Найгірші місця у місті з точки зору енергетики. Де людина може отримати псування?

Часто після відвідування певних місць ми відчуваємо себе вкрай погано. Можливо, це значить, що там ми отримали псування.

Інфраструктура кожного міста наділяє його особливою енергетикою. Від навколишнього світу до людини надходять позитивні і негативні потоки енергії. Проживання у різних куточках світу певним чином впливає на наше самопочуття і настрій.

Несприятливі місця в місті, де можна отримати псування: список

 • Міста, що займають кільцеву територію вважаються найбільш стабільними з точки зору енергетики, там рідко можна отримати псування. Дороги і будинки як би утримують свою особливу атмосферу всередині кола. Корінні жителі на таких територіях відчувають себе комфортно і впевнено.
 • Міста, що розтягнулися на територіях у вигляді квадрата або прямокутника, мають дуже мінливою енергетикою. Сюди легко проникають зовнішні потоки змішаної енергетики, що провокують різні зміни.
 • Місце проживання людини в місті має особливе значення. Протяжність вулиці і розміщення вашого будинку безпосередньо впливають на ваше життя. Широкі вулиці вміщують більше позитивної енергетики. Якщо кругові вулиці стійкі до негативної енергетики з поза, то перехрестя вважаються місцями з дуже складною аурою.
 • Будинок, розташований на околиці міста, супроводжує більш чиста енергія, ніж у самому серці мегаполісу. Це пояснюється активністю людей у кожній з цих зон. Адже кожна людина залишає свій енергетичний слід, який чинить на нас дію.
На околиці
 • Проїжджа частина, розташована під вікнами житлової квартири здатна розвантажити негативну енергію всередині людини, накопичену за день. Достатньо кілька хвилин постояти біля вікна і спостерігати за машинами. Можливо ви не помічаєте, але після цього настає внутрішнє полегшення.
 • Будинок, в якому ви живете, також володіє певною енергетикою. Якщо приміщення не нове і без ремонту, стіни передають енергію попередніх мешканців. Тому заселення в квартиру краще починати як мінімум з косметичного ремонту.

Згідно з народними повір'ями і досліджень біоенергетиків в кожному місті є місця, несприятливі для людини. Тривале проведення часу на таких ділянках може погіршити самопочуття і зіпсувати настрій.

Щоб не отримати псування, уникайте наступні міські зони:

 • Архітектурні будови з великою кількістю гострих кутів. У сучасних будівлях зосереджена велика кількість гострих кутів і шпилеподібних форм. Такі елементи випромінюють негативну енергетику. Тому, якщо ви зустріли одного або у вас важливий телефонну розмову, то не полінуйтеся пройтися в більш сприятливе місце.
Гострі кути
  <>Міські мости. У розумінні людини міст служить для з'єднання двох берегів. Згідно з прикметами, міст є переходом між світом мертвих і живих. На мосту зосереджена велика кількість негативної енергетики, тут легко можна отримати псування. Вважається, що численні аварії та самогубства на мосту відбуваються за присутності потойбічних сил.
З'єднання світів
 • Каналізаційні люки. У тунелі, що знаходиться під кришкою люка, накопичується багато негативної енергетики. Тому наступати на кришки люка можна не тільки для фізичної безпеки, але й духовної — тут можна отримати псування. Каналізаційний тунель може поглинути вашу позитивну енергію і запрограмувати вам несприятливий день.
 • Перехрестя. Ділянки перетину доріг застосовні магами і чаклунами для різних ритуалів. У таких місцях проводиться безліч змов. Саме на перехрестях скидають, виливають, вичитують всю негативну енергетику. Перше правило – ніколи не піднімайте речі в такому місці, особливо монети, прикраси, іграшки та інші підозрілі предмети. Не бажано перетинати перехрестя через центр. Це небезпечно як з точки зору проїжджій частині, так і на енергетичному рівні.
Перехрестя
  <>Місця активного росту кропиви та будяків. Згідно з народними повір'ями такі рослини тягнуться до негативної енергетики. Негативні події служать для них стимулятором росту. Тому чим здоровіше цвітіння куща, тим неблагополучне місце зростання і тут ви можете отримати псування. Вибираючи ділянку для посадки квітів і місце відпочинку, варто врахувати цей нюанс.
 • Стічні канави. Водні маси має здатність накопичувати енергію. Якщо від прозорих вод річок, озер, морів йде позитивна енергетика, то в стічні канави зливається брудна вода з великим скупченням негативу. Тому варто триматися подалі від стічних канав та поблизу лежали територій — велика ймовірність отримати псування.
 • Зруйновані будинки, занедбані будівлі, пустирі. У занедбаних місцях концентруються потоки негативної енергії. Місця, забуті людьми, довгий час зберігають і накопичують негатив. Якщо з вами по сусідству знаходиться занедбаний будинок, то спробуйте захистити своє житло за допомогою ікон, амулетів і оберегів.
Руйнування

Взаємодія людини з навколишнім світом в деяких місцях вимагає підвищеної обережності.

 • Кладовище. Відвідуючи кладовище у поминальні дні, може здатися, що це місце дуже спокійне і умиротворений. Але не варто забувати, що це царство мертвих. Живі люди проливають на кладовищі чимало гірких сліз, переживають біль і відчай. Вся ця негативна енергія накопичується і може представляти деяку загрозу для необережних відвідувачів, отримати псування тут не складе праці. На кладовищі потрібно бути гранично уважними з будь-якими сторонніми речами. Нічого не можна брати з кладовища додому. Цукерки, монети, мотки ниток і т. д. можуть бути привезені на кладовищі з метою позбавлення від псування. Контактуючи з чужими речами можна перейняти на себе потік негативної енергетики.
Негативна енергія
 • Стихійні місця торгівлі. У таких місцях щодня відбуваються обмани, і провертаються угоди сумнівного характеру. Для того, щоб скоріше продати, продавець готовий схитрувати, обважити, злукавити і т. д. Природно все це супроводжується негативною енергетикою. На м'ясних прилавках щодня відбувається оброблення туш тварин, що абсолютно не асоціюється з позитивними думками. На базарах промишляють злодії і незаможні городяни. Грубе слово на адресу продавця може спровокувати на вашу адресу безпідставні звинувачення і прокляття. По ринках і базарах краще не робити непотрібні прогулянки.
 • Вокзали. У таких місцях панує нескінченна суєта. Щодня через вокзали проходить величезна кількість людей. У кожного з них різні історії і долі. Будь переїзд пов'язаний з тривогою і переживаннями, тому шахраї вміло користуються цим в корисливих цілях. Будь-яка поїздка часто супроводжується новими знайомствами і непередбачуваними обставинами. По дорозі на вокзал до вас можуть пристати з безглуздими запитаннями і пропозиціями. Тому такі місця вимагають максимальної зібраності, так як тут можна отримати псування.
На вокзалах

Відвідувати перераховані місця потрібно тільки цілеспрямовано і з максимальною обережністю. Підживлюватися позитивною енергетикою краще за межами міста в оточенні природи і приємних людей.

Відео: Негативна міська енергетика