний бізнес, взявши за фундамент вподобане заняття.

У всьому, що стосується здоров'я, народжені 23 січня, роблять упор на нетрадиційну медицину. Хоча все ж не варто далеко відходити від традиційних методів лікування.

Ті, чий День народження 23 січня, воліють нетрадиційну медицину

В якості ради можна сказати, що всім, хто народився в день 23 січня слід вибрати для себе професію, в якій Ви на 100% зможете показати всі свої таланти та професійні якості.

Будьте також чесні, як Ви і є, але не слід вимагати цього ж від інших. Так, відстоюючи свою думку, Ви можете призвести до сварки з близькими людьми.

Всі ми різні, в тій чи іншій мірі негативна або позитивна риса характеру проявляється в кожному. Але все ж ми повинні розвивати силу волі і духу, долати в собі негативні і розвивати позитивні якості.

І навіть якщо за датою народження Ви маєте негативну рису відповідно думку астрологів, то, знаючи її, потрібно намагатися перебороти в собі непотрібні якості. Розвивайтеся в кращу сторону, і життя буде Вас тільки радувати!

Відео: Водолій, характеристика знака